Reklama

Léčba rakoviny bez chemoterapie a pomocí šetrných přírodních metod

Anonym (St, 19. 11. 2008 - 20:11)

Má to napsané u sebe sousedka, ale je to přesně na míru tomu dítěti a jeho potížím.
Jsem do toho zaangažovaná, protože předtím ta léčitelka pomohla mi (s páteří), a já jsem ji sousedce doporučila. Resp. její dcerce.
Je to nějak ve 3 dávkách, ten poměr surovin přesně neznám. Nejvíc řepy, méně celeru a pak ty kopřivy. Nejlépe čerstvé. Ale v zimě to měli i namražené, když to nešlo jinak.
Pořídili si kvůli tomu lisový odšťavňovač (nebudu psát jaký, to by asi byla reklama), protože ten odstřeďovací s kovovým struhadlem zbytečně ničil důležité látky.
K tomu je nutná dieta, vlastně srovnatelná s běžnou zdravou stravou.
Holka je na tom dobře. Hlavně už má energii.
Je jí 11 let.

Granvin (St, 19. 11. 2008 - 20:11)

Anonym
Můžeš sem o tom napsat víc? Třeba ty dávky, apod?

Granvin (St, 19. 11. 2008 - 20:11)

Taky mám na to určitý názor, ale nebudu nadávat (jako někteří chytráci zde), když daný případ neznám.

Petr (St, 19. 11. 2008 - 20:11)

Formol-souhlas.

Formol (St, 19. 11. 2008 - 19:11)

Pro "léčitelku" by stálo za to obnovit trest smrti. Dětské leukémie jsou obvykle dobře léčitelné a vyléčitelné a kvůli takovým kravám jako je ta "léčitelka" a vaše sousedka se stále vidí děti umírat v pokročilých stádiích.

Návštěvník (St, 19. 11. 2008 - 17:11)

Nám léčitelka pro dítě s leukémií doporučila čerstvou šťávu z řepy, celeru, kopřivy. Přesný poměr a dávky.
Dítě je zatím v pohodě (je to rok), jen ještě mírně anemické. Nebylo léčeno chemoterapií.
Je to dítě sousedky.

Věra (St, 19. 11. 2008 - 13:11)

Zajímalo by mě, jaký výsledek mělo Vaše užívání javorového sirupu se sodou. Rovněž se mi při zahřívání soda nerozpustila, ale zůstala u dna. Přidávám zajímavý odkaz pro ty, jimž není cizí pohyb. http://www.badatel.sk/index.php?option=com_fireboard&func=view&id=113&catid=8;113

Granvin (Út, 30. 9. 2008 - 07:09)

Vinc
Jj, když jsem se s Breussovou dietou setkal poprvé, tak mě překvapilo to složení, protože když jsme si ho zkouknul, tak bylo opravdu vidět, že Breuss dobře věděl, co dělá. Mrkev s řepou doporučuju především pro to, že s tím máme zkušenosti, jinak jsem taky pro breuse. Navíc mi přijde, že Breussova dieta je účinější, když se provádí přesně podle návodu, kdežto samotná mrkev s řepou je účinější, když se užívá při normálním režimu. Ale to je už jen můj osobní pocit, který nemusí být na 100% správný.

Vinc (Út, 30. 9. 2008 - 04:09)

Granvin
Je to tak. Šťáva z mrkve, řepy (červené), celeru, brambor a bílé ředkve je klasické složení Breussovy šťávy. (podpora léčby rakoviny) A všechno hlavně zásadité povahy :-),
tedy PH nad 6,5-7. Je dobré si měřit ráno PH slin a moči. Pokud máte ráno PH 7,5 je to na dobré cestě :-)

Granvin (Út, 30. 9. 2008 - 00:09)

Léčba se kterou máme dobré zkušenosti je čerstvá šťáva z mrkve a řepy. Jako prevence návratu by byla ideální tak 0,5L šťávy denně a čaj lapacho 3x 200ml. (Štáva musí být čerstvě odšťavená a je jí možno užívat i více, poměr závysí na konkrétní snášenlivosti - obecně více mrkve a méně řepy) Ale to je obecné doporučení, na cokoliv konkrétnějšího by byla potřeba konzultace, to v rámci internetového fóra nelze.
Koníček i profese;)

J. (Po, 29. 9. 2008 - 13:09)

Nezkoušeli jste někdo "uvařit" ten javorový sirup se sodou,povedl se vám výsledný produkt homogenní, nebo se ta soda usazuje u dna? Zkusím uvařit ještě jednu dávku s teploměrem, ne jen odhadem teploty, abych měla jistotu, že je to správně, mě se soda usazuje u dna, homogenní to není. Jinak web odkaz je http://www.astrosfera.cz/view.php?cisloclanku=2007080026. Už jste to někdo začal brát? Začnu zítra a jsem zvědavá, jak na to bude reagovat žaludek, chuťově je to docela dobré.

pro Granvina (Čt, 18. 9. 2008 - 19:09)

prosím,můžete mi dát odkaz na nějaké stránky nebo sám doporučit přímo něco proti návratu onemocnění rakoviny ženských orgánů či na její doléčení? Sleduji, že je to váš koníček . Děkuji za ochotu. stjape"seznam.cz

Granvin (Čt, 18. 9. 2008 - 17:09)

Liška
Klinické studie si upravíme tak, aby nám aloe vychválili až do nebes.

Metod, jak léčit rakovinu je hodně, a relativně hodně způsobů léčby znám. Ale netroufl bych si jimi léčit zjištěnou rakovinu jako hlavní léčbou. Pouze jako doplňkovou léčbu, na doléčení, prevenci, či zabránění návratu rakoviny. A jen málokomu věřím, že dokáže rakovinu vyléčit sám přírodníma metodama. Hlavně si dát pozor na obchodní zástupce, co vám nabulíkujou, že ani na chemo nemusíte, že zrovna jejich prostředek vám rakovinu jistě vyléčí.

www.salvare.cz

Návštěvník (Út, 16. 9. 2008 - 08:09)

Nevíte někdo jak léčit rakovinu ODS?

mirek (Út, 16. 9. 2008 - 07:09)

Něco se nepovedlo, tak znovu
Léčba rakoviny javorovým sirupem a zažívací sodou

http://www.nahraj.cz/content/dw/97b65a5c-107d-4fae-b1d5-d08ed548190f

mirek (Út, 16. 9. 2008 - 06:09)

Celý článek: Léčba rakoviny sodou a javorovým sirupem
http://www.nahraj.cz/content/dw/bc741a77-4e90-4969-98c4-28c21376c1f4

Květka (Ne, 3. 11. 2019 - 15:11)

Tak to je pravda já jsem tim stále léčila mužiček měl rakovinu prostaty sice mu ji odebrali ale byla zapozdřena a už 6 let v pořádku je to sice drastak to sníst ale opravdu osvědčené

liška (Út, 17. 6. 2008 - 17:06)

A co na to rikaji klinickestudie?

Bohumil (Čt, 12. 6. 2008 - 10:06)

Také vím o způsobu,jak pomoci při zhoubném bujení, zejména v zažívacím traktu. Samozřejmě šetrně. Záleží však na stádiu, ve kterém se organizmus nachází. Když budete mít vážný zájem vědět více, napište mi na adresu: bjaeger"tiscali.cz

Vitek (Út, 10. 6. 2008 - 21:06)

Pokud se léčíte s rakovinou a léčba není úspěšná, zkuste se podívat na zajímavé stránky o metodách, které často fungují a přitom jsou netoxické a přírodního původu.

www.lecba-rakoviny.estranky.cz

Reklama

Přidat komentář