Reklama

klystýr, výplach střev

Alan (Ne, 1. 6. 2008 - 15:06)

jde o to ze je nedele, takze k lekari nemohu, nevim jestli to vydrzet jeste den, nebo co, fakt nevim. kdyz jsem na toalete tak na papire je maximalne krev, ale ani znamky po stolici

Alan (Ne, 1. 6. 2008 - 15:06)

jo, jenze ja mam ted opravdu tvrdou stolici, nebyl jsem na toalete uz tri dny, ono to chce jit ven jenomze ja nemuzu protoze to dost neprijemne boli, tak nevim co s tim. ja uz u lekare byl, rekl mi aby jsem uzival psyllium, to i delam, jen ted neviem co mam prave ted delat

Jira (Ne, 1. 6. 2008 - 15:06)

Ahojky Alane,I já jsem měl problémy s hemeroidy a se stlolicí.Na hemeroidy jsou různé masti,čípky,koupel v dubové kůře. Ale i já jsem šel k lékaři kde mě nejdříve vyštřil konečník a pak mě to 2x udělal leisrem a můžu říci ,že mám klid. Jinak si dávám klystýry už delší dobu a je to v pohodě.

Alan (Ne, 1. 6. 2008 - 15:06)

Dobry den, mam problemy s hemeroidy a momentalne i s tvrdou stolici, proste jsem nebyl na velke uz asi tri dny. chcel bych se proto zeptat jestli mi v takovemto pripade pomuze klytyr nebo co delat. diki

dolik63 (Ne, 18. 5. 2008 - 06:05)

Bohužel ta paní má svoji živnost okud budete chtít kontakt mohu přes svůj soukromý email: vdo"volny.cz

Juli (Pá, 16. 5. 2008 - 15:05)

Tam už se to právě neprovádí, ta paní snad teď pracuje v lázních Cherubín.

Iva (Pá, 16. 5. 2008 - 10:05)

Našla jsem si v diskusu tvoji zpravu,ze čištění provádí v Měcholupech.Jano,mohla bych dostat kontakt? diky.

ivan (Út, 13. 5. 2008 - 20:05)

myslím že to může být hezké..a třeba když je u toho partnerka...

Návštěvník (St, 25. 12. 2019 - 07:12)

To je uchylne

Jira (Út, 13. 5. 2008 - 19:05)

Ahoj Nobody tak já také používám nejdříve glycerinový čípek a pak balonek č11 a potom irigátor 2l a je to dobré. Ležím při tom na pravém boku s pokrčenou levou nohou a do vody dávám glycerinové mýdlo. Vodu prostě s ním zpěním a je to.Voda teplejší okolo 40 stupňů.

Jira (Út, 13. 5. 2008 - 19:05)

Tak i já používám na zlepšení pleti klystýr a to jak pomocí balonku č.11 tak i irigátoru o 2l. Dělám si ho každých deset dnů s glycerinovým mýdlem a je to super jak na pročištění střev od nánosů a jedů tak i na pleť.

fosfor (Ne, 11. 5. 2008 - 19:05)

vyval plyny děvče

Soňa (Po, 5. 5. 2008 - 18:05)

Ahojky, hledám někoho, kdo by mi poradil jak na klystýr. Nedávno jsem s ním začala takže drobné zkušenosti mám.
Pokud se někdo najde pište na maakit"atlas.cz
Díky

Jola (Pá, 2. 5. 2008 - 14:05)

Vloudila se chybička, je to poslední přispěvek o měsíc dřív. Omlouvám se.

Návštěvník (Pá, 2. 5. 2008 - 11:05)

28.3. tam toho moc není.Co máš na mysli?

Jola (Pá, 2. 5. 2008 - 10:05)

Hele Kačo číhni se tady zpátky na 28.3. a najdeš tam, co mi docela otevřelo oči. Za 7 týdnů boky mímus 4cm a pas 6cm. Tak zatím dobrý, ne?

Samo (Čt, 1. 5. 2008 - 21:05)

Samo pro Kaču aRenču: Hubnutí=45%změna stravování+35%phybová aktivita+20%klystýr. Takže Mony nelže,ale Jíra je pdezřelý z verbální klismofilie. Je šěstím bez sebe, když může vyťukat KLYSTÝR. Takže, kočky do toho, i když ta procedura někdy není takovej plezír, jak líčí Jíra, ale výsledek se dostaví. Tak ať vypadáte hezky v plavkách, protože špek a sádlo nepatří ani na stůl ani na plovárnu.

pete (Po, 28. 4. 2008 - 19:04)

klystyr si delam uz asi tak 20 let pro zdravi ipro eroticky pozitek zacinam asi jednim litrem akoncim ctyrmi az peti litry celkem asi sest az deset vyplachu koncim samozrejme intenzivni elakujaci procedura mi trva asi tak tri hod.

Jira (Ne, 27. 4. 2008 - 18:04)

Ahoj Kačko.Tak já si myslím,že Ti klystýr od schazování kil moc nepomůže když tak jen dočasně ale je to dobrá věc proočistu těla která je tak důležitá jako když si čistíš zuby. A tak se ničeho neboj a hezky pomalinku to zkoušej. Klystýr nebolí a je docela příjemný když je dobře podán.Hlavně nic nepřeháněj.

lb (Ne, 27. 4. 2008 - 16:04)

Mony zdravím.
Já jsem už 14 dnů doma s pěknou virozou.Za tu dobu jsem se nevyspal.Hrozný,dávivý kašel,zbaštil jsem už druhá antibiotika.Takže půst se zase odkládá

Reklama

Přidat komentář