Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Radek (St, 7. 5. 2008 - 11:05)

Ahoj Danielo,

díky za příspěvek. Smí se zeptat - nosíš ty klasické "korkové dřeváky" (rehabilitačné sandále) s jendím páskem?

Hezký den,

Radek

Radek (St, 7. 5. 2008 - 11:05)

Ahoj Jitko,

díky že jsi se ozvala. Máš pravdu, pokud jde o některé příspěvky, jsou jimy "zamořeny" snad všechny diskuze. Nicméně doufám, že nezanevřeš a zase napíšeš.

Hezký den

Radek

Daniela (Út, 6. 5. 2008 - 18:05)

Asi máš Jitko pravdu,nicméně Ti sděluji že korkáče nosím moc ráda.

Jitka (Út, 6. 5. 2008 - 17:05)

Jsem dost zklamaná z některých příspěvků a ani nevím zda sem ještě vůbec psát...
Normálně diskutovat tu asi nelze.

Radek (Po, 5. 5. 2008 - 13:05)

Ahojky Warde,

díky za důkladný a fundovaný příspěvek. Máš naporosto pravdu pokud jde o praskání korkáčů. Ale stejjně si myslím, že dříve (70-80-léta, jiný tvar stélky, nýtovaný pásek) byly "bytelnější" a tolik se nelámaly. Občas je ještě i dnes někdo nosí..takže vydržely.

Smím se zeptat, kdy a jak jsi začal nosit klasické korkáče?

Hezký den,

Radek

můj názor (So, 3. 5. 2008 - 23:05)

Každý má právo vyjadřovat se sprostě, je to součást terapie na tomzo ujetém chatu.

Ward (So, 3. 5. 2008 - 22:05)

K dotazům na kvalitu a trvanlivost (Radek): Praskaly, v přední polovině hned za prstovými klouby - tam kde se chodidlo (hlavně při pokleku a dřepu) prohne a bota nemůže. Po opotřebení gumové podrážky (velmi tenké) se korek začal rychle obrušovat, hlavně pod patou, a za chvíli byly korkáče nepoužitelné. Tak dlouho, jak píše Jitka, mi rozhodně nevydržely, tak přes jedno léto. Asi to bylo tím, že jsem v nich chodil pořád, tedy i venku. Byl jsem z nich kdysi nadšený a zase jsem si znovu kupoval nové. Teď už ne. Nechci, aby to vypadalo jako reklama, ale zdaleka nejlepší jsou pro mě pantofle Snaha Jaroměř. Proti korkáčům lehké, na došlap měkčí, trvanlivé (vydrží mnohem víc i ve venkovním prostředí) a dá se v nich i dobíhat autobus :-)). Vyzkoušel jsem jako správný fanda i některé zahraniční výrobky včetně firmy Baťa, ale to se nedá srovnávat. Nepřežily většinou ani tu jednu sezónu (i když bylo uvedeno "vycházkové"). Vůbec jim nevydržely pásky, nedalo se to ani opravit a nové boty s ještě neochozenou podrážkou se musely vyhodit (Baťa). Kupodivu krásná a silná gumová podrážka praskla náhle a do hloubky po celé šířce (Itálie), jiné byly nesmírně těžké a bolely v nich nohy (Rumunsko). Cenové rozdíly nejsou velké ani důležité, pro mě to musí být hlavně obuv pro denní nošení od dubna do října (naboso). Mějte se pěkně a užívejte si.

Ned Kelly (Pá, 2. 5. 2008 - 12:05)

Já nosím rád na klobouku korkové špunty.

Radek (Pá, 2. 5. 2008 - 08:05)

Demosi, máš naprosto pravdu, každý má právo na svůj názor,ale měl by se vyjadřovat slušně.

ADemos (St, 30. 4. 2008 - 23:04)

Koho jako myslíš tím uchylákem?-já mám taky profil na amatérech.cz a rozhodně nemám potřebu se vydávat za ženskou,ale co vím jistě je,že by jste se tu mohli vyjadřovat trochu slušněji ne?

Hajdalák (St, 30. 4. 2008 - 19:04)

Úchyláku co se vydáváš a převlékáš za ženský, a vzrušují tě bosé nohy v dámských kozačkách a korkáčích, přestaň blbnout. Viděl jsem tvůj profil na Amatéři.cz, a vím kdo jsi. Takže neblbni a nesělej z lidí blbce.

Radek (St, 30. 4. 2008 - 14:04)

Zajímavý příspevek..proč "TO" chceš zrovna tímto způsobem?
To Tě to tolik vzrušuje..pohled na korkáče?

Radek

Petr (Út, 29. 4. 2008 - 23:04)

Mě je 15 a chtěl bych prcat ženskou v korkáčích, nejlíp do zadku.

Petr (Út, 29. 4. 2008 - 23:04)

A prcali jste někdy v korkáčích?

tonda (St, 23. 9. 2020 - 08:09)

s manželkou prcáme v korkáčích pořád a nejraději v létě v přírodě někde v lesíčku, nebo u řeky

Lenka (Pá, 18. 9. 2020 - 14:09)

Korkáče jsou úplně super, ale musí být z pravého korku a od solidní firmy ne od vietnamců, že? Nejkrásnější jsem ale sehnala v Itálii a je mi trochu líto, že tady nejsou tak dostupné...

Alena (Pá, 18. 9. 2020 - 14:09)

Korkáče jsou úplně super, ale musí být z pravého korku a od solidní firmy ne od vietnamců, že? Nejkrásnější jsem ale sehnala v Itálii a je mi trochu líto, že tady nejsou tak dostupné...

Radek (Út, 29. 4. 2008 - 09:04)

Ahoj Jitko, díky za příspěvek. Moje zkušenost s kvalitou páskůje taková, že u značky Protetika se pásek vytahá..i více než " o dírku". Dříve dokud byly pásky ještě z kůže v přírodní barvě a nýtované tento problém nebyl. U pásků ostatních značek z umělé kůže zase spíše popraskají...

Jakou zkušenost tedy máš Ty?

Hezký den

Radek

ADemos (Po, 28. 4. 2008 - 23:04)

Korkáče jsou prostě super a dámským nožkám sluší ze všeho nejvíc na světě(a ještě jsou zdravé pro nožky)
http://www.youtube.com/watch?v=EC8YXhZwH4M

Bára (Po, 28. 4. 2008 - 17:04)

Nosím je moc ráda,doma i v práci.Je v nich moc fajn chození.

Reklama

Přidat komentář