Reklama

Autotrakční lehátko

Eva (Čt, 7. 7. 2011 - 11:07)

Dobrý den, pokud by měl někdo zájem, prodávám také autotrakční lehátko. Na bolest zad doporučuji. Mail: [email protected]

JOSEF (Út, 7. 6. 2011 - 18:06)

Koupím starší...Prodám autotrakční lehátko.608611840

jaroslav (Ne, 22. 5. 2011 - 18:05)

Koupím starší autotrakční lehátko.Děkuji Jaroslav

jaroslav (Ne, 22. 5. 2011 - 18:05)

Dobrý den, prodám...Máte prosím ještě lehátko k prodeji.Děkuji Jaroslav

Tomáš (Út, 15. 3. 2011 - 08:03)

Dobrý den, prodám...Dobrý den,

máte ještě k dispozici nabízené autotrakční lehátko?

Děkuji Tomáš

Petr (Pá, 11. 3. 2011 - 00:03)

Je prosím vhodné použít AL při výhřezu ploténky v krční páteři?

Daniel (Út, 28. 2. 2023 - 17:02)

Výřez krční páteře

Dobrý den, mám v poslední době čímdál tím větší problémy s krční páteří a jak jistě z vlastní zkušeností víte, bolesti se zablokovanou krční páteří jsou mnohem horší, než jakákoliv jiná bolest. Proto jsem začala uvažovat o koupi autotrakčního lehátka. Vy jste se ptala už kdysi dávno na zkušenosti těch, co mají obdobný problém a rozhodli se též k jeho řešení použít toto lehátko. Proto bych se ráda optala, zda vám přišly nějaké rady a zkušenosti a dobral jste se nějakého výsledku ? Uvítám odpověď na přiložený mail a předem děkuji za odpověď. Zdravím. E.J.

Dobrý den, mám v poslední době čímdál tím větší problémy s krční páteří a jak jistě z vlastní zkušeností víte, bolesti se zablokovanou krční páteří jsou mnohem horší, než jakákoliv jiná bolest. Proto jsem začala uvažovat o koupi autotrakčního lehátka. Vy jste se ptala už kdysi dávno na zkušenosti těch, co mají obdobný problém a rozhodli se též k jeho řešení použít toto lehátko. Proto bych se ráda optala, zda vám přišly nějaké rady a zkušenosti a dobral jste se nějakého výsledku ? Uvítám odpověď na přiložený mail a předem děkuji za odpověď. Zdravím. E.J.

V.Havránková (St, 16. 2. 2011 - 21:02)

Dobrý den,pokud máte zájem...Dobrý den, pokud máte ještě k prodeji lehátko (typ AL 200), napište mi prosím na tel: 777292998. Děkuji.

Martin (St, 16. 2. 2011 - 16:02)

Dobrý den.Kamarád mi AL doporucil,zavodne dela sport a rikal,ze si to bez nej nedokasze predstavit..Mam vcelku velky prob s plotenkamy,tak nevim,zda je to na to dobre???Mate nekdo skusenost?,bedernimi

Michlíčková (Po, 14. 2. 2011 - 19:02)

Koupím autotrakční...Dobrý den,pokud máte zájem o lehátko,mám k prodeji. Michlíčková

Olga Michlíčkov (Ne, 6. 2. 2011 - 19:02)

Dobrý den, prodám autotrakční lehátko typ AL 200,minimálně používané - bohužel nesedí na mé zdravotní problémy.Cena dohodou.pro bližžsí info:777 805 125.

hanyle (Ne, 23. 1. 2011 - 20:01)

Prodám autotrakční...Lehátko je již prodané.

Návštěvník (Čt, 11. 12. 2008 - 19:12)

Kupujte všichni autotrakční lehátko!

Milan (Čt, 11. 12. 2008 - 19:12)

Nebojte se investovat, Mám již delší dobu problémy s bederní páteří, cvičím pravidelně, ale čas od času mě to vezme a musím si vzíz prášky. Když už mi prášky nezabírali asi 14 dní, pověsil jsem se jen tak za ruce na hrazdu a pocítil jsem úlevu. Párkrát jsem to opakoval a bylo po bolesti. Na základě této vlastní zkušenosti jsem uvažoval, že si hrazdu pořídím domů, ale náhodou jsem narazil na AL a také jsem přemýšlel o tom,že je to dost peněz. Jsem rád, že jsem si ho nakonec koupil. Je to super.

Renča (St, 16. 4. 2008 - 16:04)

Ahoj, taky mě to autotrakční lehátko láká, mám doma dceru, kterou jsme měli v lednu v nemocnici s akutní blokádou bederky, podotýkám, že je jí 15. Zatím jsme prošli nějakou rehabilitací, ale úspěch nic moc. Známý, který se zabývá masážema, lehátko má a chválí si ho. Prý když už se neví s někým rady, tak si ho pověsí a je to. Ale taky váhám, jestli investovat tolik korunek a třeba to bude pak doma ležet na nic. Renata

Pliva Vladimir (Čt, 13. 2. 2020 - 22:02)

V zivote clovek utrati tolik penez za blbosti, ktery mu zdravi nici... Nevahejte dk toho investovat, ja ho mam a jsem spokojenej, je to uleva, verte!

Návštěvník (Po, 23. 9. 2019 - 13:09)

na nic to doma ležet nebude....jeto perfektní investice pro zdravy na celý život pro celou rodinu ! vsak brzy i vy mu príjdete na chut :)

Marek (So, 22. 3. 2008 - 18:03)

Dobrý den, neměl by někdo z vás zkušenost s Autotrakčním lehátkem (http://www.lehatko.cz/), vypadá to super na bolesti zad, ale uvítal bych vzhledem k ceně nějakou osobní zkušenost.Díky

Reklama

Přidat komentář