Reklama

Reflexní masáž nohou

alča (Pá, 21. 3. 2008 - 10:03)

třeba je pan Koutný učitel,když ví,co je to INTERPUNKCE.

Koutný pro bla (Pá, 21. 3. 2008 - 10:03)

Tedy - nic mi do toho není,ale když už chcete poučovat,ve slově MYLÝ se píše fakt jiné i ........

Simča (Pá, 21. 3. 2008 - 10:03)

Lidi, navrhuje debílka pod nickem bla bla ingnorovat. V každé diskusi se najde nějaký debil, který si léčí svoje komplexy. Myslím, že je zbytečné na toho mentálního chudáčka nějak reagovat.

Koutný pro bla (Pá, 21. 3. 2008 - 10:03)

Mylý bla bla, blbeček jsi rozhodně ty! Říká ti vůbec něco INTERPUNKCE, ty negramotné imbecile? Ve tvých příspěvcích vždy chybí několik čárek mezi slovy. Vrať se do školy, debile.

Šandová (Pá, 21. 3. 2008 - 10:03)

Hm, tak takovou masáž bych si taky dala líbit!!!

Simča (Pá, 21. 3. 2008 - 10:03)

Masáže reflexních bodů chodidel ovládají dobře taky v Číně, taky prý znají body na chodidlech, které dokážou přivodit člověku samovolný orgasmus. V Česku je ale takových masérů asi dost málo. Fakt ale je, že jsem před pěti lety byla na masáži chodidel v Hradci u pana Jíry a po této jeho masáži mi zmizely problémy se žlučníkem na minimálně půl roku. Evidentně teda ten masér věděl, kde bod žlučníku je a jak ho stimulovat. Říkal také, že na chodidlech máme body ke všem orgánům.

Hedivka (Pá, 21. 3. 2008 - 10:03)

Taková masáž chodidel kterou popisuje Jaňula musí být fakt příjemná. Nevíte někdo, jestli něco podobného dokáže i nějaký masér v Praze?

Návštěvník (Po, 20. 2. 2023 - 11:02)

Děláme to profesionálně v Ústí Tyflocentrum maserský salon reflexní jak nohy tak ruce. Oživují se tak i orgány v těle.

bla bla (Pá, 21. 3. 2008 - 09:03)

No,o mindrácích být tebou tak mlčím.Přečti si to ještě jednou a hlavně poslední příspěvky blbečku.

Koutný pro bla (Pá, 21. 3. 2008 - 09:03)

Nevím, co chtěl předchozí příspěvek bla bla říct, ty jeho řeči byly opravdu jenom nesrozumitelné bla bla ... Prostě blábolíš a ani nevíš o čem, blbečku, jenom si tady na diskusích léčiš svoje mindráky.

bla bla (Pá, 21. 3. 2008 - 09:03)

No - a pak že nejde po internetu podnikat.Musí se ovšem najít blbec,který tomu věří.A ještě něco Jaňulo,píše se chodidel,nikoliv chidel a chichidel.A když už jsi jakýsi vyrovnaná,zdravím tímto Tvé IQ.Podnikání zdar.

Jaňula (Pá, 21. 3. 2008 - 08:03)

Nebudu zveřejňovat adresu tohoto člověka, aby ho neotravovalo moc lidí, ale dám tady adresu svoji a pokud mi na ni napíšeš, pošlu Ti obratem emailem ne něho kontakt.
Moje adresa je:
nemcova.janicka"seznam.cz

Magda (Pá, 21. 3. 2008 - 08:03)

Jaňulo, dej kontakt na toho terapeuta, který ovládá tak dobře masáž chodidel, taky bych k němu zašla. Díy moc

Jaňula (Pá, 21. 3. 2008 - 07:03)

Barí, já byla u jednoho terapeuta v Brně na masáži chididel a byl to tak nádherný zážitek, jaký nelze popsat. Do té doby jsem ani netušila, jak velice příjemné bodu na chodlech mám a že je možné pohou masáží chidel dosahnout orgasmu (opravdu nepřeháním). Když to někdo umí, tak je to fakt zážitek lepší než sex a cokoliv jiného. Navíc jsem se pak cítila několik dnů taková jakýsi vyrovnaná a energeticky nabitá.

Barí (Čt, 20. 3. 2008 - 17:03)

Ráda bych se dozvěděla,jestli někdo z vás provozuje masáž plosek nohou s použitím reflexních bodů,a jak.Moc o tom nevím takže jestli můžete řekněte zde své zkušenosti s tím.
Nechodí tady náhodou někdo bosý?Někdo tak chodí z důvodu právě těchto reflexních bodů,ráda bych si o tom popovídala.

Návštěvník (Po, 20. 2. 2023 - 11:02)

Tak to je celkem složité je to samostatný obor.

Fanda (St, 11. 9. 2019 - 18:09)

Ahoj , dej mi email.cz [email protected] napiš mě a můžeme pokecat o tom. :)

Reklama

Přidat komentář