Reklama

13letá holka-??malá na chození??

Mrdalka (St, 19. 3. 2008 - 21:03)

No, tady jsou diskuze různé... panic po dvacítce, panic po třicítce, panic v 56..., kdosi tu psal, že kdo neměl sex do 25, tak už dvě třetiny z nich ho nemají vůbec, jéééé, co je na tom, s někým se spárovat! Jestli jste hezcí kluci, tak je vás škoda!

David (St, 19. 3. 2008 - 18:03)

To je tvůj problém. Do čtyřiceti ještě času dost, pak to budu řešit... Mám dva kamarády, kteří jsou na tom stejně, jsou to normální kluci, VŠ a taky v tom problém nevidí. Jestli tě to zajímá, je tady na tohle téma taky nějaká diskuze (panic ve 32 letech) a tam uvidíš, že je nás takových dost, Mrdalko...

Mrdalka (St, 19. 3. 2008 - 17:03)

Tak to já na rozdíl od tebe v tom, že jsi v 29 letech neměl sex, tragédii vidím!!!

David (St, 19. 3. 2008 - 16:03)

Sodoma gomora! Podle mě je ideální věk na první sex 18-20 let. I těch uzákoněných 15 je hrozně brzo, a vy tady schvalujete šukání ve třinácti, no hrůza! Mně je 29, sex jsem ještě neměl a nevidím v tom žádnou tragédii.

Allisa (St, 19. 3. 2008 - 15:03)

Myslím, že dcera dost těžko v tomto ohledu poslechne doporučení matky - že má sexovat až od 15. Je pravda, že zakázat chodit by se taky asi minulo účinkem, ale pojistila bych to alespoň tak, že bych ji třeba nikam nepouštěla na večer a noc. A toho kluka bych určitě napřed chtěla vidět.

Jana (St, 19. 3. 2008 - 15:03)

No každopádně bych jí vysvětlila, že nemá sexovat před 15, ať to vydrží aspoň do 15 a jde si napsat antikoncepci ať nemá malér... Myslím si, že dneska už spolu děcka spí už ve 13-14 letech, fakt bych se tomu nedivila. I kdybyste jí zakázali s ním chodit, stejně s ním chodit bude, takže bych ji podpořila takhle.

Allisa (St, 19. 3. 2008 - 13:03)

No já už se cítila zralá ve čtrnácti na sex, tak jsem ho měla. Nijak mě to nepoznamenalo, ale s odstupem času jsem toho litovala (když jsem pak v devatenácti našla kluka, kterýho jsem fakt milovala). No a ještě s větším odstupem můžu říct, že jsem v těch čtrnácti byla pěkný tele a o nějaké zralosti na sex se nedalo ani mluvit. Svou dceru bych ve 13 rozhodně s žádným klukem nepustila - a jednou by mi za to byla určitě vděčná.

Victoria (St, 19. 3. 2008 - 13:03)

Je to věc důvěry. Nikdo neříká, že třináctiletá holka musí se svým klukem spát, můžou spolu chodit jen tak platonicky, ale věřím, že některé třináctky opravdu už sex provozují.

zzejde (St, 19. 3. 2008 - 08:03)

J8 jsem byla ve 13 ještě tele, takže podle sebe beru, že jako nee...ale znám kočku, která je tele ještě ve 22

Kristýna (St, 19. 3. 2008 - 08:03)

Já jsem taky měla přítele už od 14, není to žádná vyjímka, intimní život před 15-tým rokem vede asi 15% lidí. Je to jak píše Jirka individální, on se svou přítelkyní byl zralý na vztah už ve 14, když jim to vydrželo 6 let. Náš vztah vydržel jen 3.

Jirka (St, 19. 3. 2008 - 08:03)

To záleží na individualitě. Někdo už je zralý ve 14, někdo je dítě ještě v 25. Já jsem chodil ve 14 se stejně starou holkou a byl to vztah, na který oba vzpomínáme dodneška, dneska mi už je přes 30. Bylo to i se sexem a byly z toho nepříjemnosti, protože nás udal spolužák ze třídy, který nám to záviděl. Kretén jeden, taky je dodneška bez ženský. Naštěstí se to muselo smést ze stolu, protože ani jednomu z nás nebylo 15. Náš vztah to ještě utužilo a chodili jsme spolu až do 20. V případě sexu čtrnáctiletých doporučuju návštěvu země, kde se může už od 13 nebo 14, při zkoumání je vždycky důležité místo činu, ne přiblblé zákony země, ze které člověk pochází.

prostě já (Út, 11. 12. 2018 - 14:12)

Upřímně nechápu proč je sex povolen až od patnácti..... některé holky mají krámy mnohem dřív což znamená že už jsou připravené(aspoň fyzicky) na děti.....Já bych dala sex povolený klidně od 13,ale jen někteří v tomto věku jsou na to dost chytří

luci (Út, 11. 12. 2018 - 18:12)

Povolené , nepovolené . Fakt je , že některé už jsou ve třinácti " protažené ".

čarodějka (St, 19. 3. 2008 - 07:03)

Nebuď naivní. V tomhle věku už holky dávno vědí co je orál a provozují ho. A kolikrát i samotný styk. Kamarádka načapala svojí dceru (taky 13) jak si holí přirození a na otázku co to dělá odpověděla, že se to klukům víc líbí.

mila (St, 19. 3. 2008 - 07:03)

No mala jak na co. Chozeni za ruce a libani v satne nebo na lavicce pred skolou, to uz k tomuhle veku patri...

alfeed (St, 24. 6. 2020 - 23:06)

Ahoj chtěl bych se jen zeptat odkud jsi

Madla (Út, 18. 3. 2008 - 20:03)

ahoj,mam 13letou dceru...a nejspíš má 15letého kluka..chtěla sem se zeptat,znát váš názor..nepřijde vám na to malá??já nejsem ze starý školy,takže to tolik neberu,ale manžel si myslí,že to přehání..co myslíte??

Ševčík (So, 26. 8. 2023 - 16:08)

Já si myslím že to v tomhle pubertálním věku nevadí

 

anonym (Čt, 26. 1. 2023 - 20:01)

me je take 13 a mam kluka kterymu je 16 jestli vidite ze jsou spolu doopravdy stastni a kluk ji nechce jenom na sex tak nevidim problem

Neznámí (Pá, 23. 10. 2020 - 22:10)

Dobrý den jsem jeden kluk kterému je tak 13 a říkám vám že je to hezké s někým chodit a věř te mi že pro něj to hodně znamená.... A pokud se mají rádi tak by jste jim to měli přát oba 2 protoze pokud se milují tak je nic nezastaví. Jako je pravda že je tam rozdíl 2 roky ale to je jen věk... Znám i horší případy.

Reklama

Přidat komentář