Reklama

13letá holka-??malá na chození??

Terminka (Po, 7. 9. 2020 - 00:09)

Jakože podle mě to není zadny problém jsou to jenom dva roky a když je jí 13 tak už vi co dělá a jestli ji má chlapec opravdu rád ještě 2 roky počká na sex

Návštěvník (So, 24. 10. 2020 - 00:10)

Pokud nejsou hloupí a nebudou se s tím chlubit , tak nemusí na nic čekat a můžou klidně šukat .

Nameisnotimportant (Ne, 16. 6. 2019 - 22:06)

Nebudu sdělovat můj věk a me vzkušenosti ale dle mě by jste měla nechat dceři prostor a že ji je 13 a má 15ti letyho kluka je v této době naprosto normální ne všechni 15ti lety kluci chtějí sex někteří opravdu čekají na tu pravou a když se najde tak počkají dokud ji nebude aspoň těch 15..stačí když dceru informujete na co si má dávat pozor a nechat ji prostor přeci jenom je to dívka která dospíva takže poznává první lásky a co to vlastně laska je někteří rodiče jsou moc přísní ale představte si sama sebe kdyby vám vaše rodiče ve 13 letech zakázali se stýkat se svoji první láskou no nebylo by to od nich hezké že? Takže buďte v pohodě a informujte ji o pohlavním styku než bude pozdě..když budete respektovat její soukromí a to ze má kluka bude vás milovat ještě vic bude se totiž citit ze ji věříte a ze si myslíte ze má rozum a ze ví co děla potom vám už bude rikat věci sama

Reklama

Přidat komentář