Reklama

antidepresíva na celý život

Ondra (Út, 18. 3. 2008 - 20:03)

Já to beru 6let a pomaličku tloustnu....až jsem se naštval na sebe a začal jsem jist 5X denně a polovični dávky...a vysledek je vidět....neni to ADečkama..je to tim že jsem žral 400g hranolek až v 18 hod. večer....jinak AD asi nemá smysl vysazovat..

Návštěvník (Út, 18. 3. 2008 - 19:03)

Ja netvrdim, ze to je problem tych ludi, ale jednoducho som vzdy bola samotarka a osobny kontakt mi vadi. Internet je moznost, ako nezit v uplnej izolacii. Ja nemam neuroticku alebo psychosomaticku poruchu, ale psychozu. Potrebujem okolo seba ovela vacsi priestor ako zdravi ludia a strata sukromia mi stav mimoriadne zhorsuje.

OLI (Po, 17. 3. 2008 - 20:03)

AJ TO MA TAM NAUCILI , ZE KED MAM S NIEKYM PROBLEM ,TAK JE TO LEN A LEN MOJ PROBLEM .

Návštěvník (Po, 17. 3. 2008 - 17:03)

problem je v tom, ze ja neznasam skupiny, cudzich ludi a rezim ako v pionierskom tabore, takze radsej budem pekne doma.

OLI (Po, 17. 3. 2008 - 15:03)

PRIJEMNYM PROSTREDIM , INDIVIDUALNYMI POHOVORMI, SKUPINOVYMI TERAPIAMI ,SAMORIADIACIMI SKUPINAMI ,AUTOGENNYM TRENiNGOM , NASTAVENIM NA MONOLIECBU LIEKOM ,ODSTRANENIM STYLNOXU -hypnotikum . NA TOM ODDELENI JE VYMAKANY REžIM .....

Mária (Ne, 16. 3. 2008 - 14:03)

Mám tiež osobnú skúsenosť s psychiatrickou nemocnicou v Pezinku,liečila som sa na psychosomatickom oddelení 7 týždňov,ve?mi mi pomohli,som takmer zdravá...

Návštěvník (So, 15. 3. 2008 - 17:03)

OLI a ako ti pomohli? ja mam s psychiatrickymi oddeleniami zlu skusenost, je to deprimujuce prostredie..

OLI (So, 15. 3. 2008 - 13:03)

VRATILA SOM SA PO 6 TYZDNOCH Z PSYCHIATRICKEJ LIECBY V PEZINKU .JE TAM PSYCHOSOMATICKE ODDELENIE ,KDE NIE SI V PYZAME .KTO MA PROBLEMY SO SPANIM ,ODPORUCAM.

Marta (Ne, 2. 3. 2008 - 16:03)

IXEL mi začal zaberať tak za 3 týždne,začiatky boli kruté,teraz v pohode...Janko drž sa!

Marta (Ne, 2. 3. 2008 - 16:03)

IXEL mi začal zaberať tak za 3 týždne,začiatky boli kruté,teraz v pohode...Janko drž sa!

jan (St, 27. 2. 2008 - 20:02)

Ahoj Marta ja by som sa ta chcel spytat za aky cas ti zacal zaberat IXEL.

Marta (St, 27. 2. 2008 - 18:02)

Beriem AD už takmer rok,Ixel,Spitomin.Mirzaten,vďaka týmto liekom som zase schopná normálne fungovať a tešiť sa zo života.

kamila (St, 27. 2. 2008 - 18:02)

beru AD už půl roku a furt bychbrečela a nejradši bych to všechno skončila. chjo

Návštěvník (Po, 26. 10. 2020 - 04:10)

kombinacia mirzaten a ixel bola strasna, tiez som predtym brala efectin, ale ixel mi nezabral ani minimalne. jano, vrat sa k efectinu, mne po pauze s ixelom zacal opat zaberat!

Eva (St, 27. 2. 2008 - 17:02)

Poradíme Vám jak zdravě, bezpečně a dlouhodobě zhubnout. Přizpůsobíme se Vašim potřebám i životnímu stylu. Garantujeme Vám dosažení cíle, veškeré informace zde: www.snama.cz/dieta

Luciano (St, 27. 2. 2008 - 09:02)

Beriem venlafaxin, ale až po pol roku sa prejavil jeho plný účinok. Kombinujem ho s rispenom, ktorý jeho účinky pomerne príjemne umocňuje.

jan (St, 27. 2. 2008 - 09:02)

Zo zaciatku ako som zacal brat ixel som citil uzkost ale teraz sa to uz zlepsilo.Beriem k tomu este aj ten Mirzaten a zda sa mi ze sa citim lepsie.Ked som bral Efectin mal som neprijemne neziaduce ucinky.

prozac (Út, 26. 2. 2008 - 17:02)

Zdravím Vás beru Antid..PROZAC již 12 let...

Návštěvník (Po, 25. 2. 2008 - 18:02)

kombinacia mirzaten a ixel bola strasna, tiez som predtym brala efectin, ale ixel mi nezabral ani minimalne. jano, vrat sa k efectinu, mne po pauze s ixelom zacal opat zaberat!

Pája (Po, 25. 2. 2008 - 14:02)

Honzo a Jani, děkuju vám za odpověď. Já jsem poprvé brala Velaxin, zabral mi a cítila jsem se dobře. Na radu paní doktorky jsem ho vysadila, ale po půl roce se mi potíže vrátily, tak jsem ho musela začít brát znovu. Mám ale pocit, že mi teď už tak nezabírá... Nevěděla jsem, jestli je to možné... Příští týden jdu k dr., tak se s ní poradím. Ještě jednou děkuju a mějte se hezky.

Reklama

Přidat komentář