Reklama

30 až 40 kilo dolů

Lara (So, 25. 6. 2016 - 20:06)

Luboši, to mi je líto. Zkus...Ahoj helo, podařilo se mi zhubnout asi dvě tři kg, samozřejmě polohladem. A ten podkožní tuk na břiše se mi udělal snad poprve v životě, prostě jsem přestala cvičit a hlavně ta pekelná AD. Z toho se nemohu dostat. Já hlavně odmítám nějaké tloustnutí kvůli věku, to se radši budu pořád snažit získat nad svým tělem zpátky kontrolu. Teď mi jde vpodstatě o 5kg. Ahoj zase se ozvu

Hela (So, 25. 6. 2016 - 19:06)

MIlá Helo a H,ani nevíte...Jano, tak to máš zlé. Ale vydrž a bude lépe..Nic jiného nezbývá. Můj věk je nad 60:-) Snažím se na sobě makat, ale současně dělám ted jahody, jahody...:-) Pořád něco. Mně se stát co tobě, nevím co bych si počala. Bydlím v domě sama . Dcera běhé půlmaratony a ted i maratony. No a momentálně má zdravotní nemalé potíže s kolenem. To má operované po úrazu, takže musela prodat startovné a šílí jako ty:-) Závidí všem co běhají, někdy večer-včera to opět nevydržela a proběhla se mírným tempem asi 15km. Dnes leží v posteli, protože dostala úpal. Před chvílí přijela z nemocnice, kde byla na kapačce. Byla už totálně odvodněná. Ono namočit si i hlavu opakovaně a být na slunci několik hodin je nerozum..Jani, všechny musíme vydržet a potom se do toho pustíš. Možná něco nabereš, ale to zvládněš.Dej vědět, jak se vede a já sem zase nakouknu.

Jana (So, 25. 6. 2016 - 14:06)

Jano, nevím kolik ti je let....MIlá Helo a H,ani nevíte jak jsem ráda, že jste se ozvaly, říkala jsem si, že asi nebude reakce žádná. Jedná se u mě o rupturu lýtkového svalu, bolí to jako čert a musí to být aspoň 5 týdnů v naprostém klidu, čili žádné nomácí práce, žádné stoupnutí - bez došlapu , žádné zatínání. Jsem doma týden, nemůžu nic, o klicích atd., Helo, nemůže být bohužel ani řeč. O sportování v blízké budoucnosti asi uvažovat nemůžu,prý se musí pomalinku rehabilitovat. A to zrovna sleduju v televizi partu Maraton a do běhu jsem se pasivně zamilovala. Stránky na netu o stejném úrazu mám celkem pročtené, prý to musí být v klidu, jinak to nesroste, a stejně se tam utvoří pružná jizva(pokud to sroste), která bude dělat problémy celý život. Jak já všem ,co se můžou hýbat závidím..(ne že bych neměla jiné zdrav. problémy, je mně přes 50...)

H (St, 22. 6. 2016 - 21:06)

Jano, nevím kolik ti je let. Ale když mi bylo asi 28, tak jsem měla natržený sval na paži. tehdy mi doktor řekl, že pokud to zklidním okamžitě, sval sroste a zkrátí se. Byly asi jiné poznatky. takže jsem přes bolest pomalu cvičila, rychle se to dalo dohormady a rozhodně nějaké dva měsíce to netrvalo. Nenavádím tě, ale já bych dva měsíce s tím určitě neposedávala. Zkrácený sval na noze je do smrti kulhat..Zkus google, hledej o tom údaje od sportovců..Oni to mívají občas a nepamatuji, že by polehávali. Jen nedělají vrcholový sport, to ani nejde. Jo a bolí to jako s...:-)

Hela (St, 22. 6. 2016 - 20:06)

A to máš,Helo, pravdu.Já...Jano, to tě lituji. Ale když to víš dopředu, snaž se něco dělat. I v leže jdou ruční čínky, nebo cokoli na břišáky...Já mám nejlepší zkušenost s kliky dámskými. Ty by šly, když bys vynechala nohu. Já dávala nemocnou nohu na tu druhou-snad rozumíš. Jenže asi před třemi roky jsem měla operaci ledviny, její odebrání, poté se něco nepovedlo a tak znovu..No a déle než rok jsem měla břicho jak balón. Samozřejmě se tam udělal podkožní tuk. Když mi začalo být lépe a méně otekle, kliky pomáhaly, odešlo mi rameno a ted mám obě zápěstí stále zánět šlach. Tím jsem se vyřadila , čínky nejdou..Já sice dál dřu kolem domu-proto se to moc nelepší, ale cvičení mi mooc chybí. Směji se, nestěžuji si tu, jen mně to štve ! Na stravě ubrat nemám kam, jím jen zdravá jídla...a to dlouhé roky. Asi bych měla zpátky začít pomalu běhat, jenže v létě ve vedrech bych to nedala a také mám stále moc práce. Udřená v podvečer doběhnu leda do postele:-) tak se drž a zkus klikovat.

Jana (St, 22. 6. 2016 - 19:06)

Luboši, to mi je líto. Zkus...A to máš,Helo, pravdu.Já jsem se rozhodla,že s těmi kily opravdu už něco udělám a stal se mně úraz,spadla jsem, mám natržený sval na noze, takže nejmíň 2 měsíce žádný pohyb- no a pak asi pozvolná rehabilitace. Takže kila půjdou nahoru, vždyť mě čeká jen ležení, popř. sedění. Ironie osudu? Nebo pomsta? Myslím, že brzo budu na AD.

Hela (Po, 6. 6. 2016 - 21:06)

Luboši, to mi je líto. Zkus se nějak přemoct, protože jinak se nebudeš cítit v pohodě. Psychika to odnese. Ale znám to, jak je těžké tu vůli najít. Jinak mně je 60+ a Lara je sice mladší, ovšem také už ne tolik:-) To píši Luboši pro tebe, jde všechno a v každém věku . jen chtít a najít vůli.Laro, jsme na tom stejně. Já kalhoty obléknu stejné, jen asi troje ne. Ale nosit je nechci, protože mi vytlačí špeky nad pas.Vršek mám asi stejný, ale s tím byl problém vždy. Mám větší poprsí:-)Měnit šatník nechci, protože to by bylo, že se vzdávám.Jíme správně, tak jedině tvrdý pohyb by pomohl. Jenže dokopat se a mít na to stále sílu. Teď jsem to zkusila a hned se váha trochu pohla dolů.Ovšem já to tak nechci. Jsou dny i týdny, kdy prostě mám potíže se zády a pokud bych hubla jen výrazným pohybem, tak co potom. Lidi, co běhají a např. si zlomí nohu, naberou docela rychle a moc. Být závislá na stálém trénování je na váhu pro mně chyba. Tak "babo" raď:-)

Luboš (Po, 6. 6. 2016 - 18:06)

Ahoj holky,vím,že tohle je víc pro holky,ale já se taky trápím se svou váhou,i když nejsem už nejmladší a už nemám silnou vůli,měl jsem skoro pořád kolem 80 a pak jsem se začal léčit na psychině a antidepresiva a další léky vyvolali ve mě žravost a přibral jsem.Moje manželka cvičí ráno,ale já nejsem schopnej se přidat.Tak vám všem přeju ať jste se sebou spokojený.

Lara (Po, 6. 6. 2016 - 08:06)

Já potřebuji zhubnout 4-5...Helo, nemohu se hnout z místa. A vždy to šlo. Teď po AD, úmrtí blízkých se něco zvrtlo. Navíc divertikuly ve střevech, takže .....kdo zná, ten ví. Jedu ve stejném modu, jím stejně, to je málo,občas si dopřeju, pak kompenzuju třeba polohladovým dnem občas v rámci společnosti musím na večeři, a alkohol....prostě se něco změnilo. Není k tomu nic, co by mi kdo poradil...vše vím, prostě souhrn všeho možného....můj roky poskládaný kvalitní šatník je mi o číslo menší, nevejdu se do svých 27-28 vel džín, vršky mám skoro 42...ach jo...vše rozdat nebo ještě zabojovat....zdravím i holky jestli sem zabloudí....

Hela (Po, 6. 6. 2016 - 00:06)

Taky jsem o ni slyšela....Já potřebuji zhubnout 4-5 kilo. Piperina nefunguje, je toho plný internet. Ti, co jí koupili jen nadávají. Mé letité zkušenosti jsou a to jsem zhubla několik desítek kil před devíti lety, že funguje jen a jen málo a zdravě jíst+ pohyb. Nakonec je dokázáno, že taková stálý polohlad výrazně prodlužuje život:-) Jinak pohyb důležitý je, ale daleko víc dělá to jídlo.

Vero (Po, 6. 6. 2016 - 00:06)

Taky jsem o ni slyšela. Pokud chcíš zhubnout 30-40 kilo nestačí... Není to mořne, ale kdybys chtěla zhubnout si do plavek 6-12 kilo Piperine je opravdu OK.

Polina (Ne, 5. 6. 2016 - 23:06)

Ja myslím že dobrý dárek...Slyšela jsem hodně o piperině, ale jsem osobně nevyuřila, takže nemůžu říct o svých zkušenostech...

Hela (Ne, 5. 6. 2016 - 21:06)

Roxy, tak to mi uteklo tvé psaní. Jsem ráda, že se ti daří !Tím hubla a detoxikovala i Hermínka, asi to už nepamatuješ. Mně ta dieta nevyhovuje zdravotně. Když jsem nejedla maso, asi rok poté jsem bojovala s anémií. Mé tělo neumí prostě získat železo a B12 z rostlinné potravy. A bylo mi dost slabo.Já se stále rvu s pomalým nárůstem váhy. Vyšetření štítnice vyšlo dobře. Tak nevím, asi se z toho picnu:-) Na druhou stranu možná vím, čím to je. Začala jsem už loni dělat víc kolem domu, úprava zahrady i domu a dost těžké práce. dokonce mám z toho občas zánět šlach v zápěstí. No a tak mi nezbýval čas na dlouhou chůzi. Vždy ráno 3-4 km, pak domů a makat. Mně asi ta rychlá chůze hubne a těžká práce to rozhodně nenahradí. Proto je tolik tlustých lidí i přestože těžce pracují. Tak ted seknu s prací v okolí, raději to budu flákat a budu možná konečně zpátky. Nakonec pokud tu bubu mít bordel, nikomu do toho nic není:-) Mně nikdo neporoučí:-) Pak dám vědět a ty se ozvi jaká byla dovča. Jinak zdravím všechny.

Hela (Út, 18. 8. 2020 - 06:08)

Roxy, tak to mi uteklo tvé psaní. Jsem ráda, že se ti daří !Tím hubla a detoxikovala i Hermínka, asi to už nepamatuješ. Mně ta dieta nevyhovuje zdravotně. Když jsem nejedla maso, asi rok poté jsem bojovala s anémií. Mé tělo neumí prostě získat železo a B12 z rostlinné potravy. A bylo mi dost slabo.Já se stále rvu s pomalým nárůstem váhy. Vyšetření štítnice vyšlo dobře. Tak nevím, asi se z toho picnu:-) Na druhou stranu možná vím, čím to je. Začala jsem už loni dělat víc kolem domu, úprava zahrady i domu a dost těžké práce. dokonce mám z toho občas zánět šlach v zápěstí. No a tak mi nezbýval čas na dlouhou chůzi. Vždy ráno 3-4 km, pak domů a makat. Mně asi ta rychlá chůze hubne a těžká práce to rozhodně nenahradí. Proto je tolik tlustých lidí i přestože těžce pracují. Tak ted seknu s prací v okolí, raději to budu flákat a budu možná konečně zpátky. Nakonec pokud tu bubu mít bordel, nikomu do toho nic není:-) Mně nikdo neporoučí:-) Pak dám vědět a ty se ozvi jaká byla dovča. Jinak zdravím všechny.

Ali (Ne, 5. 6. 2016 - 17:06)

Jéééé to je skvělý...Ja myslím že dobrý dárek pro osobu, ktera se snaží zhubnout jest nějký dobrý doplněk stravy. Hledám něco pro svou sestru a vím že ji to nerozzlobí protože naposledy říkala, že těžce je cokoliv dobrého najit. Někdo něco zná?

pett (Út, 31. 5. 2016 - 19:05)

Jéééé to je skvělý nápad jako dárek, škoda, že mě to nenapadlo už dřív! Mohla jsem to nadělit pod stromeček.

Roxy (St, 11. 5. 2016 - 20:05)

Čau holky,,,Nevím kdo sem ještě zabrousí,ale pokud Heli ty,nebo Lenka atd.,tak se připomínám a chci říct,že hubnu pomaloučku s Toničkou Mačinkovou,pokud to znáte. Myslím si že jo,je známá a vydala i tři knížky. Je to bezva způsob hobnutí a přitom to není žádná dieta. Zatím mám 84 kg,ale taky to dodržuji týden. Příští týden mám 14 dní dovolenou,tak dám detox a budu pokračovat. Tohle je ušité přímo na mě.)))Mějte se a někdy se ozvěte..pa

olinna (Ne, 1. 5. 2016 - 22:05)

Jakpak jste prožili Vánoční svátky?

majja (Ne, 1. 5. 2016 - 21:05)

Ahoj já už na sobě vidím první výsledky a jsem spokojená, mají úžasný přístup a jejich programy jsou báječné.

ivett (Čt, 28. 4. 2016 - 22:04)

Kde mi udělají a poradi s jídelníčkem?

Reklama

Přidat komentář