Reklama

kožený kalhoty na chalpech

JAN (Út, 28. 10. 2008 - 20:10)

bebe,přicházíš o hodně.Ja nosim oblečeni z jemné kuže a je to super.

EN (Po, 20. 10. 2008 - 12:10)

Chlapi, co nosíte ke koženým kalhotám nahoře? Koženou bundu nebo nekožený vršek?Co kožené kalhoty a křivák? Patří jenom na motorku nebo i do ulic?Já preferuju kožáky a mikinu s kapucí.

bebe (Čt, 9. 10. 2008 - 08:10)

máš recht, asi jsem si toho nikdy dřív nevšímala. Vlastně teď si vzpomínám, že jsem jedny na jednom chlapovi viděla: Byl tlustý jak prase, kalhoty byly příšerně uválené, z takové té hrubé kůže a po stranách nohavic měly třásně. Ten týpek totiž přijel na Harleji. Ale nic sexy jsem na tom neviděla...Ale takový upravený muž v přiléhavých kalhotách z jemné kůže, to musí být asi móc zajímavé :o)

kožené kalhoty (St, 8. 10. 2008 - 22:10)

Zde čtu, že jedna naše přispěvatelka do diskuse neviděla v životě ani jediného muže ani ženu v kožených kalhotách. Já si myslím, že to je možná tím, že jí tento typ oblečení dosud nepříliš upoutával. Obvykle vnímáme hlavně věci, které nějak programově máme v plánu vnímat. Já třebas nemám příliš zájem o auta. Je to pro mne dopravní prostředek - a tím to končí. Takže kdyby se mne někdo zeptal na nějaký typ Peugeotu či Toyoty, tak bych také byl na pochybách, jestli jsem ho už viděl, ačkoliv dost možná není v našich zeměpisných šířkách až zase tak neobvyklý... Druhá možnost je, že pokud někdo bydlí na dědině anebo na malém městečku, tak skutečně tam bývají lidé v oblékání dost konzervativní - a to i mladí: drží se klasiky riflí atd... Možná mají obavu nosic věci, které jsou lesklé a mají v sobě něco sexy... Já už je nosím od poloviny září. Mám doma asi čtvery - ovšem vzhledem k tomu, že jsou všechny černé (my muži asi v tomto směru nemáme jinou barvu na výběr) - tak si možná někdo může myslet, že stále nosím to samé. Ženy mají dokonce i více možností: minimálně se dá zkusit hnědá barva. Viděl jsem i bílé či modré (ačkoliv mám pocit, že ty dívky, které je v centru Prahy měly na sobě byly asi turistky ze zahraničí). V Berlíně jsem viděl i dívku, která měla na sobě komplet koženou kombinézu - ale ne motorkářskou - prostě normálně z měkké lesklé kůže. Dokonale přiléhající a kopírující tělo. Vím, že v takovém oblečení by asi na malém městě přitahovala pohledy - až by jí to bylo asi nepříjemné. Ale myslím si, že v dnešní době se mnoho z nás ať už studijně či pracovně dostává dost často i do zahraničí - a tam je zejména život ve velkých městech o něčem jiném a co se týká módy, tak já jsem pro každý experiment. Žijeme jen jednou...

bebe (Út, 7. 10. 2008 - 12:10)

Já jsem snad za svůj víc jak třicetiletý život neviděla jediného chlapa (ani ženskou!) v kožených kalhotách. A jak to tak tady čtu, začíná mi to být líto. No já si snad budu muset taky nějaký koupit, když je to tak strašně příjemné a sexy :o)

imotep (Út, 7. 10. 2008 - 12:10)

jo je to super už se taky těším až je vytáhnu, je to o tom že se v tom člověk cítí dobře a trochu i sexi, ale jak pro koho každému se to nelíbí, to neznamená že je na tom něco zvrhlého a špatného je to styl toho člověka ..

aleš (Pá, 3. 10. 2008 - 07:10)

Tak kožený kalhoty jsou naprosto super, máme podzim a já teda do jara nenosím nic jinýho...je v nich teplo, pohoda, myslím pro mnohé /i pro mě/ je to sexy....nosím jak v kombinaci s koženým vrškem, tak s běžným oblečením...

miky (Ne, 14. 9. 2008 - 22:09)

Nenosím skoro nic jiného, kalhoty jsou příjemné, měkké, ne jako jeansy. Přítelkyni se to líbí a sama nosí také nejraději kůži, takže pohodička. Držím se hesla: "V zimě kůže hřeje, v létě chladí".

indoo (Čt, 26. 9. 2019 - 18:09)

Nosim je už od základky mam ji několik a mi potvrdit že v létě příjemně chladí i když je jinym horko

kožené kalhoty (Čt, 14. 8. 2008 - 18:08)

Pro "Ahojte": Též jsem ze začátku zápasil s podobnými pocity. Kůže mi přišla nesmírně sexy už od puberty. Nesmírně mne vzrušovaly holky v kůži: prostě když měla i celkem jinak průměrná holka na sobě koženou sukni nebo kožené kalhoty, tak jsem se za ní otočil mnohem spíše, než kdyby to byla Miss ČR oblečená v něčem jiném... Ale i já jsem se toužil oblékat do kůže - a nejvíce práce do lesklé, která je prostě úžasná. V malém městě se za člověkem sem tam někdo otočí, ale na vysokou jsem už odešel do velkého města, a začal jsem se oblékat do kožených lesklých kalhot na diskotéky. Tam jsem se setkal i s dívkami, které byly též "v kůži" a po pár skleničkách jsme si vyjasnili, že nás prostě naše oblečení rajcuje, a už pocit být v té přiléhavé lesklé kožené nádheře zapnutý a vzájemně se při ploužáku s partnerkou dráždit a dotýkat přes naše kožené oblečky je něco úžasného, co nemůže skončit jinak než v posteli - anebo v zaparkovaném autě... Jinak jsem si časem opatřil i lesklou koženou kombinézu. Ne motorkářskou - jen takovou lesklou přesně na tělo. Je to v ní dobrý pocit - ale tu už beru na sebe jen tehdy, když jdeme s kámoškou na zábavu do nějakého klubu, kde je podobné oblečení standard.Jinak ještě jen k otázce: kožené kalhoty musí být těsné. Pokud je poprvé zapneš sám, tak jsou ti velké. Pokud je zapneš s pomocí a pomalu v nich nemůžeš dýchat, tak je to dobré. Během hodiny svíravý pocit povolí - ale je dobré, když je první den necháš poté, co se do nich vší silou dostaneš už celý den na sobě. Druhý den už půjdou zapnout a budou sedět. Dámské dokonce musí sedět co nejtěsněji. U pánských je tolerance, ale sexy jsou tím více, čím pevněji sedí a blýskají se...

bubo bubo (Pá, 8. 8. 2008 - 20:08)

Já je vozím na motorce,není nic lepšího :o) Ovšem v těhle vedrech je to trošku náročnější.....

Ahojte (So, 19. 7. 2008 - 07:07)

Poraďte,ve?mi sa mi páčia kožené nohavice. Jedny mám už doma. Ako sa mám do nich odhodlať? Bojím sa reakcie okolia. Páči sa to ženám? Tie moje sú trožku menšie, ale oblečiem ich. Nevadí, keď sú obtiahnutejšie a lesknú sa?Dík.Chlapec zo SR

Peťule (Čt, 17. 7. 2008 - 16:07)

Kožené kalhoty na chlapovi jsou velice sexy. Můj přítel si je obléká jen na motorku,ale vypadá v nich ...no prostě k sežrání ;-)

Berndt Posselt (Ne, 25. 5. 2008 - 10:05)

Jojo, kůže je velmi sexy, můžu potvrdit:-) V kožených kalhotech i spím:-)

Petr (So, 24. 5. 2008 - 22:05)

Kuze je pekna,prijemna a sexi.Peknej zadecek v kozenych kalhotech je super,ale i kozena sukynka je moc pekna.

K.M. (Pá, 9. 5. 2008 - 10:05)

Trendy se střídají a kůže je věčná, leč střihy se mění. Teď střih na tělo nebo saka, před pár lety volný střih bez zipů a manžet, ještě před tím vše nabírané a manžetami stažené, netopýři rukávy. Takže i tu se snaží trendy měnit styl.

kožené kalhoty (Pá, 9. 5. 2008 - 00:05)

text

kožené kalhoty (Pá, 9. 5. 2008 - 00:05)

Nedávno jsem si koupil další kožené kalhoty, ačkoliv už to jsou asi čtvrté, které aktuálně mám - a nevím už v které od té doby, co kožené kalhoty nosím. Škoda, že teď mezi koncem května - polovinou září je taková doba, kdy se až na výjimky, kdy se na chvíli ochladí, musí člověk na těch pár měsíců přehodit do riflí, protože je v kůži už teplo. Pro mne jsou ideální období duben a potom přelom září a října, kdy už se dá vyjet na motorce a vzít na sebe kombinézu (jednodílnou), kdy je už sucho, ale ještě není velké teplo, takže když člověk udělá zastávku, aby se podíval trošku po městě, kam aktuálně dorazí, tak může zůstat pěkně v kombinéze. V letních měsících je v ní příliš teplo. Ale je pravda, že se za mnou často někdo otočí. A nejen ženy. Mám černou kombinézu z lesklé kůže, která mi padne přesně na tělo. S ohledem na to, že sice si nemyslím, že jsem nepohledný, ale na druhé straně ani ne filmová hvězda, tak si myslím, že příčinou toho, že upoutám, je právě moje kožené oblečení. Na kůži prostě nedám dopustit. Je to můj styl. Módní trendy se střídají. Já zůstávám kůži věrný...

Irgola (Út, 29. 4. 2008 - 22:04)

V kožených kalhotech chodí i Viktor Němec.

Alena (Út, 29. 4. 2008 - 19:04)

dneska jel kolem mě kluk na motorce a měl černý kožený kalhoty nebyl nijak výrazný motorkář vypadal že je moc rád nosí i v civilu a byl k sežrání.....

Reklama

Přidat komentář