Reklama

GYMNASTIKA

Niki (So, 21. 12. 2013 - 01:12)

Malá, nebo starší gymnastka?Zdravím, chtěla jsem se zeptat, jestli má někdo zkušenosti s trénováním závodní sportovní gymnastiky.Přišly mi do oddílu samé starší děvčata. 8-9 let. Cvičíme jen 2x za týden a nevím, jestli má cenu se jim věnovat pořádně a zkoušet je připravit na závody, protože si myslím, že nikdy nemůžou dohnat holčičky, které cvičí třeba od 4-5 let a ještě i častěji než my.Holky sice rychleji chápou a učí se, ale i tak se mi to zdá pozdě na začínání s gymnastikou. Taky jsem se chtěla zeptat, jestli nevíte o nějakých závodech gymnastiky, kde by mohly třeba cvičit děti, které to dělají jen jako zájmový kroužek a nemohou se rovnat nějakým profi velkým klubům. Děkuji za každou radu a názor :-)

Žany T. (So, 30. 1. 2016 - 14:01)

Ahoj chtela bych se zeptat...Možná by tě vzali, podle toho jak jseš na tom. Zkus se něco naučit doma, pak toho nebudeš mít tolik.

Aneta fofonkova (Út, 29. 12. 2015 - 21:12)

Mohla bych začít z gymnastikou ve 12letech?

míša (So, 15. 8. 2015 - 11:08)

ahoj chtěla jsem se zeptat jak jste psali o tom trenérovi na gymnastiku v jakém městě to je

stepi (Čt, 30. 4. 2015 - 10:04)

Ahoj chtela bych se zeptat...Pokud se chceš vyloženě jen něco naučit a nepotřebuješ to dělat závodně, zkus se domluvit se skvělým trenérem ([email protected]). Bere i podstatně starší holky, než jsi Ty. Chodila jsem k němu od 15 let a mohu jen vřele doporučit.

Lucy (Čt, 12. 12. 2019 - 17:12)

Zdravím, chtěla bych se zeptat, v jakém je to kraji a po případě i město. Už delší dobu plánuji se přihlásit na gymnastiku (spíše sportovní). Moje kamarádka chodí na sportovní gymnastiku od 14 let a teď je jí 18 a umí toho vážně hodně. Jestli by jste/jsi byla hodná, tak mi napiš to město prosím...děkuji předem

Lucy (Čt, 12. 12. 2019 - 17:12)

Zdrávím,

elis (Ne, 15. 3. 2015 - 20:03)

Chtěla jsem se zeptat .. Dělala jsem gymnastiku 7 let od 3 do 10 a nyni mi je 17 chtěla bych znovu začít ... Ma to cenu dostanu se zpět do formy ?

val (Ne, 1. 3. 2015 - 10:03)

Ahoj chtela bych se zeptat jestli je mozne zacit s gimnastikou az od 12 let . ale kdyz sem byla mala chodila sem na gimnastiku a chci se zeptat jestli by me nekde vzali

kristyna85 (St, 12. 2. 2014 - 19:02)

Chtela bych pozadat o radu....Markét, jakou jsi dělala gymnastiku? moderku nebo klasik? já dělám obojí od čtyř let, moderku už ne zavodně ale sportovku dost intenzivně a každej měsíc se učim něco, co se mi pořád hodí. kdbych jen na půl roku přestala, těžko to doženu a nechci ti zahazovat naděje ale ty asi taky ne. hele, gymnastika je sport a ne život, promluv si o tom s vašima, neměli tě nechat skončit, já taky měla asi v osmi chut s tim seknout ale mamka mi řekla že toho budu litovat a doslova jsem tam asi půl roku chodila z donucení a nebavilo mě to a jsem ale ráda, že jsem neskončila. končit se má skutečně v krajních případech... pokud to není elitní tým, vezmou tě asi mezi prcky protože bys starší holky zdržovala a pokud to je elitní tým, nevezmou tě vůbec. kámoška to chtěla před rokem zkusit tak jí k nám dali k malejm a je to hrozná otrava prej...

Markéta (Pá, 3. 1. 2014 - 14:01)

Chtela bych pozadat o radu. Jako mala jsem chodila do gymnastiky a opravdu mi to slo. Byla jsem jeste mala a hloupa a tak jsem z trucu skoncila. Cim jsem starsi, tim je mi to lito vic a vic. Pozdeji jsem zacala delat mazoretky. Za tri mesice mi bude 15 let. Chtela bych se zeptat, jestli by me v nejakem oddilu vzaly. Konkretne v Opave. Chtela bych se v gymnastice znovu zdokonalit. Nepomyslim, ze bych jezdila na souteze, jen se chci zdokonalit.

šárka (Út, 19. 2. 2013 - 14:02)

Hmmm, tak dík po něčem se podívám.:)

Zdeněk2 (So, 16. 2. 2013 - 15:02)

Já si myslím, že na gymnastiku ve 12 letech zcela pozdě není. Ale pokud bys chtěla tancovat, tak se zajímej o akrobatický rokenrol. Je to sportovní tanec a mohlo by se Ti to líbit.

Šárko (So, 16. 2. 2013 - 15:02)

V Brně to neznám,ale poradila bych ti vzhledem k tvému věku tanec. Víš ten moderní .Víš jak bys potom zářila na diskotéce? Měla bys rytmus v těle a dost se to gymnastice podobá. Je tam i trocha baletu a pěkně by sis formovala postavu.Měj se Sára

šárka (Pá, 15. 2. 2013 - 22:02)

Tak to už je pozdě....Tak to je škoda. Tak já se asi podívám po něčem jiným a nevíte ještě kde by byla dobrá v Brně???

Šárko (Pá, 15. 2. 2013 - 20:02)

Tak to už je pozdě. Začíná se tak zhruba ve třech letech. Můžeš chodit do nějaké sportovní školy,ale jen pro sebe.

Šárka (Pá, 15. 2. 2013 - 20:02)

Chtěla bych se zeptat jestli můžu chodit do sportovní gymnastiky ve 12.

Katka (Čt, 21. 6. 2012 - 21:06)

chtela bych se zeptat na radu...Být tebou tak bych už s gymnastikou nezačínla.Skus balet je to skoro stejná úroveň

maja (Po, 26. 3. 2012 - 21:03)

A jak jsou na tom s gymnastikou? :)

Jana (So, 24. 3. 2012 - 09:03)

Jani,já mám taky dospělé...Děkuji moc za hezká slova. S dětmi si to určitě užívám, samozřejmě někdy zlobí, ale to je normální. Máme ještě chlapečka - 5 let a to je zase něco jiného než s holčičkou. U něho určitě nebudu muset řešit holení pohlaví, menstruaci a mnoho dalších holčičích záležitostí. Prostě mám pocit, že s klukama to je v něčem jednodušší. Ale vlastně to je jedno, hlavně zdravé děti, to je to nejcennější v životě. Hluboce smekám před rodiči postižených dětí, opravdu je obdivuji, ty naše starosti s těmi našimi zdravými dětmi jsou pak úplně nicotné. Přeji všem krásné, sluníčkem zalité jarní dny.

Reklama

Přidat komentář