Reklama

malá pochva

Můj kámoš (Út, 17. 6. 2014 - 09:06)

ho má dlouhýho 9cm a tlustýho 2cm ale stejně se do mě nevejde jak ji mám malou a úzkou

ota (Pá, 12. 7. 2019 - 12:07)

Tlustýho 2cm tak to máš místo péra propisku.

luci (Pá, 12. 7. 2019 - 16:07)

Pro takovou , která ji má ovčí dobrý . Kdo hledá , najde.

Yossbábo (Út, 17. 6. 2014 - 01:06)

Veselé Vánoce a štastní...Nechlastej už, ty si vožereš držku a pak bleješ sračky, že jsou Vánoce.

. (Po, 16. 6. 2014 - 09:06)

taková nebo maková jen...Řekni si Yossbábě, ta ti píču ráda podrží, bezdomáči na ní serou, než by ho strčili do Yossbáby píči, to se radši vyhoní a Yossbábě chybí šukačka, ta jak si nezašuká, tak bleje bliance, že má někdo nádor na mozku, tak jí ošukej vykloktanou díru, ať neblije sračky.

Yossvině těš se (Po, 16. 6. 2014 - 08:06)

protože jsi primitivní a...Ty už máš svoje dny taky sečtený, jsi svině všech sviní a na takový bestie se uvaří voda jako první. Copak? Moje vulgarismy ti nevoní? Ale kurvo Yossbábo, ty si nic jinýho než vulgarismy nezasloužíš. Máš na prdeli žluklý sádlo, to se zas vágusáci, bezdomáči z tebe poblili smrady, viď smrdutá, žluklá čubko.

Veruno, už mě n (Po, 16. 6. 2014 - 07:06)

protože jsi primitivní a výplody tvého chorého mozku nemají žádnou myšlenku ani vtip. Je to jen snůška vulgarismů bez nápadu. Takže si tady piš, co chceš, já už jsem nepřijdu, měj se hezky a neboj, ten tvůj agresivní nádor tě už brzy zbaví tvého trápení :-))

Veruno (Po, 16. 6. 2014 - 07:06)

dobré ráno, vidím, že jsi noc plnou nenávisti úspěšně překlepala:-) Doufám, že jsi si ráno tu svou plechovou hubu netapomněla pořádně vykloktat dezinfekcí, až tady zas budeš plivat ty svoje vypatlaný jedy, aby všichni smradem nepadli :-)Už jsi si zjistila, že se nepíše "zhnij", ale shnij", ty inteligentko? :-))

??? (Po, 16. 6. 2014 - 06:06)

Ty už máš svoje dny taky...Ahoj Adriano.

Yossvině (Po, 16. 6. 2014 - 06:06)

vždyť říkám, že máš...Ty už máš svoje dny taky sečtený, jsi svině všech sviní a na ty se uvaří voda nejdřív.

Yosssvině (Po, 16. 6. 2014 - 06:06)

ráno se koukej přihlásit,...Kde jsi? Je ráno, tak se hlásim, už se na tebe vaří voda dylino, těš se, svoje dny už máš sečtený.

Yossbába (Po, 16. 6. 2014 - 06:06)

Je stará, pochcávací čuryna, věčně celá ožralá a zabalená v plínách. Yossbábo to byly hice minulej tejden co? To ses pěkně zapotila, z těch hiců ti zežluklo sádlo na obří prdeli a na panděru, no prostě celá jsi hora žluklýho sádla, fuj bléé.

Yossbába (Po, 16. 6. 2014 - 00:06)

Vařit neumí, ta by připálila i čaj, ta dylina je úplný nemehlo, levý na všechno. Bezdomáčům vykouří ptáka a bezdomáčům to stačí. Yossbába jim zaplatí a bezdomáči si dojdou na polívku do hospody.

Otakar (Pá, 12. 7. 2019 - 11:07)

Dylina nebo dilina tvrdý i tam nejni

nazdar Yossbábo (Ne, 15. 6. 2014 - 23:06)

Došly ti prášky? Byla jsi dneska vyvenčit dementa? A co bezdomovci, pořád jim vaříš polívku z pytlíku za to, že tě ošukají?

HA HA HA (Ne, 15. 6. 2014 - 23:06)

vždyť říkám, že máš...A co tvoje škola na dálnici É55 kurvo, tam se ti líbilo viď? Tam ses kurvila od rána do noci. S bezdomáčema viď Yosskurvo? Oni tě opíchali, tys jim vykouřila ptáky.

Veruno, (Ne, 15. 6. 2014 - 22:06)

vždyť říkám, že máš školu tak akorát na kydání hnoje ve chlívě - prý "zhnij" :-)) to možná tak ten tvůj hnůj ve chlévě "zhnije", ale tvůj mozek ten už brzy SHNIJE, Veruno :-))

Veruno, (Ne, 15. 6. 2014 - 22:06)

ráno se koukej přihlásit, ať víme, jestli jsi ještě nezkapala a jestli nás budeš ještě chvíli obšťastňovat svým duchaplným úsudkem a jadrným slovníkem, Veruno :-)

Hele kurvo, ty (Ne, 15. 6. 2014 - 22:06)

Seru na tebe kurvo, jdu spát a ty zhnij v pekle.

Veruno, (Ne, 15. 6. 2014 - 22:06)

ráno se koukej přihlásit, ať víme, jestli ještě držíš a jestli jsi ještě nezkapala na ten nádor na mozku. :-))

Reklama

Přidat komentář