Reklama

léčitel Kříž

Slavka (So, 14. 1. 2017 - 07:01)

Kdyby nebylo pana Krize,tak uz tady nejsem.Lekari nejsou vsemocni.Jsou nemoci s kterymi si neumi poradit.Pan Robert Kriz je laskavy clovek,ktery si kolikrat nic nevezme, ale pokazde pomuze a nejenom bylinkami ale i laskavym a lidskym pristupem.

Roman (Pá, 13. 1. 2017 - 23:01)

Pokud budu nemocen určitě vyhledám pomoc pana Ládi. Mnoha lidem prokazatelně prodloužil život. Až nebudete vědět kudy kam, tak si vzpomeňte na toto sdělení a vyzkoušejte osobně. Vše dobré všem.

Hanka (Pá, 13. 1. 2017 - 21:01)

na rychlou negativní reakci...Zdravím a potvrzuji,že pan Kříž je opravdu skvělý diagnostik a poradce v oblasti bylinných čajů. A navíc milý člověk!

Marie (Pá, 13. 1. 2017 - 21:01)

Dobrý večer všem příspěvkářům. Dovolím se připojit i já se svým názorem. Rodinu Křížových znám a k panu Křížovi chodím přes 20 let. Špatně se mi čtou hanlivé příspěvky, protože já i moji nejbližší překonávají různé zdravotní obtíže jen díky panu Křížovi bez neschopenek a návštěv zdravotních zařízení, která bohužel ne vždy pracují ku prospěchu pacienta.

Eva Mahrová (Pá, 13. 1. 2017 - 21:01)

na rychlou negativní reakci přikládám svůj meil,aby byl příspěvek věrohodný i těm ,co nechtějí uvěřit ve výjimečné kvality cenného léčitele:modraeva gmail.com

Eva Mahrová (Pá, 13. 1. 2017 - 21:01)

Pěkně zdravím, máte...Je to nejlepší diagnostik v Čechách,věřím mu 100% ve všem,poznal boreliozu dříve než mi byla provedena krevní zkouška a tím potvrzena,čajem rozpustil tromb v žíle,čajem umí snížit diabetes,bez škodlivých antibiotik, jeho čaj potlačí anginu ..Znám ho 10 let a nepotřebuji navštěvovat obvodního lékaře..Je to člověk ,který umí s úsměvem a humorem léčit nemocné,pomáhá tam,kde západní medicína je bezradná.Mohl by být vzorem svou skromností a nezištností.považuji za čest,že mi bylo umožněno jej poznat.

Sestra (Čt, 12. 1. 2017 - 18:01)

Dobrá pohádka.Snad nevěříte,že se vás vyléčil byliny.

Sestra (Čt, 12. 1. 2017 - 18:01)

léčitelé jsou...Souhlas

Pavel (St, 4. 1. 2017 - 13:01)

Dobrý den, bylo by ...Dobrý den, k panu Křížovi nejstaršímu jsem kdysi chodil a pomohl vždy někomu z rodiny. Bohužel jsem přestal chodit a rád bych se dostal k jeho synům. Neměla byste kontakt? Děkuji. Pokud byste kontakt posílala tak prosím na [email protected]

Olga (Po, 31. 10. 2016 - 14:10)

Dobrý den, bylo by ...Dobrý den, poradíte nám prosím, co jste dělala, že nádor zmizel během deseti dnů?

Dr. Baudyšová (Ne, 30. 10. 2016 - 19:10)

Dobrý den, možná máte...Dobrý den, bylo by správné, uvést, kterého pana Kříže máte na mysli. Byli 3, nyní již jen 2. Znám všechny 3. Po dvou nádorových operacích jsem se chystala na 3. Díky panu Křížovi nejstaršímu operace již neproběhla, a nádor v průběhu 10ti dnů zmizel. Z nemocnice jsem se vrátila již bez operace.Od té doby jsem zdravá.Navíc, za těch 26 let, kdy bylinky užívá celá naše rodina, jsem nezažila nikdy, že by kdokoli z rodiny Křížů odmítl léčbu lékařem. Naopak nabádali vždy návštěvu a kontrolu u lékařů. S lékaři také vždy spolupracovali. Nestrašte, vážená paní a buďte seriozní a uvádějte dostatek informací.

Hm! (Pá, 28. 10. 2016 - 22:10)

Já žádného léčitele, pana Kříže, bohužel, neznám! Odkud je?

Steve (Pá, 28. 10. 2016 - 16:10)

Léčit čajem ... :-D Hmm, tak to je dobrý. nejspíš myslel léčit vírou v ten zázračný čaj.Jinak u léčitelů je totiž snadné cokoliv, protože jsou nepostižitelní. A lidi hloupí když tomu věří a za léčiteli lezou. To je celý.

Ilona Novotná (Čt, 6. 2. 2020 - 19:02)

Patřím mezi ty hloupé, jak píšete, kterým ten " čaj " - což je bylina a správné určení těchto léčitelů, pomohl. Ještě, že jsem ta hloupá :-), mimochodem, chybí Vám tam interpunkce. :-)

Jolana (Pá, 28. 10. 2016 - 15:10)

Dobrý den, možná máte mnozí dobré zkušenosti, ale já ne. U p.Kříže jsme byli s manželem (vzal nás tam manželův kamarád) v r.2004. Manžel měl vysoký stupeň Neohodginský lymfom. P. Kříž řekl, že nic takového nemá, ale že máme oba YERS. Napsal nám čaj. Já si šla tuto nemoc za peníze nechat ověřit na Bulovku. Nic takového jsem neměla takže manžel pokračoval v klasické léčbe. A dobře udělal, dnes je zdravý. Kdyby tenkrát používal pouze čaj, který mu p. Kříž napsal zřejmě by to dopadlo úplně jinak. Jolana

horáčková olga (Po, 25. 7. 2016 - 19:07)

Byl jsem u pana Krize a zda...kdysi jsem před 20 lety chodila k panu Křížovi a moc mi pomohl.Dnes je mi 63 let a nestačím lítat po ordinacích s potížema.Kontakt na něj jsem ztratila nemohla bych vás poprosit o telefon nebo adresu.V dejvicích již asi nebudou.Moc ráda bych k němu opět docházela.Moc vám děkuji Horáčková Olga

Marta O. (Ne, 10. 7. 2016 - 18:07)

Dobrý den, je možno mi... Je na Praze 6, Kyjevská 7, suteren. Zvonek je.V domě je též banka.

Michal (St, 29. 6. 2016 - 14:06)

Dobrý den,chtěla bych Vás...Dobrý den, je možno mi poslat kontakt na léčitele pana Kříže. Děkuji [email protected]

Petra (St, 9. 3. 2016 - 12:03)

Byl jsem u pana Krize a zda...Dobry den, nenechala byste prosim kontajr na pana Krize. Bylinkam verim, zkousim amazonske, ceske, cinskou medicinu, vyzkousela jsem dost, ale nedari se mi dostat z vaznych zdravotnich problemu, ktere me po dvaceti letech trapeni privedl do plneho IID. Predem dekuji.

Lada (St, 9. 3. 2016 - 09:03)

Byl jsem u pana Krize a zda se mi, ze presne vi co dela. Nemohu soudit, protoze ja to nevim. Jestli o nem nekdo rika, ze dela saskarny a "moderni" medicina je vychodisko, tak je to obrovsky blazen a az se bude prochazet od doktora k doktoru a nechat je kazdeho interpretovat ty jejich chytre pristroje uplne jinak, pak to pozna jak se milil. Nechat si predepisovat hromadu chemie a nakonec skoncit jako muj otec s hromadou prasku trikrat denne. To je u me saskarna. Budete-li mit stesti a cas urcite se k p. Krizovi nechte zapsat. Urcite to je lepsi vychodisko nez cekarna na Motole dvakrat za mesic pulden. Preju panu Krizovi plno rozumnych lidi a vam nerozumnym dobrou naladu - buh vi, ze ji budete potrebovat.

Reklama

Přidat komentář