Reklama

Svazování partnera(ky)

N (Čt, 21. 1. 2016 - 01:01)

Nabízím únos, spoutání,připoutání soukromé monížení,oblečky,pro muže i ženy (20-30let) v JM kraji (samozdřejmě vše po předchozí domluvě) Kdyžtak se ozvite , vše anonymně. přidejte emile , já se ozvu.

Romana (Út, 19. 1. 2016 - 16:01)

S partnerem se svazujeme-dělám si z něj holčičku.Podprdu,podvazkový pás,kalhotky ,kolík do zadku.

Danuša (Út, 19. 1. 2016 - 12:01)

U té "jakoby"...No boty na vysokém podpatku...nemá to chybu, když koukáš z gauče jak to nemohlo se v nich učí chodit...:-)

Jana (Út, 19. 1. 2016 - 12:01)

My jsme začali před lety...U té "jakoby" násilné feminizace...co třeba paruky nebo klipsny na uši, nalakovat nehty, líčení, šminky, rtěnka či jiné vysloveně ženské propriety? Nezkoušela nějaká z Vás při hře? Zdraví Jana

Jakub (Pá, 15. 1. 2016 - 21:01)

Souhlasím s Janou, Dane nepruď pokud tě to nebere tak to nečti. A Jani ty jsi ale dračice :)

Honza (Pá, 8. 1. 2016 - 11:01)

Já na svazování nevidím...Jasně Jano! Pořád lepší si hrát doma, nikomu to neubližuje, než být třeba sám a nebo být zapšklý kecálek a prudit na diskuzích...

Jana (Pá, 8. 1. 2016 - 10:01)

Já na svazování nevidím nic tak tragického...když se Ti to nelíbí, tak proč máš potřebu to číst? Proč si nejdeš bušit ego na novinky.cz....jsou tu jiná fora, která jsou na pováženou, tam taky prudíš?

dan (Pá, 8. 1. 2016 - 10:01)

My jsme začali před lety...Renato, já bych ti takovou hru rychle utnul. Musíte mít doma opravdu voly.

Ranata (Pá, 8. 1. 2016 - 10:01)

My jsme začali před lety experimentovat a chvíli trvalo, než jsem zjistila, že muž je vlastně více submisivní, ale jen co se ložnice týče a že má rád svazování. Postupně jsem převzala iniciativu a zaúkolovala ho, ať koupí některé hračky. Dala jsem do toho i trochu feminizace, je to pro něj zrušující i zároveň ponižující. Je trochu stydlínek...Takže má dvě sukně modrou a růžovou, košili, punčošky...dva roubíky s koulí a penisem, ten rád nemá, ale když mne naštve...Pouta na ruce a nohy a na poziční tresty-nutnost v rámci trestů-krom výprasku, používám provázky někdy stačí izolepa jako doplněk, třeba přilepit mu kalhotky kolem hlavy...Od té doby co jsem mu pořídila cbt, dámy to je nutnost, hned jak zjistíte, že při hře dokonce nebo po hře u počítače, tak abych to neviděla onanuje...Takže ted to je pod kontrolou a i obyčejný sex jednou za čas, je úplně jiný, než když má prázdný pytel od onanuje...Občas je třeba ho zapojit do domácích prací, někdy i přidat těžší podmínky, jako třeba pouta na ruce. Samozřejmě je vymóďen v dlouhé zástěře a čepečku. No je to zábavné, dřív mi v bytě moc nepomáhal. Samozřejmě máme i trestíky, ty se zapisují do sešitu a vždy o víkendu přijde výplata. Jsem ráda, že jsem to o něm zjistila, je to neškodné a je to hodně zábavné, nečekala jsem, že jde u těchto her si užít i tolik zábavy. No pro něj už to kolikrát zábavné není, ale co, chtěl to, má to mít. :-) Ale důvěra je důvěra, bez té by to nešlo. Zdraví R.

Marcela (Po, 28. 12. 2015 - 19:12)

Zdravím všechny příznivce...pitomců se na netu najde dost to ti někteří mohou říct i o nás když naše partnery přivazujem k postely a podobně nejhorší je ale s pitomcem srazit

Lenka (Po, 28. 12. 2015 - 19:12)

Zdravím všechny příznivce svazování.S partnerem si to užíváme-máme slabost pro lycrové oblečky.Více svazuje on mě.K vánocům jsem dostala masážní hlavici..Pokud se chcete mrknout ..http://www.sexyplastenky.cz/member_detail.php?id=10798&tab=photos

Jana (So, 19. 12. 2015 - 17:12)

To je pořád ten samej co sem leze na doktorku a všude prudí, každej je pro něj úchylnej....Spíš on je nemocnej, takový votrapy co všude píšou mimo mísu a sprostě je bohužel dost všude...

Jana (So, 19. 12. 2015 - 13:12)

Jo jo hospoda....No tak já ho po vystřízlivění nedávno oblékla do svého růžového pyžama a svázala do velice pevného kozelce...byl napnutý jako luk. Pustila jsem si svůj oblíbený seriál a natočila ho hlavou tak, aby se mohl koukat taky. Má ty moje seriály taaaak rád. O reklamě jsem ho vždycky trochu pomučila, aby nevyšel z kondice, huhlal do roubíku a různě se ošíval, ale nepovolila jsem. Druhý den se převlíknul do šatů služebné a musel celý den dělat domácí práce. Večer pak dostal odměnu. No to jestli zase půjde chlastat, už je jenom na něm...Kozelec je podle mne trest největší, zvláště tak po hodině....

Dita (Pá, 18. 12. 2015 - 22:12)

Ten můj přítel(18) ted teprve došel po práci domů (končí v 16.00) došel jak dělo a tvrdil že po práci měli dodělanou (prosně šli do hospody zapít Vánoce). jak už bývá takhle vláčný tak jsem ho odvedla do sklepa kde máme celu(z bývalích chlívů) a tam jsem ho uložila(dala plenu bavlněné punčochy a na to bodýčko s dl.ruávem. kýbl a uložila ke spánku.Ráno než se vzbudí mu dám CB6000 jeho oblíbený(ironie) a v boxerkách mě zatrest bude sloužit(udělá oběd ,oholí mě nohy a udělá masáž stáhne zem a je třeba i umýt sprcháš od sanítru.a zítra večer nic nebude. Za trest. Jaký chystáte trest vy pro svého miláčka? Nová způsoby vítám. :-)

Alena (Ne, 13. 12. 2015 - 17:12)

Tak se pokusím vysvětlit ty...Ahoj. Tak ty popruhy jsou na přepravu velice rafinované, ale hlavně ten roubík je fajn. Pěkně cumlá a nezlobí a má práci. Ale hlavně nekecá do řízení. :-)

Moniky (Čt, 10. 12. 2015 - 15:12)

Ano plně souhlasím, při...Každý má jiné choutky a nadrženost. Mě může rozrajcovat manžel když je připoutaný několik hodin k posteli uplně nahý a já mu ho postavím ale nedokončím :-) nebo když doma pracuje na baráku či zahradě musí být v laclovích uplích kalhotech abych se měla na co koukat, :-)

J (Čt, 10. 12. 2015 - 13:12)

Ano plně souhlasím, při...http://www.femdomology.com/femdomological-artwork/submissive-sissy-male/sissy-slave-fellation-practice.jpg

Jana (Čt, 10. 12. 2015 - 12:12)

Ano plně souhlasím, při bondáži manžela je moc dobré využít nějaké to ženské oblečení, je to potom více vzrušující a zajímavé a pro chlapa trochu dost ponižující...ale tak hra je hra a záleží na domluvě. Svazovacím hrám zdar. Jana

Tom (So, 5. 12. 2015 - 16:12)

...placené

Jiřka (So, 5. 12. 2015 - 16:12)

http://www.bondishboys.com/boys_with_girls.htmlTroška toho svazování, feminizace a ponížení během her...pro inspiraci, fotek je tam dost

Reklama

Přidat komentář