Reklama

Svazování partnera(ky)

xgxggg (Po, 30. 11. 2015 - 17:11)

Ingredience: 3 vejce (váženo ve skořápce 18 dkg)12 dkg cukru moučka6 dkg solamylu7 dkg polohrubé mouky1/2 prášku do pečiva1,2 dl oleje1,2 dl vaječného koňakumáslo a hrubá mouka do formyŽloutky, cukr a olej šleháme metličkami (asi 2 minuty) přidáme ostatní suroviny a nakonec vmícháme ušlehaný sníh.Nalijeme do máslem vymazané a hrubou moukou vysypané formy na bábovku (průměr 21 cm, výška 7,5 cm) a dáme do předehřáté trouby na 180 st.Asi po patnácti minutách formu přikryjeme alobalem. Bábovka bude upečená asi za 34 minut, ale stejně si zkuste špejlí, jestli není syrová.Bábovku krájíme vychladlou.Příprava 18 minutPečení 35 minut

Artur (Ne, 29. 11. 2015 - 19:11)

Byli jsme pozváni na svatbu. Čekal jsem už u auta, když manželka vyšla oblečená v kalhotech a teniskách.Poslal jsem ji převléci do šatů s dlouhou sukní. Mrmlala že nikomu šaška dělat nebude. Měli jsme už jet a ona schválně zdržovala.Přešel jsem to beze slova.Druhý den cestou domů jsem zastavil u lesa. Nic netušící jsem ji vyvedl do lesa k nakloněnému stromu. Tam jsem ji přivázal ke kmenu její dlouhou sukní, stáhl jí kalhotky a vytáhl prsa z výstřihu. Hrubá kůra dubu jí škrábala bradavky a citlivou kůži stehen. Oči jsem jí zavázal jejími kalhotkami a ruce přivázal k větvím autolanem.Teď roztáhni nohy, uličnice. Poslechla a já jí dráždil mušličku až se vrtěla a bolestí sykala jak se opírala o kůru.Prosila abych jí dopřál orgasmus. Místo toho jsem jí naplácal mušličku páskem od kabelky. Při každé ráně škubla až se jí kůra zaryla hluboko do kůže. Drž, nebo to bude horší. Nasekal jsem jí pětadvacet.Teď tě tu nechám jako jsi nechala čekat mě. Odešel jsrm do auta a nechal jí v lese s do pasu vyhrnutou sukní.Za hodinu jsem se vrátil a odvázal jí.Děkuji ti za výchovu, můj pane, šeptala a vděčně se přitulila.

veronika transk (Ne, 29. 11. 2015 - 18:11)

Jaký používýte anální...ahojik,my pouzivame nafukovaci s vibraci...

Honza (Ne, 29. 11. 2015 - 18:11)

Tak po dlouhé době přidám...Jaký používýte anální kolík? Nafukovací nebo s vibracemi?

-) (Ne, 29. 11. 2015 - 12:11)

Celoplošně platí v Rumunsku zvýšené nebezpečí přenosu střevní infekce při konzumaci zdravotně závadných pokrmů nebo kontaminovaných nápojů. Jedná se např. o tyfus, bacilární a amébní úplavice, lambliózu, výskyt tasemnice a dalších parazitů. Cestující mohou být zejména v místech s nedostatečnými hygienickými podmínkami postiženi střevními a zažívací problémy. Obecně proto platí vyvarovat se konzumace a nákupu potravin a nápojů v pouličních restauracích, na tržištích a z dalších neověřených zdrojů a dodržovat základní hygienické návyky (zejména u trekingových cest). V regionech se zvýšeným rizikem nakažení břišním tyfem je doporučeno očkování. Vzhledem k velkému počtu volně se potulujících psů může dojít v Rumunsku k riziku nakažení vzteklinou po kousnutí psem. Cestující se musejí především vyhýbat toulavým zvířatům (zejména psům a kočkám). Při kousnutí nebo při styku se zvířecími slinami (přes sliznice nebo drobná poranění) nakaženého zvířete je okamžitě nutné vyhledat pomoc lékaře. V tomto případě je také potřeba brát zřetel na to, že v mnoha oblastech je lékařská infrastruktura zaostalá a nevyvinutá. Doporučuje se proto informovat, jaké jsou v dané oblasti možnosti lékařského ošetření, popř. jsou-li k dispozici potřebné léky. Jako prevence ochrany před onemocněním vzteklinou je doporučeno nechat se očkovat, 4 dávky vakcíny v průběhu jednoho roku poskytnou ochranu na dobu 2 až 5 let. Po celé zemi také existuje vysoké riziko nakažení virem hepatitidy typu A. K přenosu viru hepatitidy typu A dochází fekálně orální cestou (infekce ze špíny nebo kontaktní infekce). K přenosu viru může dojít buď úzkým kontaktem s nemocnými lidmi nebo konzumací potravin a pitím tekutin kontaminovaných stolicí nemocných osob. Nejvyšší riziko představuje hnojení fekáliemi nebo pobyt v pobřežních oblastech, zdrojem nákazy se může stát nedostatečně tepelně upravené jídlo nebo syrové plody moře (např. mušle a ústřice). Po celé zemi také existuje vysoké riziko nakažení virem hepatitidy typu B. Virová hepatitida B je těžké chronické onemocnění, jehož pozdějšími následky mohou být např. cirhóza nebo rakovina jater. Jako prevence proti nakažení hepatitidou typu B je nutné vyvarovat se rizikového chování a možných zdrojů nákazy (např. poranění o injekční jehly ve zdravotnických zařízeních, nechráněný pohlavní styk, injekční aplikace drog). Každý by měl zvážit možná rizika a podstoupit kombinované očkování proti hepatitidě A i B. Podání vakcíny se doporučuje zejména těžce nemocným osobám, např. osobám s chronickým onemocněním jater nebo nakažených virem HIV.Doporučená očkováníONEMOCNĚNÍ CÍLOVÁ SKUPINA FSME (klíšťová encefalitida) zejména rizikové skupiny cestující do oblastí s výskytem encefalitidy, např. při pobytu v přírodě, návštěvách lesních porostů atd. K ohroženým rizikovým skupinám patří lovci, myslivci a lesní dělníci hepatitida A všichni cestující do oblastí se zvýšeným rizikem nakažení hepatitida B zejména rizikové skupiny cestující do oblastí se zvýšeným rizikem nakažení a při pobytu delším než 1 měsíc vzteklina zejména rizikové skupiny cestující do oblastí se zvýšeným rizikem nakažení (přenos od psů, koček a divokých zvířat; také netopýři mohou vzteklinu přenášet kousnutím) a zvýšeným nebezpečím infekce (např. při delším pobytu nebo trekingu). Nejvíce jsou ohroženy děti, k dalším ohroženým skupinám patří zvěrolékaři, lovci a lesní dělníci tyfus zejména rizikové skupiny cestující do oblastí s nedostatečnými hygienickými návyky a nedostatečnými zásobami pitné vody (např. při trekingu) Povinná očkování v České republice tuberkulóza záškrt dávivý kašel tetanus dětská obrna spalničky příušnice zarděnky Heamophil influenzae B Jiná zdravotní rizikaONEMOCNĚNÍ POZNÁMKA OCHRANA borelióza celoplošné riziko, přenos: kousnutí klíštětem, rizikové měsíce: duben až říjen oblečení zakrývající povrch těla, použití prostředků odpuzujících klíšťata (krémy, spreje) FSME (klíšťová encefalitida) celoplošný výskyt, původce: virus FSME, přenos: kousnutí klíštětem očkování; ochrana před klíšťaty: oblečení zakrývající povrch těla, použití prostředků odpuzujících klíšťata (krémy, spreje) vzteklina celoplošný výskyt očkování; nedotýkat se volně pobíhajících a toulavých zvířat (zejména koček a psů)

Denisa (Ne, 29. 11. 2015 - 00:11)

Tak po dlouhé době přidám zase svůj zážitek. Dnes když jsem přišla domů naštvaná z práce, tak jsem už ode dveří byla nepříjemná na přítele. Prostě pokračovala nálada z práce... přítel mi po chvilce strpení oznámil, že mě nehodlá poslouchat a nařídil mi, abych se teple oblékla. V ten okamžik už jsem věděla, co bude následovat. I když jsem byla svlečená asi teprve 15 minut, tak jsem se opět začala oblékat, protože jsem tušila, že skončím za své chování ve sklepě, kde je docela zima, kor teď v listopadu. Takže jsem si vzala džíny, oblékla si jeden slabší svetr a na to ještě jeden silný, abych neprochladla. Musela jsem si kleknout a dát ruce za záda. Přítel mi je hned pevně svázal provazem. Potom vzal z věšáku moji čepici, šálu a rukavice. Čepici mi nasadil na hlavu, jednu pletenou rukavici mi strčli mezi zuby a šálou mi ji několikrát převázal abych byla zticha. Oznámil mi, že mu jde nějaký sport a že vztekat se mužu v kleci. Jsem jeho subinka, takže jsem byla i docela ráda, jen ten roubik mi utáhnul dneska nějak pevněji a nešikovně přes jednu z naušnic, takže mě to docela tlačilo, ale smůla, už jsem byla umlčená. Vzal si sebou provazy a už mě vedl do sklepa. Tam mi sundal džíny a kalhotky a dostala jsem do prdelky kolík. Potom mi nasadil zpět kalhotky i džíny a svázal mi nohy, které přitáhl k rukám, ale ne moc pevně, abych v kozelci vydržela. Ještě dva provazy kolem prsou, tím mi ruce znehybnil uplně. Ještě jsem dostala asi 20 ran přes zadek bičíkem-přes džíny to pěkně bolelo. Křik ale utlumil roubík, že nebylo skoro nic slyšet. Nakonec mě zavřel do klece a zamkl. Tady si křič, jak chceš, stejně máš zacpanou tu tvoji drzou hubu. Tak přemýšlej, jak se máš chovat, příště bych Ti to mohl utáhnou víc. Řekl mi dost nevybíravě. Nemohla jsem nijak reagovat, jen ležet v kleci a funět. S těmito slovy zhasnul a opustil sklep. Mám ráda ten úplný pocit bezmoci, když jsem svázaná, umlčená a ještě v cele. Navíc po tmě, kde je absolutní ticho a můžu slyšet jen svoje tlumené huhlání. Během celého večera mě přišel několikrát zkontrolovat, jestli jsem v pořádku. Asi po dvou hodinách mi otmotal šálu, kterou jsem měla omotanou přes pusu a vytáhl mi rukavici, abych se mohla napít. Potom jsem dostala do pusy zpátky suchou rukavici a znovu mi pevně zavázal pusu pletenou šálou. Tentokrát to bylo pohodlnější, protože mě už netlačila ta naušnice. Znovu mě zavřel do klece,zhasnul a odešel,ale chodil mě kontrolovat. V tom v něm mám maximální důvěru. Kroutila jsem se jako had, a naschvál řvala do roubíku a užívala si tu bezmoc a kolík v prdelce až do půlnoci, kdy mě přišel vysvobodit. Když mě rozvázal, byla jsem pěkně ztuhlá a pouta už mě bolela... i přes svetry jsem měla po těle stopy od provazů. Osprchovala jsem se a teď píšu zážitek :-) nutno říct, že jsem se tam uklidnila a jsem krotká. Ono taková doba v provazech a v kleci zklidní kazdého :-) budu spát jak nemluvně. Tak zase někdy snad :-)

veronika transk (Ne, 22. 11. 2015 - 22:11)

zajímavá...no u nas realita nastesti...

Ili (Ne, 22. 11. 2015 - 19:11)

zajímavá povídka...http://www.popobawa.cz/povidky/detail/zkroceni-zarlivce

veronika transk (Ne, 22. 11. 2015 - 19:11)

...a to se v těch poutech...v poutech spím každou noc,ale pozor máme želízka na ruce i na nohy spojené řetězem a pouta maji pojistku proti nechtěnému sevření...takže nepříjemné ale bezpečné spaní,nenarovnam se,musim být skrčená a to je právě to krásné...

veronika transk (Ne, 22. 11. 2015 - 19:11)

Tak svazování bez roubíku...přesně tak,roubík prostě musí být,partner si jistě nepřeje slyšet moje nářky,nesmyslné prosby(nouzový signál máme)a tak jedině s roubíkem a častěji teď mi nasazuje koženou deprivační masku,to je teprve peklo,nevydet,neslyšet,na dýchání otvor velikosti brčka...moho doporučit.

veronika transk (Ne, 22. 11. 2015 - 19:11)

Mě se líbí když partnerka...ahoj Davideno takhle to chodi u nas ale s tim rozdilem ze partner je jen dominantni,ruce a nohy do želizek,retizek se zamky ke krku a ruce tim padem zajištěny,takhle jsem vždy donucena(po dohodě)k hlubokému kouření i s výstřikem do krku,jeste na hluboke kouření sehnal takový nerezový kroužek do pusy zajištěný páskem kolem hlavy a může se na mne takto bez meho odporu uspokojovat,je to krásnýýýýý.

veronika transk (Ne, 22. 11. 2015 - 19:11)

Tak jak pokračujete ženy?...ahoj Sandro,no mne se tohle stalo včera,partner čekal kamaráda a rekl mi ze nechteji byt ruseni,jsem jeho subinka tak jsem ho samozrejme poslechla a sli jsme do sklepa(vytápěný)no jako vždy ruce i nohy v želízkách,nasoukala jsem se do sítě(bondage síť kterou prodává spoutaná.cz)no a uz jsem byla vytažena kousek nad podlahu,pobyt v síti příjemný a opravdu bez šance se sama osvobodit,byla jsem bez roubiku ve sklepě,takhle vždy dopadnu pred každou návštěvou...

Hoffmanová (Ne, 22. 11. 2015 - 19:11)

Po delší době zdravím...Ahoj Jolo. Copak říká manžel na nový nafukovací kolík? To asi nečekal, že pořídíš takovou pomůcku. :-)

veronika transk (Ne, 22. 11. 2015 - 19:11)

Nemám ráda roubík v...ahoj,no to já si o roubík ani nemusím říkat,máme roubik ve tvaru penisu dovnitř a kdyz ho oralne uspokojim tak hned mi ho nasadí protože se opravdu nedám poslouchat jak řvu a podobně když do mne vrazí toho svého...

Sandra (Ne, 22. 11. 2015 - 07:11)

Tak jak pokračujete ženy? Ted když je zima, u nás už je první sníh. Dneska přijde kamarádka Patrícia, takže budu muset manžela někam uklidit. :-) Všem co si takhle hrajou krásnou neděli. :-)

David (Čt, 19. 11. 2015 - 07:11)

Mě se líbí když partnerka musí klečet , pouta na rukách za zády a na nohách a propojené spolu i s obojkem na krku,a provádět kouření Jí se zase líbí když mě může přepoutat do X k posteli a mučit mě. Jsme dospělí, milujeme se a rádi si výjdeme vstříc a tak to má být.

Edita (St, 18. 11. 2015 - 21:11)

Jaký používáš roubík?...Nemám ráda roubík v puse,zařvu si ráda.

Honza (St, 18. 11. 2015 - 21:11)

Lechtání je brutální,to...Jaký používáš roubík? Pravítkem to musí dost štípat.

Edita (St, 18. 11. 2015 - 21:11)

Lochtání svázaného, to je...Lechtání je brutální,to raději vařečku a pravítko.

Honza (St, 18. 11. 2015 - 21:11)

Není nad vařečku nebo...Lochtání svázaného, to je taky něco, oddalování orgasmu též, to je potom na zbláznění....

Reklama

Přidat komentář