Reklama

Svazování partnera(ky)

jirka (St, 18. 11. 2015 - 18:11)

Není nad vařečku nebo...Já dostávám od partnerky na holou její pantoflí, kterou musím před a po zlíbat a p?kn? to s ní štípe.

Edita (St, 18. 11. 2015 - 18:11)

Není nad vařečku nebo dřevěné pravítko.To je alespoň drasťárna a důvod být svázaná.Vzrušuje mě,když už nemůžu cuknout a být v moci toho druhého.

Honza (St, 18. 11. 2015 - 17:11)

Tak bude roubík a mlata,nebo...Tak svazování bez roubíku snad ani nejde. :-) Žena používá zmačkaný kapesník a třikrát izolepou kolem hlavy, neznám účinější roubík. Máme různé plácačky, nejhorší je to proutkem...nebo třeba na hodinu svázat do kozelce, to by pak člověk nemít roubík v puse, slíbil všechno možný...

Edita (St, 18. 11. 2015 - 15:11)

Není zač Edit. Byla by...Tak bude roubík a mlata,nebo do tebe bude pýchat špendlíky?Doufám,že jsi pořádný chlap a něco vydržíš?Taky jsem občas partnera seřezala,bylo to vzrůšo.Na opak taky vzrůšo,ale zadeček byl červený áů!

Honza (St, 18. 11. 2015 - 12:11)

Díky Jendo,alespoň někdo...Není zač Edit. Byla by škoda, kdyby ta diskuze měla sklouznout do jiných témat...N my máme s manželkou dovolenou, tak prý na večer mám zrušit své plány...Vypadá to, že ten který se nebude moct ani hnout budu já.

Pepa (St, 18. 11. 2015 - 10:11)

Mě svazování vzrušuje.Vzrušuje mě se oddat ženě,vložit se do její rukou.Vzrušuje mě i dostat od ženy na holou.Můžu to i opětovat.Jinak jsem pro krásné mazlení a milování.

Edita (St, 18. 11. 2015 - 10:11)

Přesně tak, toto je diskuze...Díky Jendo,alespoň někdo to chápe.E

Honza (St, 18. 11. 2015 - 10:11)

Je to tady divná...Přesně tak, toto je diskuze pro heterosexuály, které tato tématika zajímá a rádi si tak zpestřují svůj sexuální život. Pro ostatní jsou tu diskuze jiné a jejich tady dost, stačí hledat, trans mají už dívno založenou tady, pokud chtějí ještě specifickou, není cnic jednodušího si jí tady založit, úplně novou.http://diskuse.doktorka.cz/transsexualita/

Edito (Út, 17. 11. 2015 - 19:11)

já proti lidem s různou orientací nic nemám,pokud je to v mezích zákona.Jen jsem chtěl přispět k aktuálnímu tématu.Podmínky diskuzí se čas o času zde mění.Jednou se zde napíše pouze pod přihlášení a za čas i anonymě.Já jsem svý napsal tak můžou zase jiní pokračovat.

Edita (Út, 17. 11. 2015 - 19:11)

Já nepatřím k buznám...Je to tady divná komunikace.Kdyby to bylo na úrovni,má tady každý své pravé jméno a píše k danému tématu.Dle mě,tady transky nemají co dělat.

Edito (Út, 17. 11. 2015 - 19:11)

Já nepatřím k buznám takže to jde mimo mě.Jsem a budu do smrti heterák.

Tak (Út, 17. 11. 2015 - 19:11)

jsem to měl já,byl jsem po klasické operaci žlučníku a v prvním týdnu jsem měl velkou chuť ale nemohl díky bolesti,šlo to až po tom měsíci.Ale na vojně jsem to neměl první dva měsíce a taky jsem musel vydržet než jsem se potom odhodlal.

Edita (Út, 17. 11. 2015 - 19:11)

NE.Zatím to vypadá,že je to tak,když vidím,že si tady mezi sebou píší jen buzny.Nic proti buznám,ale toto je téme svazování partnerky partnera a né buzna buznu.

Tom (Út, 17. 11. 2015 - 19:11)

týden je to nejhorší potom...kvůli ruce v sádře jsem se nemohl drandit 6týdnů, a není pravda co říkáš, první týden to bylo v pohodě , možná i tím že mě bolela ruka druhý týden už jsem začínal mít nutkání a týden co týden to bylo horší a horší, bohužel levou to neumím a musím říct že jak jsem se levou nikdy neudělal tak po pěti týdnech půstu to aj tou levou šlo.

Rozhodně (Út, 17. 11. 2015 - 19:11)

NE.

Edita (Út, 17. 11. 2015 - 18:11)

týden je to nejhorší potom...Toto téma je jen pro buzny?

První (Út, 17. 11. 2015 - 18:11)

týden je to nejhorší potom už mě to bylo jedno.Ze zdrav.důvodů jsem to neměl koncem minulé zimy přes více než měsíc ale žádná hrůza to nebyla.Dá se to v klidu zvládnout.Čím je člověk starší a má stále více zdravotních potíží tak tím méně je o to zájem.

veronika transk (Út, 17. 11. 2015 - 17:11)

To tě potom opět dá pod...hezky vecer preju,ne ne kdyz mne odemkne tak mne jeste potrapi pripoutanou k posteli ale pak mne odemkne a muzu se sama udelat,potom mi zase nandá pas cudnosti a tydny mam smulu,a verte ze to se mnou hazi,jenze o tom to je a tak jsme se dohodli...

? (Út, 17. 11. 2015 - 09:11)

To tě potom opět dá pod zámek bez toho aby jsi si užila?

veronika transk (Út, 17. 11. 2015 - 08:11)

...sandro,vy take partnera trestate tak jako ten muj mne???a neni nervozni ze se nemuze ani vyhonit???

Reklama

Přidat komentář