Reklama

Svazování partnera(ky)

veronika transk (Út, 17. 11. 2015 - 08:11)

no ono kdyz vám pritelkyne,mne teda pritel,zamkne ptáka do pásu cudnosti tak kolikrát vzteky to tahám a akorát to pak bolí,jsem pak desne nadrzená a nejde s tim nic delat,kdyz uz mne pak pritel odemkne tak jeste za trest ze jsem nebyla hodná mne pripoutá k posteli a dráždí mne bez vyvrcholení,takze souhlasím ze pás cudnosti je deprimujici a velmi účinný nastroj k poslusnosti...

Tak (Po, 16. 11. 2015 - 17:11)

Jo to je dobrý forum, mají...to bych pak já klečela po celý den.

Pepa (Po, 16. 11. 2015 - 14:11)

Jo to je dobrý forum, mají...To já bych se nechal svázat a dostat pěkný nášup na holou,za to jak jsem zlobivý.Na to sehnat,ale partnerku není lehké.Taky bych si plácl,i ženy jsou zlobivé.

Jiřina (Po, 16. 11. 2015 - 14:11)

...Jo to je dobrý forum, mají pěkné povídky....Líbí se mi v této povídce, trest za kouření cigaret, jedna cigareta 30 minut klečení v pěkné pozici v rohu za skříní v ložnici...:-)http://forum.cudnost.cz/topic/812/jak-to-zacalo-u-nas/

Sandra (Ne, 15. 11. 2015 - 18:11)

http://forum.cudnost.cz/Jano,Takový pás cudnosti je někdy lepší než pouta, o ponížení ani nemluvím a jak je pozorný!

veronika transk (So, 14. 11. 2015 - 15:11)

Diky Veroniko a skousela si...ahoj napis mi prosim na [email protected]

Max (So, 14. 11. 2015 - 11:11)

ahoj,prsa mam cislo 2,zadek...Diky Veroniko a skousela si třeba s partnerem si to vystřídat ze by on byl ty a ty jako muz a muzu se ti zeptat odkud si nebo z jakeho kraje mejse

veronika transk (So, 14. 11. 2015 - 11:11)

Nemělo by být téme v tvé...nebudte naivní,odpovidam komu ja uznam za vhodný,nechte se taky svazat a treba se vam to zalibi,a ze mam stale sperma v zadečku tak to bude asi tim ze sveho partnera miluju,zadna vecere pri svickach a podobný nesmysli,na mne platí pouta,bič a malej dvur,preji hezky den.

veronika transk (So, 14. 11. 2015 - 11:11)

Dekuji za odpověď taky me...ahoj,prsa mam cislo 2,zadek tak akorát zadna tragedie...jsem se sebou spokojená...

Magda (Pá, 13. 11. 2015 - 19:11)

ahoj,tak ja vazim 115...Nemělo by být téme v tvé případě,svazování buzny?Předpokládám,že toto téma je pro heterosexuální páry,ale nic proti buznám a lesbám.Chápu,že to jak prostě mají.

Max (Pá, 13. 11. 2015 - 17:11)

ahoj,tak ja vazim 115...Dekuji za odpověď taky me to laka tento stil tak to mas urcite krasnou postavu a taky asi vetsi poprsi a zadek to je u zeny nejlepsi

veronika transk (Pá, 13. 11. 2015 - 14:11)

Veroniku muze se te zeptat...ahoj,tak ja vazim 115 kg,tento styl ziju od mich 16 let...

Max (Pá, 13. 11. 2015 - 13:11)

Veroniku muze se te zeptat kolik vazis a jak tohle dlouho uz provozujes

veronika transk (Pá, 13. 11. 2015 - 12:11)

Zkoušel někdo vakuovou...vakuovou postel jsem zkousela a zalezi jaky typ mate na mysli,jsou takove ze kterých se vzduch vypousti vysavacem a jine jsou tak nejak spise o prilnavosti,pokud se vzduch vysaje vysavacem ze specialniho vaku na ramu tak zazijete opravdu vrchol bondage,ale pozor na velke tlaky na hrudnik!!!nic pro srdcaře a nemocne z plicemi!!!

veronika transk (Pá, 13. 11. 2015 - 12:11)

kdyby nekdo chtel,cokoliv treba sex se mnou tak jsem baculate postavy a miluju oral+anal a samozrejme chci byt v poutech...napiste cokoliv na [email protected]

veronika transk (Pá, 13. 11. 2015 - 12:11)

ahoj,nasla jsem tuhle debatu tak trosku prispeju,jsem 21 transka,jsem submisivni a mam velmi dominantniho partnera,kdyz prijde z prace tak se vykoupe,nají se a vzdy kazdy den po veceri vim kde je moje misto,prinesu si z vesaku zelezna pouta ktera jsou na krk,nohy+ruce vše spojene retezem,jeste jsme koupili opasek ktery je na zajisteni pout kolem pasu,spim v techto okovech pres celou noc,uspokojuji partnera oralem,potom do mne zasune,ulevi si do mne,jeste ho vykourim a jdeme spinkat,rano mne z pout pusti,vykoupu se,nalicim se,nez prijde uz jsem po klystýru,uvareno a takhle zijem,miluju tenhle omezujici zpusob zivota.

Josef (St, 11. 11. 2015 - 11:11)

Zkoušel někdo vakuovou postel? Prý je to vrchol znehybnění.

jirka (Po, 9. 11. 2015 - 18:11)

Ty jsi vážně pako Jirko.To jako proc ?

X (Po, 9. 11. 2015 - 18:11)

Ani semeno jineho. Jsem...Ty jsi vážně pako Jirko.

jirka (Po, 9. 11. 2015 - 17:11)

Vlastní semeno by si lízat...Ani semeno jineho. Jsem submisivni pouze k vam zenam a semeno ze zeny nepochazi .

Reklama

Přidat komentář