Reklama

Svazování partnera(ky)

Ili (Pá, 18. 9. 2015 - 16:09)

Tak se pokusím vysvětlit ty...Jízda autem byla jen první část, podle toho co naznačuješ. Mělo to pokračování? Iliana

Sandra (Út, 15. 9. 2015 - 14:09)

My jsem si ted pořídili poutací kozu, na které se ted odehrávají veškeré výprasky služky. Koza má nahoře polstrování, služka si lehne na břicho, každou ruku přicvaknu k noze kozy a s nohama stejně. V puse penis-roubík, někdy vedu ještě řetěz od oka obojku k podlaze, aby nezvedal hlavu a neviděl na mě a na to co přijde. Rákosek mám několik, také různé plácačky, účinná je i ta, která se dříve používala na klepání koberců před barákem. Když je už služky zadek rozpálený, vezmu připínací penis, strapon a udělám mu to ze zadu jako děvce. Sundám roubík a musí cucat i kouřit až se dusí. Potom dostane zbytek trestu proutkem, aby si pamatovala, že poslouchat se musí a v domě musí být uklizeno, jako ve škatulce.

Jirka (Út, 15. 9. 2015 - 14:09)

Potom se snad ani nejde...Je to o vzájemné důvěře. A když to oba chtějí, nikdo nikoho nenutí, tak proč ne. Mě je vždycky líto spíš těch lidí, co jim to nic neříká, ale na takové diskuze stejně přijdou a musí se vyjádřit, nejlépe vulgárně.

... (Út, 15. 9. 2015 - 11:09)

Tak se pokusím vysvětlit ty...Potom se snad ani nejde divit, že někdo takovouhle krávu zastřelí....

J (Út, 15. 9. 2015 - 08:09)

Tak se pokusím vysvětlit ty popruhy v autě . Musí sklopit sedačku a provléknout je za ní . Pak vrátí sedačku na místo . Napřed jsme provedli zkušební provoz , tj. sednul si dozadu a já jsem mu zapnula jeden popruh nad podprsenkou , ten druhý nad pasem jsem a utáhla jsem je co jsem mohla. Chvilku jsem si ho prohlížela a dostala další nápad. Přinesla jsem si krátký řetěz ,otevřela kufr a zezadu ho zapnula k obojku , druhý konec okolo opěrky hlavy zamknula k očku na roubíku . To jsem ještě vylepšila tím , že jsem mu jednou rukou zatlačila čelo do opěrky a zapnula zámek opravdu na těsno.Nemohl se ani pohnout , mnmgáfoval potichu přes penis v puse a , jen jarmilkami kopal do sedačky spolujezdce před sebou a nacpal kobereček pod sedadlo. Sedla jsem si mu na klín a popleskávala ho po tváři zleva i zprava, pak mu promnula ježky v podprsence , na což reagoval zvýšeným koulením očima a rozšířil si slovní zásobu o dosud nový výraz engmffůůůf. Vstala jsem a naposledy si ho prohlédla a zapnula mu bezpečnostní pás. " Hezky si cumlej a kuř ,ať máš trénink . Brzo to budeš potřebovat". Podívala jsem se mu na nohy v jarmilkách a za tichých zvuků s koulením očima odešla pro poslední pomůcku . Vrátila jsem se s rozporkou mezi nohy a rákoskou. Odemkla jsem mu řetěz mezi nohama a po krátkém zápase instalovala rozporku , pak jsem mu vyhrnula sukni a dostal výprask přes stehna , dokud nemečel jako koza. Legračně se snažil uhýbat , ale snaha byla to jediné co dokázal. Nakonec jsem mu zvedla nohy a spojila oko na rozporce krátkým řětězem s obojkem a tím pádem měl nohy v ú rovni krku. Jediná část těla kterou mohl pohybovat byly nohy v kotnících. Vzala jsem do ruky rákosku a poručila mu , ať mi zamává jarmilkama. "Tak jedem - levá , pravá , levá , pravá". Mával jako o Prvního máje. Je pravda , že zvednutím nohou se mu odhalila prdel a tak jsem rákoskou trochu pomohla. Teprve když se z auta ozýval tichý mužský pláč a intenzita mávání hrozila vymknutím kotníků , tak jsem pomoc zakončila.

Racek (Po, 14. 9. 2015 - 14:09)

FantaziaMilenec.Po třech týdnech mého uzamčení v pásu cudnosti si má paní začala stěžovat, jak k tomu sama přijde. Orální sex jí nestačí, umělákem to není ono, že prý potřebuje v sobě cítit něco živého.Odvětil jsem, že to přece není problém, že mě může na chvilku odemknout. “Kdepak, v žádném případě. To by dopadlo jak minule, že ses udělal bez dovolení po pár minutách.” A pak na mě vybalila, že si najde milence. Prý o nic nepůjde, jen o sex. Na internetu si sežene nějakého ženáče s pořádným klackem, kterému jde jen o sex a rád ji “pořádně ojede”.Bral jsem to jako vtip, ale když se k tomu několikrát vrátila a barvitě mi popisovala, jak by jí to svým velkým mackem udělal. “Mohla bych tě vedle v pokoji svázat, dám ti roubík a ty budeš moct jen poslouchat, jak křičím rozkoší.” Zdůrazňovala, že by šlo občas jen o sex, ani bych ho nezahlídl. To už ve mě začal hlodat červíček pochybnosti. Jenom mě provokuje, nebo to myslí vážně?Po pár dnech jsem si všiml, že přede mnou občas nenápadně schovává, co si na internetu zrovna čte. Pak si mě jednou nevšimla a přes rameno jsem zahlédl, jak si prohlíží amatéři.cz.Večer se před spaním nechala vylízat a pak začala vést řeči o milenci. Došlo mi, že jde do tuhého. Nechtěl jsem uvěřit, že by mi to mohla udělat. Nejdřív jsem se to snažil zlehčit, že jí nevěřím, že by to neudělala. Podívala se na mě s pohledem, ze kterého čišelo odhodlání a sebejistota. “Myslíš? Jseš si jistej, že to neudělám?” To už jsem začal škemrat a snažil jsem se jí to vymluvit. Na to mě vyhnala z ložnice, že chce spát. V noci jsem nemohl usnout. Představivost šlapala na plné obrátky a pocit frustrace se zvýšil na maximum.Pár dní o tom nepadla řeč. Naopak na sobotu naplánovala, že pošle děti k babičce a budeme si moct hrát. Taky že mi dluží slíbený výprask 40 ran rákoskou, že jsem nedokázal udržet svou váhu.V sobotu odpoledne si děda odvezl děti. Manželka si napustila vanu a nechala si donést sklenici vína. “Teď se běž osprchovat a nachystat na výprask. Přivážu tě na křeslo. A taky nachystej mi nějaké pěkné prádlo a ty černé lodičky.Během její půlhodinové koupele jsem splnil všechy příkazy a čekal v ložnici. Kleknul jsem si na křeslo, opřel se o opěradlo a nechal se pevně přivázat. Nervózně jsem čekal, než se oblékne.Penis byl nalitý krví a ocelová klícka od pásu cudnosti byla narvaná k prasknutí. Vypadala božsky. Černá krajková podprsenka, široký podvazkový pás, jemné punčochy a lodičky na jehlových podpatcích, jak to mám rád.Na posteli jsem nechal ležet naši výbavu. Delší bič, dvě ratanové rákosky různého průměru, kožené důtky a krátký bičík. Vybrala si tlustou rákosku a naprázno švihla do vzduchu.“Na něco jsme zapoměli, zlato. Dnes to budeme potřebovat!” Ze šuplíku vytáhla roubík a strčila mi ho do pusy. Na těle mi vyrazil pot. Během následujících pěti minut mi vysázela slíbených 40 ran. A vůbec mě nešetřila, zadek jsem měl plný rudých šrámů.Po výprasku jsem ulehnul na postel. Svázala mi ruce za zády, spoutala provazem i kotníky, nasadila šátek přes oči a vyndala roubík. “Teď mě budeš pomalu lízat. Ale nesmíš mi to udělat.” Lízal jsem jí dobrou půlhodinu, šťáva z ní tekla prodem. Pak se rozdrnčel domovní zvonek. Který kazišuk to zas otravuje? Nechala mě na posteli a seběhla do přízemí. Snad se aspoň oblíkla župan, blesklo mi hlavou. Uslyšel jsem klapnout dveře a nějaký cizí mužský hlas. Proboha co kdo chce v sobotu odpoledne? Po pár minutách přišla do ložnice. Stáhla mi z očí šátek a zavelela: “Přesuň se ihned vedle do pokoje”. Uvědomil jsem si, že na sobě měla jen prádlo. Moc jsem se k tomu neměl, tak vzala důtky a několikrát mě silně švihla přes bolavý zadek. To mě přimělo se odplazit z ložnice, jak to nejrychleji šlo. Lehl jsem si na pohovku a dostal roubík a šátek na oči. Pak mi provazem přitáhla spoutaná zápěstí ke kotníkům a pevně mě zauzlovala do kozelce. Nakonec mi přes hlavu přetáhla své voňavé kalhotky.“Doufám, že si to budeš užívat stejně jako já”. Uslyšel jsem z chodby hluboký hlas, ale slovům jsem nerozuměl. Dala mi pusu na tvář a odešla. Dveře od pokoje musela nechat otevřené, stejně tak i od ložnice. Uslyšel jsem kroky na schodech, byly jiné, cizí. Tak ona mi to opravdu udělala? To přece nemůže. Křičel jsem přes roubík, ale z chodby se ozval jen její smích a slova:“Neměj strach, manžel na nás nemůže, pojď do ložnice”. Zavřeli za sebou dveře a přes stěnu bylo po chvíli slyšet bouchání čela od postele o stěnu. Po chvilce se přidalo její sténání a nakonec křik, který vydává u orgasmu. Jenže tenhle byl silnější a delší. Bezmocně jsem jen kňučel do roubíku a oči jsem měl plné slz. Po nějaké době jsem uslyšel kroky na chodbě, tlumené hlasy a pak už jen zabouchnutí venkovních dveří. Pak má paní přišla za mnou. “To bylo úžasný, takhle jsem si ještě neužila.” Uvolnila mi kotníky a odvedla mě zpátky do ložnice. Do nosu mě praštila vůně nějakého cizího parfému. Paní mě povalila na postel a opět spoutala do kozelce. Pak si sedla vedle mě, položila si na mě nohy a pustila si televizi. Za celou dobu neřekla ani slovo. Když film skončil, vypnula televizi a vyndala mi roubík. “Copak, nemáš mi co říct?”, zašeptala po chvilce mlčení. “Proč mi to děláš?” “Protože můžu!” řekla sebejistě a zatahala mě za uzamčený penis. Ten byl opět v pozoru. Po chvilce mlčení se zasmála. “Ty si opravdu myslíš, že jsem tu měla milence?”“A ne snad? Vždyť jsem všechno slyšel”“A copak jsi slyšel?”“Zvonek” “To byla Martina, byla jsem s ní domluvená, že mi vrátí peníze”.“Slyšel jsem mužský hlas a kroky”.“To byla sestříhaná nahrávka z televize a trochu jsem dupala.”“A co ten rachot?”“Nepoužila jsem vibrátor poprvé a trochu jsem to i hrála.”“Vždyť je tu všude cítit!”“A to je problém sehnat vzorek mužského parfému?”“To není možný, já ti nevěřím.”“No jak myslíš. Tak až to uslyšíš příště, tak tu skutečně budu mít milence.Zůstaneš takhle svázaný přes noc, abys o tom mohl v klidu přemýšlet.”Dala mi pusu na dobrou noc a zavrtala se do peřin. Čím víc jsem o tom přemýšlel, tím větší jsem měl v hlavě zmatek. Usnul jsem až nad ránem. Probudila mě vůně kávy a ruka mé paní, kterou mě tahala za uzamčený penis. Uvolnila mi pouta, ulehla na postel a poručila mi, abych ji vylízal. Tentokrát to bylo až do konce. O včerejšku už nepadlo ani slovo. Stalo se to vůbec? Nebyl to jen sen nebo jen výplod mé bujné a nadržené fantazie? Asi bude lepší se k tomu nevracet...

Jirka (Pá, 11. 9. 2015 - 17:09)

Sandra kecá-navíc je to...U Tebe je chlap asi každej na doktorce. Já jim to naopak přeji a i ostatním, sám hledám už dlouho dominantní ženu. Někdy celkem nechápu, proč lidi co je téma nezajímá, sem lezou a musí vyblít nějaký nesouvisející názor.

Ali (Čt, 10. 9. 2015 - 20:09)

Sandra kecá-navíc je to chlap...ale fantazie je to hezká...

andy (Čt, 10. 9. 2015 - 18:09)

Andy a co s nim dělat?...Pokud vzdoruje?Nedovolím mu se uvolnit a nesundám mu pás cudnosti..Když je pokorný-vydojím ho prsty přez prostatu.Chtěl být subíčkem -tak co jiného s ním..?

:) (Po, 7. 9. 2015 - 18:09)

Hledá se slečna dominantní s fantazií.

bob (Po, 7. 9. 2015 - 17:09)

Andy a co s nim dělat? Poslouchá na slovo? Co když vzdoruje?

Andy (Po, 7. 9. 2015 - 17:09)

Můj osobní otrůček slouží..

Ili (Ne, 6. 9. 2015 - 14:09)

Tak, jdu ho pustit. Manžel...http://nowtrythis.tumblr.com/page/8

Hanka (So, 5. 9. 2015 - 13:09)

Tak, jdu ho pustit. Manžel přišel včera z práce místoo pulnoci až ve tři prý naddělávali, bez tak kecá. hned jak došel prošel osobní prohlídkou vysprchovat oblíct boxerky. vylezl ze sprchy a hned dostal obojek a už jsem ho vedla do pokoje kde to má moc rád :-) lehnout , ruce.připoutala jsem mu ruce od sebe k pelesti, obojek jsem mu nechala jen jsem oddělala vodítko aby se na něm neuškrtil. Ráno dostal plínku a připoutala jsem mu od sebe nohy aby si to užil. Dovařila jsem oběd tak ho nechám najíst a pak mi vysvětlí kde byl.

Hanka (Pá, 28. 8. 2015 - 17:08)

Ahoj. Zdravím. My už máme...Dala bych ho do klece v těsné kožené kombinéze přes hlavu masku aby zakrývala oči a přitom nemohl huhlat a na ovladači byc nastavila aby ho to každou hodinu pořádně koplo, ruce spoutaně jako ty a nohy spoutané taky k sobě.

dan (Pá, 28. 8. 2015 - 14:08)

Ahoj. Zdravím. My už máme...Při zpáteční cestě bys tak jela ty. To si piš. Já bych na tohle teda nebyl a když, tak co ty mě,příště já tobě.

Sandra (Pá, 28. 8. 2015 - 13:08)

Ahoj. Zdravím. My už máme dovolenou za sebou, ale těch 9 dní jsme si užili oba a manžel dostal mnohem víc než čekal. Dříve jsme hráli různé role ve svazovacích hrách a máme spousty převleků. Střídali jsme se v rolích dominantního a submisivního, ale poslední dobou jsme zůstali u role paní a francouzské služebné. Přibylo i pár věcí hlavně pro služku, jak na oblečení, tak případnému potrestání, když nejsem spokojená. Ted už si nehrajeme doma, ale jen na chalupě, je to kvůli návštěvám lepší, přeci jen by se to mohlo špatně vysvětlovat, zvláště u těch vlezlých. Co se týče oblečení služky máme dvě barvy francouzské služebné, k černé přibyla růžová, obojí s dlouhými rukávy. Před dovolenou samozřejmě služka musela splnit kompletní očistu od ochlupení a nakrátko sestřih vlasů. Takže má pás cudnosti, novinka je, že tam má na klícce elektrošok a já mám k tomu ovládátko, potom spodnička, bílá a růžová, podprsenka taktéž, stahovací černý korzet na zámeček, růžový obojek na zámeček, kompletní šaty služky s dlouhým rukávem, teď raději ty nové růžové, v zadu na zip a zámeček, zástěra bílá na mašly. Paruky máme tři, od blonďaté až po zrzavou. Ted jsme zůstali u blond. Pak máme už tři gumové masky, z toho dvě se ženským obličejem a jednu gumovou ve tvaru prasete. Ta se někdy hodí, když ho připoutám do nějaké nepohodlné pozice, tak tam visí jako prase na jatkách. Ale to už musí provést něco opravdu trestuhodného. Anální kolík s vibracemi na ovládátko, roubík s penisem uvnitř i z venku a roubík s penisem uvnitř a z venku s uklízecí štětkou. Kromě kožených pout na ruce, lokty, kotníky a stehna, jsme si pořídili armbinder – poutací rukáv. Tentokrát už jsme jeli na chalupu oblečení, služka na to už neměla žádný vliv, protože se nemohla ani hnout, natož něco rozumného říct. Nařídila jsem ať se obleče, já jsem ji spoutala rukávem, nasadila roubík s penisem, utáhla uzamkla, nasadila masku s obličejem ženy, výhoda roubík není vidět a když odpovídá stylem huhla, můžete se mu v klidu vysmát, že mu není rozumět. Rukáv jsem pro jistotu přitáhla páskem k pasu. A pak jsem mu řekla, že pojede dnes autem už takhle. Začal huhlat, evidentně si myslel, že to nemyslím vážně. Jenže zapomněl, že má na své klícce elektrošok, takže po druhém zmáčknutí už byl jako beránek. Samozřejmě, že jsem si toto pamatovala a sdělila mu, že za tuto neposlušnost, bude 10 ran prutem na chalupě navíc. Pak následoval přesun, už tedy skoro za tmy do auta. Nařídila jsem mu ať je hodný nebo taky může cestovat v kufru. Nasoukala jsem ho do zádu na sedačku, připásala pásem, nasadila kožená pouta na kotníky a stehna a zabouchla dveře. Mohli jsme vyjet. Aby si to služka více užila, přidala jsem na ovládátku na anální kolík pár vybrací. Na chalupu jsme přijeli už v noci. Já jsem šla do sprchy a spát, služka do klece, ale už bez rukávu jen v kožených poutech na rukách a na loktech za zády. ? A dovolená mohla začít.

Ili (Út, 25. 8. 2015 - 13:08)

Po delší době zdravím...Zdravím. Jak to funguje u té sedačky v autě? To může být hodně zajímavý. Ale také docela riziko z objevení, což může být hodně vzrušující. Takže jste zkoušeli svazování v přírodě? U nás zatím mimo dům a zahradu ještě ne, ale i na té zahradě je trochu strach, aby nás nikdo neviděl. :-) I když svázání ke stromu jako ve westernu, kde ho můžu trochu poškádlit a on nemůže vůbec nic, je moc fajn.

Bara (Po, 7. 8. 2023 - 14:08)

My máme uzavřenou zahradu, takže to je v pohodě. Můžu tam svého partnera připoutat kdykoliv a taky ho tam nechat spoutaneho libovolně dlouho i bez dozoru. Jednou jsem ho například nechala obléknout do lehce průhledného body a velmi krátké sukně, spoutala jsem mu ruce za zády a nechala na dlouhém provazu aby se mohl procházet po téměř celé zahradě. Já si dělala svou práci a on aspoň neotravoval

František 21 (Po, 7. 8. 2023 - 19:08)

Ahoj, Báro. Jak si ještě hraješ se svým mužem. Jak ho ještě ponižuješ?

Reklama

Přidat komentář