Reklama

Jak zvýšit chuť k jídlu?

Misa (So, 30. 6. 2012 - 19:06)

No po trávě je sice chuť na jídlo, ale v tom případě my vysvětlete mých 179 cm a 47 Kg + 1-2 gramy denně :-D :-D :-DKdepak tohle je blbá rada, jelikož po trávě žereš ale nevstřebáváš tuky.

uživatel THC (Út, 7. 2. 2012 - 15:02)

Dejte si gangžu. Marihuana podporuje chuť k jídlu.

Honza (Út, 7. 2. 2012 - 13:02)

Dejte si brko a hned budete mít větší chuť k jídlu.

Hulič (Út, 7. 2. 2012 - 12:02)

Jestli někdo z vás kouří...Lukáši,záleží,co kouříš. Jestli kouříš tabák,piko,nebo crack,tak po tom fakt nemáš chuť jíst. Já když si dám skéro,tak vždy po tom vyžeru celou ledničku.

Lukáš (Po, 6. 2. 2012 - 21:02)

Jestli někdo z vás kouří tak je jasné že nemáte hlad.Já kouřím a jsem jak lunt. :D

Manka (St, 7. 12. 2011 - 13:12)

Dejte si vitamíny B a hned budetemít hlad a přiberete.

co pomáhá ??? (Út, 6. 12. 2011 - 20:12)

JEDINĚ HLAD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kačka (Út, 6. 12. 2011 - 14:12)

Je vůbec něco co zaručeně pomáhá když trpím nechutenstvím? Je mi zle už když se na jídlo podívám,nejím třeba dva dny a ani mě nebolí břicho. Už nevím co si připravit abych snědla aspoň něco :-( rozhodně chci něco přírodního... žádné injekce nebo chemikálie...prosím o radu :-(

Jana (So, 30. 7. 2011 - 19:07)

Potřebovala bych moc poradit. Moje babička asi před měsícem přestala skoro jíst. Neměla na nic chuť a jakmile si dala něco malého k jídlu tak se jí udělalo špatně. Po týdnu jsme ji přemluvili k tomu, že ji dovezeme k doktoru. Odtud ji poslali rovnou do nemocnice, kde strávila deset dní. Lékaři přišli s tím, že má zánět slinivky. První dny byla na kapačkách...a v dalších dnech stejně moc nejedla ani tam. Nakonec nám babičku pustili domů. A teď když je doma, tak je to pořád stejné. Potřebovali by jsme něco na podporu chuti k jídlu atd.

bosana10 (So, 23. 7. 2011 - 15:07)

prosim o pomoc.Muj syn skoro vubec nechce jist je mu 18 a je strasne hubeny.Pradte prosim jak zvysit chut na jidlo a hlavne jakou stravou nebo vitaminama?DEKUJI

stoop (Čt, 30. 1. 2020 - 23:01)

zkuste bilinky priroda leci nechutenstvi

Pedro (Út, 5. 4. 2011 - 16:04)

a kolik vážíš?zkus si...dobrá věc k podpoře chuťi k jídlu,ale člověk přece nemůže být futt shulený :D zvlášť když člověk dělá práci která vyžaduje dodně pozornosti...

zz (So, 1. 1. 2011 - 21:01)

taky ty ovesné kaše v sáčku-třeba od emca, ale mají je i albert a tak. A jsou dobrý a za dvě minuty je hotovo. i když já si je ještě zahustím trochou vloček

Věra (St, 7. 11. 2007 - 16:11)

Mišo Avena má pravdu moje sousedka taky má problém přibrat a několikrát do roka jí doktorka píchá inekce B 12 a vždy přibere je dobré taky jist ovesné vločky buď opražené a dané do jogurtu nebo uvařené jako kaši třeba i se zeleninou a sýremto je fajn , že jsi přibrala kilo měj se hezky

Misa (St, 7. 11. 2007 - 16:11)

avena: asi máš pravdu, už dva měsíce beru pravidelně pangamin a za poslední měsic jsem přibrala kilo, což je u mě docela úspěch. Je možný, že můj problém je i psychického rázu, protože jakmile jsem ve stresu, tak nejim no...

Avena (So, 3. 11. 2007 - 16:11)

Sakra, jedna otázka a pod ní čtyři reklamy a rada žádná :D Míšo, je potřeba vypátrat příčinu, může být v těle (třeba málo vitamínu B - povzbuzuje chuť k jídlu) i na duchu...

Návštěvník (Út, 30. 10. 2007 - 16:10)

Výborné jsou potravinové doplňky od missivy jsou to čistě prírodní vitamíny a minerály které dodají do těla co mu chybí a zvýší se tím i chuť k jídlu pokud budete chtít vědět víc můjmejl je AnnaVrablikova"seznam.cz

mana (Út, 16. 10. 2007 - 10:10)

a kolik vážíš?zkus si zahulit marišku a dostaneš chute hned:-)

Fantomas (Pá, 8. 5. 2020 - 11:05)

Totalni sracka hulit travu kvuli hladu, nee ??!!

Jana (Út, 16. 10. 2007 - 09:10)

7-denní kurz nejen na hubnutí, ale i na posílení imunity, regenerace a vyčištění organismu + vitamíny. Můžete kouknout se: www.dieta-hubnuti.kvalitne.cz hezký den. :-)

Reklama

Přidat komentář