Reklama

Geopatogenní zóny

webmaster (Čt, 21. 4. 2005 - 00:04)

Předmět: geomagnetické zony Autor: slávka Datum: 19.4. 2005 8:31:46 Přestěhovala jsem se a mám problémy se spaním, několikrát za noc se vzbudím, bolí mne záda. Na mou postel chodí spát naše tři kočky. Manželovu postel překráčí a vždy se usídlí na mé. Říká se, že kočky oproti psům vyhledají geomagnetické zony. Postel přestavět jinam nejde. Co s tím? Neznáte někoho, kdo by mi je změřil a odrušil? Poblíž Prahy? Nebo nějaké jiné zkušenosti? Díky. Předmět: geopatogenní zóny Autor: Lenca Datum: 19.4. 2005 9:13:11 Ahojky, taky mám zkušenost s geopatogenními zónami. Přestěhovala jsem si ložnici do jiné místnosti a od té doby jsem trpěla silnou nespavostí a příšernou únavou, jako bych byla bez života. Navštívila jsem léčitele, přinesla jsem nákres místnosti, světové strany, kde jsou okna a kde dveře a on pomocí kyvadla zjistil kde jsou největší zóny repektive, kde dochází k jejich křížení. Skutečně na místě protnutí několika zón jsem měla umístěnu postel přesněji řečeno svou hlavu při "spánku-nespánku". Společně jsme pak prokonzultovali, kde by bylo nejlépe umístit postele a do těchto "mrtvých" míst dát např. skříně. Není to hloupost, dotyčný psychotronik hned poznal, že se v onom místě nachází silný zářič nebo něco podobného - a skutečně - přesně nad nejhorším místem v pokoji bylo umístěno na rovné střeše několik velkých antén a zásuvka. Na těchto místech prý údajně skoro nefunguje metabolismus a člověk může tak zeslábnout a zchřadnout, že může dokonce i umřít, či onemocnět rakovinou. Můžu říct, že od té doby, co jsem "přešibovala" zařízení ložnice spím nadmíru spokojeně, dokonce i můj pejsek, který se zónám naopak od koček vyhýbá. Na internetu lze najít spoustu info o GPZ a myslím i nějaké kontakty, je tu spousta odkazů. Pa, pěkný den. Předmět: geopatogenní zóny Autor: slávka Datum: 19.4. 2005 9:59:21 Lenco, prosím tě, kterého léčitele - psychotronika jsi oslovila? Odkud byl? Díky za odpověd. Předmět: geomagnetické zony Autor: Lenca Datum: 19.4. 2005 12:11:05 Já jsem z jihu Moravy a dotyčný pan léčitel bydlí nedaleko Lednice. Ale pokud vím, tak se nikde neprezentuje, tudíž se k němu nedá objednat, bere svoje schopnosti jen jako poslání pomáhat blízkým lidem, nikoli jako "živnost". Na netu se dá určitě najít hodně /geopatogenní zóny, psychotronik-psychotronika a podobně/, jen je třeba hledat a číst.Možná by stálo za to i projít inzerci v časopisu Regenerace. Snad někdo přispěje i sem svou zkušeností ;-)) případně nějakým kontaktem. Pa. Předmět: geomagnetické zony Autor: slávka Datum: 20.4. 2005 10:22:42 Našla jsem jich pár, ale bohužel jen Morava, Zlín, Ostrava, Přerov, snad se ještě někdo ozve. Zatím díky. Předmět: geomagnetické zony Autor: Lenca Datum: 20.4. 2005 12:01:27 Nevím, jestli tomu budete věřit, ale zóny se dají zjistit i tak, že dotyčnému psychotronikovi, který se tímto zabývá, zašlete v dopise nákres místnosti nebo místností včetně světových stran, oken a dveří. Nákres musíte provést vlasnoručně a nesmí se ho dotýkat jiná osoba...Vložit do obálky a předat nebo zaslat dotyčnému. On pak pozná díky kyvadlu a energiím, jak to s těmi zónami je. Většinou to dělají psychotronici za poplatek - např. 200 Kč - kdysi dříve jsem to četla v adresáři léčitelů. Na tomto principu zjistí třeba z Vaší fotografie, jaké máte, měli jste, nebo budete mít zdravotní problémy a podobně. Pokud to pro Vás není úplné scifi a uznáváte možnost takových schopností, tak to určitě vyzkoušejte. Já jsem byla dříve takovým trochu nevěřícím Tomášem, ale život mě naučil, že je spousta věcí mezi nebem a zemí, které možná nechápeme a nedokážeme vysvětlit rozumem, ale přesto fungují a "něco na nich opravdu bude". Předmět: geomagnetické zony Autor: Lenca Datum: 20.4. 2005 12:04:34 Navíc GPZ jsou vědecky podložené, jen se jim asi ještě nepřikládá takový význam. Existují už ovšem firmy, které dříve než se pustí do stavby domů, nejprve zjistí zda jsou v místě špatné zóny a teprve potom rozhodnou, kde bude dům stát, příp. kde budou které místnosti.;-))Pa a pěkný den. '

D.Karásek (Út, 25. 1. 2005 - 10:01)

ještě jednou si dovolím svůj příspěvekPředmět: Geopatogenní zóny Autor: Dalibor K Datum: 16.4. 2002 8:59:19 zcela náhodou jsem narazil na toto téma a po přečtení příspěvků jsem nucen přidat svůj názorv této oblasti jsem pracoval od r.1987 a to i v rámci státního výzkumného úkolu ochrany pracovníků v hornictví a členy byli mimo jiných i RNDr.Andres a RNDr.Gardavský,který spolupracoval s Dr.Juryškem,olomouckým onkologempo mnoha letech intenzivního studia,práce,zjišťování zón v obydlích atd. jsem dospěl k názoru,že na věc geopatogenních zón není možné se dívat izolovaně,jak je běžně prezentováno, a tedy tvrdit,že jsou příčinou ... ony jsou jednou ze součástí komplexu vlivů na organismus, ráno vypiju kávu nalačno a zakouřím si, pak majonezový salát,na oběd zase smažený řízek na přepáleném tuku,a zase cigarety , káva,pak mě naštvou podřízení,večer děcka,manželka přijde pozdě z večírku-a ulehám do geopatogenní zóny , na tomto denním příkladě jen demonstruji,že nepochybuji o existenci zón ale o přeceňování jejich vlivu,pokud nezměníte celý systémový přístup,pak Vám nepomůže ani " čisté lůžko"závěrem si dovoluji přidat názor na téma odrušení-bohužel jsem přesvědčen,že dosud žádné dlouhodobě nefunguje a jde zase jen o kšeft,pro tyto názory,které jsem mnohokrát prezentoval v mediích,jsem byl často kritizován,ony totiž často berou kšeft,dnes již v této oblasti nic nečiním,jen někdy pro přátele a blízké '

jirik50 (St, 19. 1. 2005 - 14:01)

prave ted mi merili tyto zony v baraku. no nevim, ale vyzkousim ty podlozky na odruseni i kdyz to stoji furu penez a ja se nechal nachytat ... asi. no nebudu mit 80 litru slivovice a snad mi to ty podlozky vynahradi.ma s tim nekdo zkusenost?

V.Kuřátko (Po, 10. 1. 2005 - 22:01)

Zdravím Vás,zaývám se měřením GPZ.Pokud máte zájem o jejich vyměření mé spojení je vkuratko"atlas.cz'

Veronika (Pá, 10. 12. 2004 - 17:12)

Nevíte prosím o někom dobrém, kdo měří geopatogenní zóny.Jsem z Brna, tel: 605 149 849. děkuji'

jmsw (Po, 6. 12. 2004 - 13:12)

No jo dámy, ale odkud jste :-) Třeba bych poradil - mám možnost vědět kde je kdo solidní.jmsw'

Vlasta (St, 24. 11. 2004 - 00:11)

Ja taky

Blažena (Út, 23. 11. 2004 - 06:11)

Mám zájem o seriozní zaměření geopatogenních zon v domě. Prosím o kontakt. děkuji'

Jitka Prikrylov (Út, 26. 10. 2004 - 15:10)

Dobry den,dneska jsem se dozvedela, ze ctvrty z nasich sesti psu ma rakovinu. Jsem presvedcena, ze se jedna o vliv geopatogennich zon. Jsem z okoli Brna. Nemate, prosim, kontakt na nekoho kdo se touto problematikou zabyva? Dekuji

jmsw (So, 7. 8. 2004 - 22:08)

Paní Aleno, opravdu se nemusí prolézat pozemek metr po metru a některým dokonce nevadí ani sebevětší vzdálenost. Pravdou je, že pokud se Vám někde špatně spí, tak tam opravdu není radno dlouhodobě přebývat (když tam přespíte jednou dvakrát, tak se nic neděje). A teď Vám poradím ještě něco, co tady asi někomu nepůjde moc pod nos :-) Osobně jsem se znal s Ing.Dvořáčkem, který se jako telestét velmi zajímal o geopatogenní zóny i z hlediska svého oboru - byl stavař-geolog. Věnoval výzkumu 30 let a výsledky své práce předal Akademii věd, ať se s tím poperou (moc se jim to nelíbilo) - bohužel zemřel dřív, než si to stihli přečíst. Zjistil však velice zajímavé věci: např. že zóny jsou elektromagnetické povahy a jako takové mají i svoje zákonitosti. Dají se zachytit anténou, jsou ovlivnitelné elektromagetickým polem (bouřkové i obyčejné mraky), jejich vliv není nikdy jen negativní, ale mění se v čase a to pro každou zónu jinak. Dokonce se dá zónou i léčit, pokud víte, v kterém čase se do ní máte uložit (také úspěšně vyzkoušeno) :-) Také vymyslel jednoduchou anténku, jak zónu z místa odvést: stačí na to obyčejný měděný drát zbavený izolace obtočený dokola kolem místnosti nebo postele (nejlépe tak, aby nebyl vidět), na konci co nejlépe vodivě spojit (doporučuje sletovat) a to nejdůležitější je uzemnění. Stačí to připojit do zásuvky na "kolík" (ještě lépe přímo dovnitř). Elektrické vedení je totiž podle předpisu uzemněno vždy po určité délce vedení. No a uvidíte, jak se Vám najednou bude dobře spát :-) Je to také vyzkoušeno, moc to nestojí a můžete si to vyrobit sami, protože na to nepotřebujete nikoho k instalaci. Nechci tím znevážit práci telestétů (proutkařů), kterou považuji za velmi přínosnou a pokud to jde, je tak jako tak lepší se té zóně vyhnout. Z vlastní zkušenosti však vím, že to mnohokrát možné není a specielně pro lidi ve vyšších patrech domů jsou potom malé odrušovače, položené do zóny, často jen vyhozenou investicí (bohužel) a to právě jen díky pohyblivosti vlastní zóny, o čem horlivý prodejce většinou nemá ani potuchy :-( Všiml jsem si ještě poznámky o malém dítěti - to většinou dává najevo, že je v zóně velmi hlasitým křikem a nespavostí, případně se v postýlce "stěhuje" vždy mimo dosah zóny. Pokud se tedy vaše dítě vždy nasměruje stejným směrem a nebo vleze při spaní vždy do stejného kouta - posuňte postýlku směrem za místem, kam se dítě "stěhuje"S pozdravem jmsw'

Marie (St, 4. 8. 2004 - 17:08)

Ahoj, chtela bych se zeptat, jaky maji vliv geopatogenni zony a radon na potravu, co na nich roste. Mela jsem totis na pozemku proutkare a ten nasel jakesi podlozi na miste, kde jsem planovala zelinarskou zahradu. Kdyz jsem se ptala, zda si ji tam muzu zalozit, tak pry nepestovat tam nic k jidlu. Nepamatuju, jak nazval to podlozi, ale tvrdil, ze z toho jde radon. Vysledek od proutkare vypadal seriozne. Podle radonoveho pruzkumu na sousednich pozemcich by ten jeho odhad sedel a tezko to mohl vedet, nebyl z okoli. Ale dost me udivilo, ze pozemek o rozloze 35x40 m neprochazel celej, ale jen se prosel tam a zpet, takze v leve polovine pozemku vubec nebyl. Ono se nemsi prolejzat pozemek celej metr po metru?

Marie (Út, 13. 7. 2004 - 15:07)

Ahoj, problematika geopatogennich zon mne take zajima. Z toho co jsem si ale o problematice precetla jsem nabyla dojmu, ze jedinou jistou moznosti, jak se vyhnout vlivum geopatogennich zon je, preorganizovat byt tak, abychom co nejmene pobyvali na kritickych mistech (postel, sedacka). Ze odrusovace neumi odrusit cele spektrum skodliveho zareni, takze to, ze se clovek na odrusenem miste citi lepe vubec neznamena, ze skodlive vlivy jsou pryc. Naopak, ze to, ze se nam napriklad spatne spi muze byt signalem pro to, ze neco neni v poradku.

Renata (Út, 11. 5. 2004 - 19:05)

Dobrý den,dnes mě navštívil člověk který pomocí virgule našel v celém domě geopatogenní zóny. Na odstranění mi doporučil antirezonanční podložku a přístroj Cheops. Mohu tomu věřit? Mám doma malé dítě a chtěla bych aby nebylo geopatogenními zónami ovlivněno. Prosím poraďte'

Alena (Po, 22. 9. 2003 - 19:09)

Věro, moje babička se dožila věku 95 let.Zemřela díky rozrušení z oslavy, kterou jí uspořádalo tehdejší vedení ONV.Od roku 1937, kdy byl dům postaven, měla postel stále v jednom místě bytu, kde mně pár let po její smrti několik léčitelů (nezávisle na sobě) zjistilo GPZ s enormní působností.Sama k tomu mohu těžko něco dodat, proto si udělej svůj úsudek sama.'

Franta (Po, 22. 9. 2003 - 12:09)

Prosim o zodpovezeni dotazu, kdy jsem se presvedcil o funkci kyvadelka, o kterem se pise v clanka Geopatogenní zónyII, ale na jednom miste mi kyvadlo nedelalo vubec nic. Proc? Nevi to nekdo a je to zona skodliva ci nikoliv? Dekuji Franta.'

Eduard Boháč (Pá, 5. 9. 2003 - 16:09)

Dobrý den paní Věro, je smutné co potkalo Vaše rodiče, bohužel i to se stává. Rád bych Vám pomohl, ale Kroměříž je od Mníšku pod Brdy dosti daleko. Zařízení Geosan 01, které na stínění GPZ vyrábím nerad zasílám poštou, neboť výsledky montáží samotných zákazníků bez nutného zjištění všech možných zátěží, nejsou vždy ideální. Vše se dozvíte na www.volny.cz/bohac.geosan/ , nebo zde na doktorce v rubrice "Zdravý domov" Přeji brzké nalezení optimálního řešení Vaší situace.'

Věra (Ne, 31. 8. 2003 - 22:08)

Dobrý večer,čtu a slyším o patogenních zónách a jejich negativních vlivech a vůbec tuto tematiku nepodceňuji.Žijeme s manželem v domku po jeho rodičích. Obýváme tu samou ložnici a to samé místo pro postel jako jeho rodiče.Oba dva již však zemřeli. Otec ve věku 45 let na rakovinu a matka ve věku 42 na leukémii. Majitelka domku, od které rodiče domek koupili, umřela též mladá na rakovinu.To, abychom to řešili, nás i poučila manželova babička 92let, ať okamžite hledáme pomoc. Bohužel však neznáme člověka, nemáme žádný kontalt na proutkaře v našem okolí. Proto prosím poraďte, nechceme špatně dopadnout.Věra Kroměříž'

Aldan (Po, 24. 8. 2020 - 20:08)

Už jste problém vyřešili??
Podejte prosím zprávu.

Chvatal (Pá, 8. 8. 2003 - 09:08)

Dobry den,precetl jsem si vas prispevek ze dne 17.4.2001 na tema gpz.Mam na vas dotaz a prosbu zaroven.Ozval se vam nekdo?Byl nektery z hledacu natolik uspesny, ze byste jej mohl s klidnym svedomim doporucit?Obtezuji vas svym dotazem jen proto,ze prave vas prispevek mi pripada konstruktivni a s odpovidajicim nadhledem.Diky za odpoved V.Chvatal z Ostravy

Sonja (Pá, 7. 2. 2003 - 18:02)

Moje dcera se v noci budila a chodila k nám do ložnice kvůli zlým snům téměř denně. Také byla často nemocná a zameškávala ve škole.Dělo se to od našeho přestěhování do nového domu. Na radu léčitele jsme přestěhovali její postel na jím vybrané místo. V letošním školním roce nezameškala pro nemoc ani jeden den a popůlnoční cestování do naší ložnice skončilo. Mám z toho radost. Na GPZ něco bude!'

Reklama

Přidat komentář