0 příspěvků / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Standa (anonym)
Diky jste suprový všichni.Podívej KOLIK máš CRP V KRVY , JESTLI MÁŠ TESTY (0-8) - svědčí o zánětu v těle - viry , bakterie , revma. pODLO TOHO BY SE MĚLI NASAZOVAT ANTIBIOTIKA.
7. Říjen 2016 - 13:02
mária (anonym)
klouby, pálení , woodoo...Zdravím Vás .Takže paní doktorka mě dále prodloužila neschopenku a léky nic oni ty potíže jsou pry z přetažení ,hlavně krční páteře a ůnavový syndrom (tak za to se dají schovat nemoci co se nedají pojmenovat)o test na borelii jsem ji doslova musela prosit ,prý mám být v klidu a meditovat a když se mi do něčeho nechce mám to dělat pomalu a jo dýchat se mám naučit.Je mi furt blbě ale to je prý z nervu ,nemám se stresovat a meditovat.Tot diagnoza mé paní doktorky.Ještě že jdu na ten Disport 25 tam mu Vše řeknu,ty mé potíže.No jestli to vydržím tak dlouho .Vlastně mi nic není a docela jsem zdravá.UF
8. Říjen 2016 - 9:47
standa (anonym)
Zdravím Vás .Takže paní...Ty máš pořád zvýšenou teplotu a vysoké CRP ? - tak se pozná unavový syndrom a vytšinou máčš cytomegalovirus nebo HPV viry antigeny - já jsem měl kasi 20 ti násobek -- hodně vitamínů B , Q10, Mg a mminer. ber
8. Říjen 2016 - 10:44
mária (anonym)
Ty máš pořád zvýšenou...Brala mi krev a moč a mám prý vše v normě .Stando co takle Atlas první krční obratel máte s tím někdo skušenost tak se podělte dik.
9. Říjen 2016 - 13:00
michaela (anonym)
V jakém případě a proč...Ahoj Stando, chci se zeptat, slyšel jsi něco o peptidech? Dostala jsem o tom info od švagra,ale neví jak by to působilo na naši dystonii. Ani lékaři to nezmiňují.Myslim, že by to mohlo stát za pokus. Když už můžeme botox,tak cokoliv..
9. Říjen 2016 - 20:59
Standa (anonym)
Brala mi krev a moč a mám...Atlas čepovec jsou první dva obratle C1-C2 , atlas je připojen k lebce . čepovec do něj zapadá takovým trnem . všechny posuny v této oblastí vyvolávají hnusnou závrat a nauzeu a další příjemné pocity v hlavě. navíc tam prohází 2 malé cévečky právě do rovnovážných center.Takže každé napětí svalů pod hlavou zhorší prokrvení těchto oblasti a oblasti malého mozku.měl jsem posuny kolem3-4mm - skoro jsou neuchodil .
11. Říjen 2016 - 13:58
Standa (anonym)
Ahoj Stando, chci se zeptat,...ne , neslyšel .kuknu
11. Říjen 2016 - 13:59
Standa (anonym)
Nevypozoroval někdo z vás též projevy hypoglykemii? (nízký cukr) když si dám něco sladkého(med , sladký čaj) , tak se mi zklidní CD třes i nervíky .To pozoruji už delší dobu . diabetik nejsem.(nikdy jsem nesnídal první jídlo až ve 14:00)
11. Říjen 2016 - 14:06
Eva (anonym)
Nevypozoroval někdo z vás...Stando to mám celý život, my to máme v rodině, ale cukrovku nemáme. Pořád u sebe nosím něco k jídlu. Měl to můj děda, moje mamka a já, z celý naši familie. Děda se dožil 91 let a neohrožuje to život, jenom to je nepříjemný.
12. Říjen 2016 - 17:52
mária (anonym)
CHci se zeptat co berete na deprese mě dala ted citalec ale cítím se po něm blbě.
13. Říjen 2016 - 7:06
Standa (anonym)
CHci se zeptat co berete na...Je to prozně individual - citalex jsem bral jednu tabletu - jak se začne točit hlava po první tabletě vyhodit a nic nepřečkávat !!(inhned pro jíné)- pak jsem měl cipralex(hodně hladový a dost jsem přibral) - ten už byl dobrý - prvních 14 dnů zhoršení depky , ale pak to zvedlo náladu i cd se sklidnilo.(12let)(později spouští tachykardie a snižuje krevní desky, ale to ají skoro všechny - něco za něco- bez vedlejších účin. to neumí udělat. ted jsem přehazoval - venlafaxin - snad největší hnus co jsem užíval - po měsíci vyhodit a ted beru sertralín(zoloft) a ten je v poho - ani nevím , že to beru _ depky ustaly asi po 3 týdnech .
13. Říjen 2016 - 10:28
standa (anonym)
CHci se zeptat co berete na...opravdu u aAD musíš počkat tak 3 týdny než se to zlepší .
13. Říjen 2016 - 10:29
standa (anonym)
CHci se zeptat co berete na...zkus si nechat napsat zoloft - ten už cpou dětičkám od 6let , tak ten by jsi mohla dobře snášet - ten má málo vedl.účinků
15. Říjen 2016 - 13:33
mária (anonym)
zkus si nechat napsat zoloft...Díky skusím .
16. Říjen 2016 - 20:31
mária (anonym)
Po posledním DYSPORTU se mi to třepání zhoršilo,ted už se mi třese hlava i když jdu po cestě,je to o nervy.Už to třepání nedokážu skrýt rozhodla jsem se že požádám o invalidní důchod,v nějakém zaměstnání to určitě už nepujde ,i ruce se mi třesou dost a to mi je 55 roku,na ten třes nic neberu možná by mi pomohl i ten Rivotryl nechápu proč se ten třes tak zhoršil jsem neštastná s toho. ted už to nemám pod kontrolou a to je zlé.Teprve ted si všímám jak lidi reagují ted už říkám jsem dystonička a vím už jak to bolí když se vám smějí ,jen do polštáře vybrečet ,a zase pokračovat dál .
18. Říjen 2016 - 16:43
Hanka (anonym)
Maruško, na lidi se vykašli, posmívají se, protože jsou hloupí. Ono na ně taky jednou dojde. Pokud se Ti zhoršily příznaky po dysportu, je možné, že Ti píchli příliš velkou dávku nebo trefili nevhodné místo. Mně se jednou po botoxu stalo, že jsem měla mimovolné kroutivé pohyby, vypadalo to jako "tanec svatého Víta". Asi po týdnu mě to samo přešlo. Při příští aplikaci jsem to řekla lékaři, který dospěl k názoru, že mi dal příliš velkou dávku a na špatné místo. Ubral botox a změnil místo aplikace a už se mi to nestalo. Další možností je, že kromě dystonie máš ještě jiný neurologický problém, který nejde ovlivnit dysportem nebo botoxem. Pokud Ti třes během 14 dnů po aplikaci nezmizí nebo se alespoň nezmírní, měla bys informovat lékaře.
19. Říjen 2016 - 17:26
mária (anonym)
Maruško, na lidi se...Ahoj Hani nene to je jinak ,já mám jít teprve ted25 na ten Dysport a při posledním píchání 22 července mi dokonce ubral dal mi jen 1000 jednotek a poprvé 1200 po tom prvním jsem byla v pohodě ale ted přežívám těším se až do toho Olomouce pojedu asi mě to nepíchl tak jak předtím no a asi to souvisí i s tím přetížení té páteře na kterou ted marodím už druhý měsíc .
19. Říjen 2016 - 20:37
Adell (anonym)
Mario, krk se po BTX určitě srovná. Ruce by mohly mít souvislost s nedostatkem dopaminu, možná zkusit nějaký pomocný lék( ne pŕímo dopamin), poptej se lékare.O id zkus zažádat.
20. Říjen 2016 - 8:47
Alena (anonym)
Maruško,nemám sice botox, zatím jsem se neodhodlala, rivotril mi už moc po 10 letech nezabírá. první roky ano.Na třes mi teď pomáhá Neurol, zklidňuje, když mám krizi.To, že mám dystonii, jsem se už naučila říkat i známým. Nedej se tím převálcovat.Ten ID by určitě podpořilo i vyjádření od psychologa. Při téhle nemoci strádá hlavně psychika.Tak ať je zase líp!
21. Říjen 2016 - 0:49
mária (anonym)
Maruško,nemám sice...Diky Ali za podporu.Pohladí po duši.
21. Říjen 2016 - 18:50
Eva (anonym)
Maruško,nemám sice...Alenko a ten rivotril Vám fungoval i na stáčení hlavy? Mě totiž připadá, že mě po botoxu začaly vypadávat vlasy. Nikdy mě tak nepadaly, rok beru dysport, a klidně bych raději začala s rivotrilem. Ale nevím, jestli třeba člověk po tom není omámený, to si nemůžu dovolit, to zas dysport nedělá.
21. Říjen 2016 - 20:25
Alena (anonym)
Evi,stáčení hlavy mám spíše mírnější, neudržím prostě hlavu na středu bez třesu. mám křeče. Začínala jsem ještě za mírných obtíží na dávkování 1x 1/2 O,5 rivotrilu až do 1x 0,5 rivotrilu, nárazově 2x 0,5. Při tomto dávkování, které jsem se snažila držet co nejnižší, jsem nebyla ani spavá, ani omámená.Tlumilo to křeče, a tím i stáčení hlavy. Ale nemám zkušenost např. s řízením auta.Třeba se k tomu ozve ještě někdo další.
23. Říjen 2016 - 0:15
Jirka (anonym)
Tato nemoc je jeden velký hnus na celý život a člověk není schopný si ani vydělat peníze na důstojné žití a přežívá z almužny,hlavně že se posílají miliardy do lybie apod.
23. Říjen 2016 - 10:42
máriá (anonym)
Něco tuhle nemoc muselo spustit,vždyt jsme tady převážně kolem50 roku.Podle mě hlavu drží krční obratle a svaly jenž jsou propojeny z mozkem který vysílá signály,takže laicky tydle hlava,krk ,svaly ,mozek .Něco je tu špatně, vždyt jsme se tak nenarodili s tím třepáním.Já třeba asi tak od 1 třídy jsem trpěla výpadky paměti,což se nikdo nad tím nepozastavoval,proč ,upadala jsem do bezvědomí třeba jen na pár sekund no ale jednáli se o mozek tak to je dost a tady už by se měl dát pozor a ptát se proč se to dělo z jakého duvodu.Něco odumřelo a když ano tak proč.Vždyt jsem se s třepáním nenarodila .No když je zástava srdce taky odumře určitá část a tohle se dá pochopit.Může mi napsat ten,kdo tudle nemoc má od dětských roků?????
23. Říjen 2016 - 20:30
Standa (anonym)
Něco tuhle nemoc muselo...já od narození - při porodu mi narvali jeden sval a ten už se zhojí jizvou - byla to normalní torticollis- hlava do boku - prozatím bez záškubů a třesu.to až později
24. Říjen 2016 - 8:41
mária (anonym)
já od narození - při...No jo Stando ale to byla chyba na straně doktorů že ten porod neprovedli správně .Já se ale ptám proč až v pozdějším věku, začíná se vyvíjet tadle nemoc .zítra jdu na Dysport tak se zeptám doktora.Jak je možný že se na nic nezeptají a rovnou píchají .On ten mudr. o mě nic neví a ani se neptá vlastně se ani nepídí kde se stala chyba v čem ,v mozku nebo krční obratle nebo slabé svaly , nic nezajímá je to odpíchají si ten DYSPORT A HOTOVO.To mě tak štve že neskoumají hlouběji a že maji v rukou pacienta o kterem ví jen že se třepe a to vlastně i vydí a tím to pro ně končí ,mají jasno .Jen já nevím proč se tak děje a co se pokazilo určitě v této nemoci hraje roly mozek určitě ,ten vysílá signály a povely ,pro určité svaly a nervy takže tu bude něco špatně , co Vy na to .
24. Říjen 2016 - 10:24
Eva (anonym)
No jo Stando ale to byla...Maru zeptej se. Já se taky ptala a bylo mi řečeno že v mozku buď chybí nebo přebývá nějaká chemická látka, ale oni nevědí která. U parkinsoniků to je dopamin, to už vědí, ale co chybí nám? Také sem to dostala po čtyřicítce a nic se nezjišťovalo, hnedle se píchalo. Také sem se dočetla, že když někdo onemocní po 45 roce, že se už nic nezkoumá a hned se píchá dysport ( to byl můj případ). Pak napiš, určitě!
24. Říjen 2016 - 19:48
standa (anonym)
No jo Stando ale to byla...byla to také nemoc švadlen a houslistů z toho je to jasné - jedna příčina - stále jednostranné namáhání krčních svalů , tím vznikne na jedné straně disproporce a je to kaňovský popisuje asi 50 příčin!
25. Říjen 2016 - 8:32
standa (anonym)
No jo Stando ale to byla...Neurolog ti řekne , že on není výzkumný ustav - oni to dělají jako recept co je naučili ve škole - je to nevylečitelné a můžeme vám jen potlačovat nepříjemné stavy - zbytek je na tobě - cvičit a cvičit a snažit se v páteři docílit úplně nové rovnováhy . to za tebe nikdo neudělá .
25. Říjen 2016 - 8:35
standa (anonym)
Maru zeptej se. Já se taky...mě bylo řečeno , že svaly posílají do mozku špatné signály a mozek memá program na jejich zpracování - tak si myslí , že je vykloubený krk , tak ty svály dává do křeče. což je obrana proti dalšímu poškození míchy .tak takový mechanismus tam prý probíhá , ale příčin to bude mít více - i látky v mozku - málo /moc, nějaké ty potvory co otravují mozek jako borelie a jiné .oni o tom málo vědí - a výzkum je v plenkách , je nás málo a proto se to nevyplácí moc zkoumat. Na to se uvolňuje málo peněz.
25. Říjen 2016 - 8:39

Stránky

Přidat komentář