Reklama

Barva a hustota spermatu

MarekB (So, 15. 6. 2013 - 14:06)

Studuji a gymnáziu a na fyziku jsme dostali velice neobvyklý DÚ. Paní profesorka nám zadala, že máme vypočítat průměrnou rychlost vystříknutého spermatu za 10 vteřin. Ale bohužel nevím, kde mám sehnat ró spermatu. Ve fyzikálních tabulkách to není a nic podobného mě nenapadá. Prosím o nějakou dobrou radu, popř. napište vypočítaný příklad na e-mailovou adresu: [email protected] ..........DĚKUJI!!! :)

mstin (Čt, 13. 6. 2013 - 08:06)

Ahoj, mám dotaz, když si ho honím, tak se hrozně rychle udělám a sperma jakoby jen vyteče. Navíc je takové řídké z žlutými hrudkami. Nevím co s tím dělat.. navíc mám na penisu takové jakoby pupínky ale to jsou prý jen mazové žlázky..je mi 16...poradte..

Super sex (Ne, 7. 12. 2014 - 15:12)

Zdar honil sem si ho před svojí přítelkyní a ona my ho vykouřila a vystřik sem málo ani ne 1cm a pak mi ho tak vykouřila ze sem ji celou postříkal jeto normální ale sex to byl super hlavně anál

Vaašek Slavík (St, 1. 10. 2014 - 08:10)

Můj kluk ma sperma, taky...můj kluk taky

vašek slavík (St, 1. 10. 2014 - 08:10)

proč mám hnědé semeno není to způsobeno tím žě ho strkám kamarádovi do híždí děkuji za odpověd

el duderino (St, 28. 5. 2014 - 08:05)

to chce naložit zelo na podzim, spousta vitaminu c,a zinek pak budaš sadrovat jako jakonzumuješ same paštiky polotovary a saláme tak co potem chceš a hodně ovoce jist žadne syry ,vajica a tvaroh co stym všichni majoa muj super tip na závěr:zkus ananas po 2 dva dny to ti aj ovoni mam odzkušené jak chcanky tak sperma

na co cekas (Út, 27. 5. 2014 - 23:05)

potřebuju akutně pomoct....Sperma je naredeno krvi, proto je ho vetsi davka. Nevahej, bez co nejdrive k lekari.

knj (So, 17. 5. 2014 - 22:05)

dobry den mam prilis ridky semeno je mi 15.. neni to tou častou masturbaci?

Pomoc (So, 1. 2. 2014 - 16:02)

potřebuju akutně pomoct. Nechce se mi s tímto problémem chodit na kliniky, jelikož se jedná o choulostivou věc. Raději se o tom pobavím v anonymitě. Nevíte náhodou, co znamená, když ejakuluji sperma podobné barvou krvi? Sex je pro mě nepříjemná a bolestivá záležitost. Samotné vyvrcholení jsou pro mě muka. Jedná se doopravdy o krev? Měl bych navštívit lékaře. Když už se o tom bavím, tak by asi stálo za zmínku, že ejakulátu je mnohem větší množství než normálně a sperma nevychází tlakem ale spíše stéká. Budu rád za každou radu. Děkuji

luci (Po, 10. 12. 2018 - 09:12)

Lékaře určitě navštiv ! Může to být problém s prostatou a hrozí nebezpečí z prodlení. Takhle se projevuje i karcinom, ale nechci strašit. Může ,ale nemusí , proto je vyšetření urologem nezbytné.

Katka (Ne, 14. 11. 2010 - 20:11)

Tak Sašo, pokud se nemeješ...Můj kluk ma sperma, taky bílé a husté, někdy stříká takové chuchvalce, nevím jestli je to normální.

? (Ne, 14. 11. 2010 - 15:11)

Tak Sašo, pokud se nemeješ Ty, tak to ještě neznamená, že prasata jsou všichni.

Saša (Pá, 5. 11. 2010 - 11:11)

Zuzko, to špatně není. Je ovšem možné, že to bílé není sperma ale smegma. Jestli seš stejný prase jako tvůj partner tak toho budeš mít okolo pysků docela dost. Zase je ale správné, že ses rozhodla se po osmi měsících konečně umýt. Gratuluju.

zuzka (Čt, 4. 11. 2010 - 22:11)

Ahoj chci se zeptats manželem jsme měly před chvílí sex, a když jsem se šla umýt všimlajsem si že má úplně bílé sperma, a to nikdy neměl, není to špatně?

ASLD A ASD A (So, 28. 8. 2010 - 17:08)

JA TAKY CO MAM DELAT :((((( MAM 13LET A MASTURBUJU

jiji (Po, 23. 8. 2010 - 19:08)

chtel bych se zeptat co znamena kdyz mam naruzovele mrdky

ing doc petr bi (Út, 10. 8. 2010 - 20:08)

Klídek chlapi, všechno co...chlapi vse v norme nazloutle vodnate sperma je spusobeno tim ze vas organizmus pracuje tak ze ve varlatech se vytvari sperma a to zraje zhruba 72 dnu a proto se kvalita spermatu snizuje z duvodu casteho styku a masturbace doporucni alkohol pit pouze o vikendy a kourit co nejmene a vase sperma zbela a bude jak zed muzete zrychlit vivyn spermatu tim ze budete ochlazovat varlata studenou vodou ale nesmite mit pohlavni styk protoze sperma se vitvari pri nizsi teplote nez je teplota tela zhruba pod 34 celsia pokud mate nekdo zele zlute ve spermatu nesmita mit sty 72 dnu ani masturbaci pro maximalni obnoveni plodnosti protoze to zele je takzvane plod spermatu pokud nemate bolesti paleni je to ok pokut citite svedeni lehke je to dobre vytvari se vam sperma aqbnormalne pokud vas neco trapi poradte se z psychologem preji hodne vykonu pri styku mate li stres deprese je to ze vase telo si zviklo na casty p styk a kdyz ho nemate zajde te si prosim k doktorovi .

Petr (Čt, 8. 4. 2010 - 10:04)

Klídek chlapi, všechno co tu píšete je v normě a není se čeho obávat. Sperma může být bílé ale i nažloutlé je to jedno. O růžovém jsem neslyšel, avšak bokud Vás nic nebolí tak není se čeho obávat

hmm (Út, 12. 2. 2013 - 19:02)

Nažloutlé sperma je, jak jsem zjistil v odborné literatuře, naopak známkou velkého množství spermií...lehce nažloutlé je tedy zdravé - žádná moč proboha!:-). Hodně světlé až čiré značí větší množství prostatického sekretu (tzv. kapiček touhy). K tomu dochází častou ejakulací nebo zadržovaným orgasmem. Jsou i jedinci, kterým se této tekutiny tvoří více od přírody. Množství reprodukce schopných spermií z barvy ani konzistence moc nepoznáš...to chce specifické vyšetření - spermiogram.

xxx (Út, 12. 2. 2013 - 11:02)

Já mám sperma ke konci...slyšel jsem že nažloutlost spermatu může způsobovat i kouření ale nevím co je na tom pravdy

Reklama

Přidat komentář