Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

Majkl (St, 6. 8. 2008 - 20:08)

Mam rad strasne perovy bundy a lesky bundy kdyby chtela nejak slecna o tom pokecat at pise na aurelius007"centrum.cz dik

Návštěvník (Po, 4. 8. 2008 - 02:08)

Je mnoho věcí které se lidem líbí a vzrušují. Patřím také k té skupině , který berou lesklé zimní a péřové bundy.Už od mala mě to moc přitahovalo a bylo v tom dobře. Stále jsem to tajil a zkrýval.Až na netu jsem poznal , že v tom nejedu sám .Myslím si , že když takové to fetiše nikomu neubližují , je vše ok .Kdyby chtěl někdo pokecat o této pro násúžasné libůstce se mnou , tak budu jen rád.doudoune"seznam.czLesklým zimním bundičkám a péřovkám zdar!A komu to ne , tak at? to nečte.Má přece plno jiných možností... Petr.

Mike (St, 30. 7. 2008 - 08:07)

brrr... tak ze zimního oblečení jde na mě hrůza

cepi (Út, 29. 7. 2008 - 08:07)

sdílím tvůj názor. Opravdu neznám nic lepšího než když je pěkná holka v nylonové lesklé kombinéze nebo oteplovačkách. Už jen ten pohled. Pak představa toho krásného chladivého a klouzavého pocitu tohoto materiálu.

Veronika (Pá, 25. 7. 2008 - 16:07)

Já lesklý oteplováky miluju, nic tak sexy není. Kdo si chce vyměnit dojmy může napsat lesklaprdelka"seznam.cz

Jerry (Ne, 14. 4. 2019 - 03:04)

Ahoj libi se ti v nich delat?a co mas rada?

K.M. (St, 23. 7. 2008 - 00:07)

Lenko, az budes behat v perovce po lese, nechtela bys nekde v blate uklouznout? :)

K.M. (St, 23. 7. 2008 - 00:07)

RS: jde o strih, lesk a tvar toho obleceni. Je to podobny fetis, jako kuze, nebo latex.

Jiří (Út, 22. 7. 2008 - 15:07)

Jano nedej se. Ti co tě uráží o tom nic neví a chtějí být pouze zajímaví ale jsou z nich puritáni a snoby.Řadím se také k lidem se stejnou zálibou v bundách a oteplovačkách s kombinézami.

Jana (Út, 22. 7. 2008 - 02:07)

Mne hrozně moc.A jestli nejsem vadná? to je mi ůplně fuk, hlavně že je mi fajn, a jak zde občas koukám, nejsem sama

RS (So, 19. 7. 2008 - 20:07)

Lenko,Moniko...nejste nějaké vadné,jak může někoho uspokojovat chodit v teplém,silném oblečení?

Lenka (Út, 15. 7. 2008 - 18:07)

Vypadá to zajímavě,škoda,že se nedá koupit u nás v obchodě,nebo u výrobce.Dneska ráno jsem se oblíkla do trika,roláku,ten přetáhla přes pusu až k očím,na to šusťákovku a péřovou vestu,na hlavu kulicha a šla si zaběhat do lesa.Bylo to moc fajn.

Monika (Po, 14. 7. 2008 - 12:07)

Kukla je plněná péřím a uvnitř je také šustáková má tam v horní části všitou takovou širší fixační čelenku z fleesu jinak materiál je Dry Soft to je takový ten nepromokavý šusták a na vnitřní straně je jemnější. Jinak mne osobně to na obličeji nevadí a dýchá se mi celkem dobře otvory pro oči někdy při lyžování mohou vadit ale to je o zvyku musím se víc a rychleji otáčet,většinou pod ní ještě nosím kuklu od moiry kvuli vlasum a potu ale to záleží na jen na tobě jinak já jsem s ní spokojená. Také uvažuješ nad koupí týhle kukly Lenko? Mne vadí že český výrobce to u nás není schopen dát do prodeje. Jakou barvu si chceš koupit? Na lyže jí také používám celkem se na ně hodí.

Lenkanabalenka (St, 26. 2. 2020 - 09:02)

Jestli pak se na této diskuzi ještě někdy objeví Monika,která zde popisuje zkušenosti s péřovou kuklou? Moniko kde jsi???

Návštěvník (St, 26. 2. 2020 - 10:02)

Pan Monika má už jiné starosti.

Lenka (Ne, 13. 7. 2008 - 19:07)

Prosím tě Moniko,z jakého materiálu je?Je i uvnitř šusťáková?Nevadí to na obličeji a jak se v kule dýchá?Dá se použít i při lyžování,je z ní těma otvory pro oči dobře vidět?Nosíš pod ní ještě něco?Díky.

Monika (Čt, 10. 7. 2008 - 15:07)

Ahoj Lenko já uvedenou kuklu vlastním od prosince objednávkou přímo od theparky výrobce je Sir Joseph je fantastická vyrážím v ní ven jak na procházky do města tak samozřejmě i na sport neprofoukne,nepromokne a jsem nádherně jak se ríká "inkognito" nosím jí ke kombinéze Wind Face a natahuji ještě na ní kapucu je to fantazie mohu jen doporučit jestli jsi zimomřivá!!

Lenka (St, 9. 7. 2008 - 19:07)

Jak se vám líbí ta péřová kukla na WWW.theparkashop.com?Vyrazili byste v ní ven,nebo lyžovat?Mě se docela líbí,asi v ní bude krásně teplo.

hafan"khnet.inf (Ne, 6. 7. 2008 - 06:07)

Ahoj nelinko!Jsem velký fanda bund,oteplovaček a spacáku.Rád bych si s tebou popsal a i dal nějakou společnou párty v bundách s oteplovačkama a ve spacácích. Miluju tyto věci. Pokud mi napíšeš na : hafan"khnet.info, budu rád.

K.M. (So, 5. 7. 2008 - 23:07)

Ahoj Nelinko, co nemáš kam dávat? Ty bundy, spacáky atd.?

Reklama

Přidat komentář