Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

Návštěvník (Út, 16. 10. 2007 - 01:10)

to je k neuvereni co muze lidi vzrusovat...

Lucie (Po, 15. 10. 2007 - 18:10)

Ahoj Jano.Kombinézu mám červenou zn.SirJoseph,ale ještě ten starší model,ale je bezvadná.Stála celkem dost peněz,ale je to investice na několik let.Je dobrá,že ti nikde neutíká teplo,netáhne na záda a nemusím se pod ní tak nabalovat.Kámoška má taky kombinézu,ta si ji nechala ušít na zakázku ve firmě,co dělají bundy.Jediná nevýhoda je s tím když si potřebuješ odskočit,ale pleny to jistí.Proč sis nekoupila taky kombinézu?Jakou značku jsi chtěla?Péřovej kabát je tak dobrej na nošení po městě,na hory se moc nehodí.

jana (Po, 15. 10. 2007 - 14:10)

Ahoj Lucko. Jakou značku máš té kombinézy? Já jsem váhala mezi kombinézou a kabátem. Nakonec to vyhrál péřovej kabát od Pamy. Pod to rolák ze silné vlny a je teploučko.

Hanka (Po, 15. 10. 2007 - 12:10)

Taky v zimě chodím se zavázanou pusou a nosem o doby kdy jsem prodělala zánět dutin,to beru jako samozřemost.Většinou si vážu ořes pusu šátek,ve velkém mrazu dvě šály přes sebe.Zjistila jsem,že v období chřipek to chrání před kapénkovou nákazou,takže šátek z pusy nesundavám ani v metru,nebo tramvaji.

Lucie (Čt, 11. 10. 2007 - 10:10)

Taky mám ráda péřové bundy,vloni jse si koupila péřovou kombinézu,která je úplně suprová a teploučká.Jediný problém,který jsem před koupí nedomyslela je když se potřebujete jít vyčůrat a ve fujavici se téměř celá vysvléknout.Kamarádka mi poradila,ať používám do kombinézy plenkové kalhotky tena pants,zpočátku jsem si připadala jako mimino,ale nakonec jsem zjistila,že nemají chybu a celý den můžu v klidu strávit na sjezdovce.Bundu mám taky,ale kombinéza je lepší.Taky od mala nosím v zimě ráda přes pusu a nos šálu,rolák,nebo šátek.Už jsem si tak na to zvykla,že když je pod nulou tak hned zakrývám pusu.Nachlazení a nemoci tak nemají šanci.

Jirka (So, 1. 8. 2020 - 14:08)

Ahoj Lucinko, také miluju perove bundy, kombinézy a oteplovacky. Mám jich poměrně hodně, kombinéz mám asi 6. Většinou starší modely, ale jsou suprove, sustive

Martin (Po, 6. 4. 2020 - 12:04)

Ahoj, taky mám rád kombinézy. Mám teplákové. Kde se dá sehnat péřová? [email protected]

Jirka (Pá, 8. 5. 2020 - 09:05)

Zkus portál depop a marketplace, tam je vsechno

colmar1 (Út, 14. 4. 2020 - 13:04)

Tady si můžeš vybrat.
https://www.parkasite.de/english/special_production/special_production.htm

? (Po, 9. 11. 2020 - 17:11)

Je normální??? Ledacos ve vztahu překousnu ale takováhle zrada?

? (Po, 9. 11. 2020 - 17:11)

Je normální??? Ledacos ve vztahu překousnu ale takováhle zrada?

BP. (Út, 14. 4. 2020 - 14:04)

To by bylo na hrátky. Jen k tomu mít ochotnou babu. Už vidím, jak je to zapatlané od šlehačky, olejíčků, výtoků a spermatu. Tak konec snů a šupky dupky do reality šedi nudných dnů.

Jiří (Po, 6. 4. 2020 - 16:04)

Ahoj Martine!
Každý lepší výrobce dělá péřové kombinézy, ale bohužel cena bývá často vyšší, jedna česká firma arctic kterou každý haní dělá také péřové a z dutého vlákna kombinézy a šije je i na míru. Tato firma je v Praze. Mám od nich péřovou kombinézu a je pravda že na Rakoncaje nemají, nebo na Slavosport, ale jak jsem řekl jsou za přijatelné ceny.
Tak šťastnou ruku při výběru, je to na tobě a tvé peněžence!

Account suspended (Po, 6. 4. 2020 - 17:04)

Moje zkušenost s firmou Arctic je otřesná, zapomeň na jakékoli extra přání, oni nevidí dál než za práh svého krámu, kde zamrzli v roce 1980, materiálem i střihama.
Hele, jestli máš normální postavu a velikost, podívej se radši po kombinéze na ebay, a klidně použitou třeba z Ameriky nebo z Německa. I s případným clem a DPH dostaneš lepší kvalitu a veselejší střih a barvy. Arctic fakt ne. Nikdy víc.

Jerry (Ne, 14. 4. 2019 - 03:04)

Ahoj chceš koukat na skype a hrát si v péřovém oblečení ?moc se mi to libi

Pavel (St, 10. 10. 2007 - 23:10)

To si jako v létě dyž je třeba 30 oblíkneš péřovku, péřový oteplovačky, a vomotáš se šálou? Není to trochu zvláštní? Zajímalo by mě jestli takhle chodíš jenom doma a nebo tak vyrazíš třeba do rozpálenýho sídliště. Nevzrušilo by tě to ještě víc? Napiš Pavel

Default User Image
Pavel TNF (So, 7. 10. 2023 - 10:10)

Já si takhle vlezu do bazénu a tam mě vedro nevadí. 

jana (St, 10. 10. 2007 - 12:10)

Ahoj Lenko, mi s manželem péřovky milujeme. Ozvi se : krausovajanina"centrum.cz

Kamil (Po, 8. 10. 2007 - 14:10)

Ahoj LenkoMyslím, že by jsme si měli o čem popovídat. Budu rád, když se mi ozveš.Kamil99119922"centrum.czAhoj Kamil

Petr (Ne, 7. 10. 2007 - 19:10)

Ahoj Lenko jsem stejně "postižený" jako ty.Jestli máš zájem tak se mi ozvy.11168"seznam.czDěkuji Petr

Reklama

Přidat komentář