Reklama

Ketilept

Ano, (So, 24. 9. 2016 - 15:09)

Co to vykládáš?!...antipsychotika mají kruté a závažné vedlejší účinky. Pokud však někdo trpí chronickou insomnií, a nic jiného mu nepomáhá, je alternativou jedině brzká smrt.

Kuš! (So, 24. 9. 2016 - 15:09)

Co to vykládáš?! Chronická nespavost není psychóza! Antipsychotika mají kruté a závažné vedlejší účinky! V tom máš zcela pravdu! A právě proto nejsou na nespavost vhodná vůbec! Nespavost často způsobuje úzkost-anxieta. Na úzkost velmi dobře účinkují anxiolytika!

Na chronickou n (So, 24. 9. 2016 - 14:09)

je jediným antidepresivem TRITTICO, které řadí lékaři mezi "nenávykové" léky! Musíte mít úplně v pořádku játra, zcela bezpodmínečně! Další věc je, jestli zabere! Každý na něj reaguje jinak! Řadě lidí vůbec nepomůže a bývá po něm špatně od žaludku!
Moderní antidepresivum Valdoxan (agomelatin), je velkým ničitelem jater! Budete" honěni" každé 3 týdny na jaterní testy! Co se týče účinnosti, opravdu, žádný zázrak to není! To je pravda!

Chronická nespa (So, 24. 9. 2016 - 14:09)

je psychózou. Je proto nutno ji takto léčit, a to i navzdory závažným a krutým vedlejším účinkům antipsychotik!

Sedmikráska (So, 24. 9. 2016 - 13:09)

Pampeliško, přesně tak! Dávám Ti plně za pravdu! Na těžká duševní onemocnění, k nimž nepochybně patří i těžká nespavost, nepomohou žádné bylinky, potravinové doplňky, pozitivní afirmace, meditace atd.. Žijeme v hektické době, která si žádá vysoké nároky! Lidé okolo jsou uspěchaní, nervózní, uzavření více do sebe. My tohle, bohužel, velmi často ani změnit nemůžeme, ačkoliv bychom si to moc přáli! Pak je opravdu nutná i ta chemie-léky. Na spaní, máš zcela pravdu, patří hypnotika, nebo anxiolytika. To, že jsou návyková, je věc další, ale co se dá dělat! Lépe se vyspat s návykovými léky, než nespat vůbec!!!
Pak je člověk natolik unavený,že nemá žádnou výdrž! Rozhodně jsem proti lékům, typu antipsychotika! Ani antidepresiva nejsou primárně léky na spaní! Ale zase, pokud někdo trpí těžkou depresí, závažnými psychotickými stavy, schizofrenií atd., tak se antipsychotika i antidepresiva brát opravdu musí! Ale úplně nejlepší je hledat příčiny problémů! Bylinky, zdravá strava, pohyb, pozitivní myšlení, meditace, to jsou věci naprosto úžasné! Ale slouží spíše jako prevence, než léčba, již rozvinutého onemocnění! Může pomoci při lehčích problémech.

Pampeliška (Út, 6. 9. 2016 - 16:09)

No, víte, ono se to lechce...Tak rozhodně,jsou situace,kdy jsou prášky vhodné.a těžká nespavost patří mezi ně. Jen není nutné brát hned antipsychotika. Na spaní jsou určena hypnotika.potíž je v tom,že jsou návyková. Ale je to jediné jejich mínus. Když je nebereš často nebo dlouho,je to ok.antipsychotikum bych se vyhla,pokud nemám psychozu nebo jiné závažné duševní onemocnění.

Jana (Út, 6. 9. 2016 - 15:09)

No, víte, ono se to lechce...opravuji : lehce ... to je tím, že už 14 dní nespím..

Jana (Út, 6. 9. 2016 - 15:09)

Co to, lidi, berete za...No, víte, ono se to lechce řekne - svinstva - kdo nezažil, nemůže ani TUŠIT, co to je dlouhodobá nespavost. Když žádné meditace a relaxace,bylinky nepomáhají, fyzická aktivita až do padnutí a večer lehnete a spánek nikde...

... (Ne, 7. 8. 2016 - 00:08)

Co to, lidi, berete za svinstva???! Ketilept a Prothiaden (dosulepin), pouze na nespavost??! Nic horšího už Vám ti doktoři
vymyslet fakt nemohli! Radím, v žádném případě nebrat!!! Ale je to
na každém! Za mě, úplná hrůza! Příroda, les, víra, zábava! To je určitě daleko lepší, než tyhle dryáky!!! Věřte mi! Psychiatři by sami potřebovali léčbu!!!

Alena lorencová (Čt, 2. 7. 2020 - 13:07)

No jo ale když máte holku mentála. 33let. A mne už rapidně síly ubývá. 59let.tak Holt po tom léků šáhnout musíte..zrovna uvažuji o přechodu asentry na ketilept. U dcery. Tak nevím.. Bojím bojím..

Návštěvník (Ne, 12. 7. 2020 - 21:07)

Neboj

alena lorencová (Po, 14. 9. 2020 - 09:09)

tak jsme konečne postupne vysadily asentru a najely na ketilept..ma ho asi 6 tydnu..je to čirá hruza..daleko víc podráždena a agresivní..problém u spaní jsme nemely nikdy. ted spí méne ale v tom nevidím problem..už se s ní bojím i vychazet..stačí když potkame hlučnejši skupinku nebo psa a je ohen na střeše..začina mne delat problem to ustát v klidu..zvažuji vysadit .už fakt nevím..

Pravda (Po, 14. 9. 2020 - 11:09)

Ahoj :) a dcera bere Ketilept na jakou psychiatrickou diagnózu a v jakém dávkování ?

bart79 (Po, 18. 4. 2016 - 00:04)

Dobrý den,
byl by někdo z...ozvěte se na email [email protected]

Nikola (Pá, 15. 4. 2016 - 10:04)

Dobrý den,
byl by někdo z vás ochoten poskytnout prazdné již nepotřebné krabičky od léku KETILEPT,
( za účelem uměleckého projektu s psychiatrickou tématikou) poštovné samozřejmě uhradím. Děkuji

Návštěvník (St, 24. 3. 2021 - 21:03)

?????

Cau (St, 7. 4. 2021 - 04:04)

Co nějaké updaty, mi Ketilept zničil zdraví a teď se všichni tváří, že neví z čeho to mám.....zasraná sračka.

Petr (Pá, 26. 7. 2019 - 01:07)

Ahoj, jestli chces tak ti muzu poslat krabicku nebo krabicky ale to uz asi nepotrebujes kdyz jsi to psala v roce 2016?

Majk (Po, 5. 8. 2019 - 06:08)

Kventiapin je největší sračka co je :) pokud máte alespoň kapku zdravého rozumu, tak to neberte.... a nenechte si nalhat lékaři, že he nenávykový, šetrný apod sračky... psychiatři jsou největší šarlatáni ve zdravotnictví, tak se lidi probuďte ;)

Marek (Út, 2. 2. 2016 - 10:02)

Tento lék mi hodně pomáhá překonat deprese a částečně trochu i schyzofrenní stavy, ale při poměrně vyšší dávce 100 mg ráno, to samé po obědě, dále ve čtyři hodiny, dále pak navečer. Tedy 4x 100 mg za den, tento lék je to samé, jako kvetiapin, nebo derin, obsahuje léčivou dávku kvetiapin, hodně štěstí všem uživatelům, ať Vám lék pomůže stejně dobře, jako mně.

Reklama

Přidat komentář