Reklama

Kandaulismus z pohledu ženy

Jager (St, 30. 1. 2008 - 13:01)

To : Sára
Sáro, mám názor, že kandaulismus je to až tehdy, když jsou v něm partneři a ne náhodní lidé ve SW klubech, nebo milenci, kteří se za dva měsíce rozejdou a pak to zase zkusí s někým jiným. Netuším kolik je tobě a jak dlouhý partnerský vztah máš s mužem s kterým to provozuješ. Jsem přesvědčen, že chvástalů a snílků bušících se do prsou je nepoměrně víc, než těch, kteří ví o čem to opravdu je. (nenapadám tebe ani nikoho jiného, neznám vás)

Sára (St, 30. 1. 2008 - 10:01)

Už jsem sem psala ze začátku diskuze. My jsme šli do SW (tam si plníme tyto kandaulie, viz začátek diskuze)a tam to to prostě přišlo samo. Ochotných lidí se tam najde dost:-)))

Jagre, divil by ses. Znám dost lidí, do kterých bys to neřekl a praktikují to. ..

Muž (St, 30. 1. 2008 - 09:01)

To : zena kandaulistu
Poraď mi prosim jak a co by mohlo vyhecovat ženu k tomu aby souhlasila s akcí 2muži + ona sama? Moc by se mi to líbilo.
Co bylo tím impulsem pro tebe? Nebo to prostě máš v 'krvi'? Poradíš?

zena kandaulist (Út, 29. 1. 2008 - 22:01)

tak ja som asi ta jedna z mala mily Jager! ;-)

Jager (Út, 29. 1. 2008 - 20:01)

Všechno to jsou jen kecy!!! Málokdo z vás to opravdu provozuje.

Muž (Út, 29. 1. 2008 - 12:01)

Moje žena, ne zrovna přesvědčivě říká, že by dva chlapy nechtěla. Já jsem si ale jistý, že by si dala nakonec říct. Je tady žena, která by poradila jaký zvolit postup aby sama někdy řekla že to chce?

To ne (Po, 14. 10. 2019 - 23:10)

Ses kripl, mej normalni vztah, a kdyz se ti nelibi, bez sni na gang bang, pokud je kurva svoli

Návštěvník (Čt, 30. 7. 2020 - 08:07)

Proč by měla být kurva? Jsou to jen sexuální hrátky. To je zase názor.

Návštěvník (Čt, 30. 7. 2020 - 22:07)

Z některých lidí mluví závist .

luci (So, 30. 11. 2019 - 23:11)

Pokud na ní nestačí , nebo ho vzrušuje podívaná jak to do ní dělají jiní , tak je to dobré řešení .

zena kandaulist (Po, 28. 1. 2008 - 22:01)

zdenka mas absolutnu pravdu...najtazsie je najst niekoho normalneho... snad sa nam to raz podari...drzme si navzajom palce...;-)

Hana (Po, 28. 1. 2008 - 17:01)

No ... tak nevim nevim. Urcite bych bez problemu odolala. Nemam potrebu neco zkouset. Kdyz to ale zvazuju: Jedna se o manzeluv navrh. Vim ze se mu to libi. Druheho chlapa vybirame spolu. Manzel mi pomuze prekonat ostych. U samotne akce je pritomny. Uzijeme si nakonec oba dva. Tak vlastne proc ne? Jo - asi bych to toho nakonec sla.

Benjamín (St, 23. 1. 2008 - 10:01)

Strašně by mě zajímalo jestli vůbec může nějaká žena odolat nabídce nechat si to udělat od jiného chlapa a to za přítomnosti svého stálého partnera. Neříkejte mi holky že jste tak zásadové a vůbec vás neláká možnost legálně si vyzkoušet jak by vam to mohl udělat někdo jiný než ten váš s kterým to máte kdy se vám zachce. Je mi jasné že v první chvíli může skoro každá odpovědět že by to nechtěla ale z dlouhodobého pohledu to vypadá u vás jak ??? To by mě velmi zajímalo. Pouvažujte (nestřílejte od pasu) a sdělte tady své názory.

zdenka (St, 23. 1. 2008 - 10:01)

zatial je to ten isty. Je tazke naist niekoho normalneho.S manzelom hladame na webe niejakeho normalneho,ale po rozhovore sa ukaze ze je to nevyhovujuce.

zena kandaulist (Út, 22. 1. 2008 - 21:01)

zdenka a ktoru formu kandaulistu presne praktizujete? s tym istym partnerom,alebo stale s inym?

Jirka (Čt, 17. 1. 2008 - 09:01)

Karle, jsem na tom se svou ženou úplně stejně a naprosto ti rozumim co jsi chtěl všem říct

zdenka (Čt, 17. 1. 2008 - 08:01)

nevedela som ,že sa to volá Kandualismus to čo s manželom praktizujeme.Máme za sebou, štvrtú skúsenosť a zatial nám to funguje.

Honza (So, 15. 1. 2022 - 12:01)

Já jsem kdysi ke svému úžasu zjistil k této věci sympatie. Při sondování mně paní řekla, že by to mít sice nemusela, ale že by to pro mě udělala, že by jí vzrušovalo to, že to vzrušuje mě.. Tak nevím. Ale měli jsme na mysli spíše lehčí formu kaund., tzn. nekoitální, okukování, lehké dotyky nohou apod.

Návštěvník (Čt, 17. 1. 2008 - 08:01)

karel vs honza 1:0

Karel (Čt, 17. 1. 2008 - 06:01)

Honza: i kdyz jsem napsal svoje tak jsem chtel taky vyjadrit postoj manzelky o tom jak pri vzruseni by delala cokoli a pritom ve skutecnosti ne. Jenze ona to sem psat nebude tak jsem napsal jak to pocituje ona za ni a pridal jsem k tomu trochu i svuj pohled na vec.
Zapomnel jsi sprdnout Milana, kterej si taky dovolil sem neco napsat. Ses nakej samozvanej rozhodci tyhle diskuze nebo co?!

Reklama

Přidat komentář