Reklama

Bolest zad a ztizene dychani

Martina (Út, 12. 1. 2010 - 00:01)

super cvik na rozevření hrudníku a na lepší dýhání
lehnout si na zem, záda rovně na zemi (žádný bederní oblouk, když to srovnáte, zdvihne se vám jakoby pánev), do samé s obloukem po krkem (brada se zasu jako šuplík, vytahne se krk a bradu ke krku), ruce táhnout do dáli, ramena od učí a měli byste cítit jak se vám rozšířil hrudník a líp se dýchá... každej večer před spaním a posílíte tím i jiné svaly

Petr (Po, 11. 1. 2010 - 19:01)

Dobry den, posledni dobou mne pomerne hodne trapi zada, kdyz stojim tak se mi obcas pri zivani stane, ze dostanu v brise krec, ktera mi projede pres ramena ven z ruky. Nemate nekdo podobne problemy a nevite co s tim? Predem dekuji.

weee (So, 2. 2. 2013 - 03:02)

Dobrý den , zrovna dneska jsem podstoupila taky komplet krevní odběry, echo srdce, EKG vše negativní a v naprostém pořádku. taky mám pocit dušnosti, nedodechnutí, jako by mi něco sedělo na plicích, bolí mě páteř, hlava, točí semi v hlavě ...Taky pravda, že mi poslední dobou dostávají záda pořádně zabrat, takže se vrhnu na cvičení a uvidíme :-) Snad to zabere jak mě, tak i Vám :-)

Alex (Čt, 24. 12. 2009 - 18:12)

Alenka jsem chiropraktik na pater muzu podivat, [email protected]

Petr (Út, 22. 12. 2009 - 23:12)

Koukám, je nás tady houf s podobným problémem. Vím o čem mluvíte. Máím to už 2 roky, bolest zad, těžké dýchání, sevřený krk hrudník, jako když vám někdo šlape na krk. Taky nevím co s tím, souvisí to s psychykou, těžko se řeší běžné dení starosti. Vše člověku příjde těžké a neexistuje chvilka klidu. Jako když se na Vás organismus naštvě, že ho psychycky přetěžujete. Ale v dnešní době neexistuje nic bez stresu............

alenka (Út, 22. 12. 2009 - 16:12)

dobry den,mam takovi problem,je mi 20let!a trpim bolestmi zad,jde mi to až na levou stranu hrudi,jako kdyby to bylo srdce!!§dnes jsem byla na vyšetřeni v nemocnici a prej to nic neni,ale me se to nezda,vypada to na hrudni patř,prosim poradte nekdo co s tim,dekuji

alenka (Út, 22. 12. 2009 - 16:12)

dobry den,mam takovi problem,je mi 20let!a trpim bolestmi zad,jde mi to až na levou stranu hrudi,jako kdyby to bylo srdce!!§dnes jsem byla na vyšetřeni v nemocnici a prej to nic neni,ale me se to nezda,vypada to na hrudni patř,prosim poradte nekdo co s tim,dekuji

majkaxp (So, 7. 11. 2009 - 09:11)

Dobrý den Kláro, Vaše zdravotní problémy,také šelest na srdíčku jsou důsledkem oslabené imunity organismu.Mohu Vám pomoci dát svoje zdraví do normálu.Jestli věříte bylinkám,
napište na meil:[email protected]

Klára (Pá, 6. 11. 2009 - 23:11)

Dobrý den, prosím o radu nebo...ahojky,přesně stejné mám i já..přesně..už skoro rok..ted mi zjistili šelest,zkus si s tím nějak zaběhnout.já jsem sice byla u léčitele,ale poznal to hned podle toho jak dýchám..a pojí se to s úzkostí,což je přesné..mám pocit vždycky,že před sebou moc už nemám,je mi furt do breku,bez nálady atd.děs !!

Klára (St, 4. 11. 2009 - 09:11)

ahojky všem !!!Mám nové zprávy !!Konečně se mi přišlo na to,co mi je !!!a podle toho,že máte stejné obtíže,tak je vel.pravděpodobnost,že se to týká i víc..zjistili mi šelest na srdíčku..způsobuju tlak na hrudi,nedodýchávání a prý je spojená i s úzkostí,což sedí..vždycky jsem úplně rozhozená !

Valerie (Po, 8. 2. 2021 - 10:02)

Takze mas tedy co ? Ze ti zjistily Šelest na srdci ?

pro Granvina (Ne, 25. 10. 2009 - 17:10)

Nechci dělat chytrýho, ale...Slyšeli se píše tvrdé "y". BLBE!!!!!!!!!

Banny.1@seznam. (Ne, 25. 10. 2009 - 17:10)

Nechci dělat chytrýho, ale...Slyšeli se píše tvrdé "y"!!!BLBE!!!

irennep (Pá, 9. 10. 2009 - 13:10)

Dobrý den, prosím o radu nebo...takové potíže mámtaky,mám to od pateře,někdy semi zdá že mám infarkt

Petra (Po, 5. 10. 2009 - 10:10)

Ahojky, jsem na tom pořád stejně jako na začátku...ale mam pro vás radu: krátkodobě pomáhá pilates na záda (je to sice děsně namáhavý když to cvičíte správně - tzn. když to cvičíte blbě a přijde vám to na pohodu, tak to nepomůže) a taky kranio-sakrální masáž...nebo kombinace obojího bude nejlepší:-)

Dušan (Út, 18. 8. 2009 - 19:08)

Pokud ještě k tomu všemu trpíš častými záněty dýchacích cest, mohlo by se jednat o plícní chlamydie,jako v mém případě.Nechej si provést vyšetření krve!!!'

z.sim"email.cy (Út, 18. 8. 2009 - 14:08)

ahoj, take mam obcas takovedle stavy, pomaha mi cviceni.. na rehabilitacích byly milé setricky a naucily mne par dobrych uslechtilych cviku, pomalinku to rozhýbávám, kdyz necvicim, vraci se to, bolest na jedne strane, pichani v jednom bode, sptny dodec h, nezbývá mi nez stale cvicit, coz je u me nekdy proble,m :o) tak vzhuru na jogu ap.'

jana (Po, 22. 6. 2009 - 18:06)

Klara:ja uz to mam pol roka, tiez mi to strasne strpcuje zivot. len dufam ze sa to nejako vyriesi.aj ked mi zistia skoliozu, pravdepodobne budem musiet cvicit len nejake cviky a to je asi vsetko.aj ja ti drzim palce, nech sa ti to zlepsi:))

Klára (Ne, 21. 6. 2009 - 20:06)

Jana:nene nemám vůbec žádný :( !!Jako nevím,co mi s tím hodlají dělat,ještě mám kontroly atd !ale rehabky fakt nee,přemýšlela sem,že bych zkusila akupunkturu !Je to fakt na prd,strašně mě to ztrpčuje život :( !!!Držím moc palce,at se ti to vyřeší !!!To asi bude ta skolioza,já ji mám taky a je to prý od toho !ale mám i zablokovanou levou str.páteře,tak nevím,co z toho má větší vliv :('

jana (Pá, 19. 6. 2009 - 16:06)

ja mavam tiez podobne pocity, nemozem sa zhlboka nadychnut, casto zivam a tiez mi casto byva na odpadnutie.dost casto ma boli pri lavej lopatke, vlastne ma boli cela lava strana. kazdy mi radil, ze to dychanie je urcite zo psychiky, ale ja ziadny stres nemam. vsetky vysetrenia boli ok, teraz som objednana u ortopeda a doktorka ma podozrenie, ze mam skoliozu.
KLARA:a chodis teraz na nejake rehabilitacie?zabera ti nieco?

Reklama

Přidat komentář