Reklama

Bolest zad a ztizene dychani

Jana (Ne, 7. 9. 2008 - 19:09)

Dobrý podvečer , mám dotaz ohledně pachutě v ustech po železe je mi 38 let a s tím jsem již delší dobu unavená i když nemám být s čeho . A celkově se cítím špatně . A k tomu mám neustále bolesti na hrudi a špatně se mi dýchá. díky , nashledanou'

Vecernice.m"sez (Čt, 4. 9. 2008 - 20:09)

Oprava... Vecernice.m"seznam.cz

Vecernicem"sezn (Čt, 4. 9. 2008 - 20:09)

Zdravím všechny,mám také problémy které tady popisujete,navíc mi z ničeho nic bývá zle,z týla k lícům jde takový divný jako by tlak a pak mi je tak divně,že to neumím ani popsat jako bych měla omdlít,často nemůžu dodechnout,spíše ztíženě,a někdy bolest z jedné strany hrudní páteře,jsem už z toho nešťastná,nevíte někdo prosím jak se toho zbavit?Byla jsem u lékaře-RTG páteře bez nálezu,rtg plic negativní,krev. testy na alergii v normě,je mi 36 let děkuji za každou radu R.'

lenka (Po, 4. 8. 2008 - 11:08)

ahojte lidicky...mam podobne priznaky ze zady jako vy...jiz tak 2 roky mam jistych casovych intervalech bolesi zad..ktere me vyvolaji az bolest na hrudi a vrchni casti bricha...mam pocit jako bych tam neco mela..jako bych tam mela neco co me tlaci a boli....sem uz z toho zoufala..tohle me jiz trapilo pred tim nez jsem otehotnela...jsem nyni v 15 tt a mam bolesti jeste vetsi....tak nevim zda to nemuze byt neco vaznejsiho nebo zda tohle vsechno muze zpusobit blokada hrudni casti patere....bojim se o nas oba....na vysetreni me ted jiste nikdo nevezme..ptz rentgen atd jsou nyni tabu....bolesti zad mam ale ukrutne....

David (Čt, 29. 5. 2008 - 23:05)

Mam uplne stejny problem jako Petra. Nejvic me desi ta nevolnost i pri nepatrne zatezi. Do schodu lezu jako sedmdesatiletej dedek. Nezadychavam se, ale dela se mi blbe. Doktor mi tvrdi, ze neco takoveho od zad nemuze byt. Takze mi za tejden u kardiologa drzte palce :-(. Ale na EKG a Holteru a rozboru krve uz jsem byl, vse negativni ...

Petr (Pá, 23. 5. 2008 - 17:05)

Podobné problemy dělá i nedomykavost jícnu a z toho vycházející zánět .. já mam toto a ty problémy jako Petra mam taky ale už dlouho'

jarka (Pá, 23. 5. 2008 - 16:05)

ahoj petulko,to jsem na tom stejne jak ty,ale uplne na chlup ty stejne potize,ted me ceka operace stitne zlazy a kdyz to neni od ni,mam tam uzel22x14mm,tak jdu do lazni ze zadama mam to taky cele zablokovane,trpim s tim od noveho roku,ale reknu ze jsem uz skoro zrala na psychiatra

jarka (Pá, 23. 5. 2008 - 16:05)

ahoj petulko,to jsem na tom stejne jak ty,ale uplne na chlup ty stejne potize,ted me ceka operace stitne zlazy a kdyz to neni od ni,mam tam uzel22x14mm,tak jdu do lazni ze zadama mam to taky cele zablokovane,trpim s tim od noveho roku,ale reknu ze jsem uz skoro zrala na psychiatra

BÁRA (Ne, 6. 4. 2008 - 22:04)

Ahoj Peto,tak koukám že je nás tu takových spousta,mám uplně stejné problémy jako vy,Jano promiň,ale o psychyce to nebude,jsem naprosto vyrovnaná a záda mě bolej už tři roky,možná ta joga bude dobrý řešení.'

Jana (So, 5. 4. 2008 - 19:04)

Ahoj Peti. Mozno Ta moja odpoved sokuje, ale myslim si, ze Tvoje potiaze su psychosomatickeho povodu - teda, ze su akousi reakciou na Tvoje psychicke rozpolozenie...Myslim, ze Ti ziadny doktor nezisti, "co Ti je", su schopni Ti dat akurat lieky na symptomy, ale to urcite nechces...Na co sa "napchavat" tabletkami, ked povod "choroby" neliecia ? Ako Ti radia ludia nado mnou - myslim, ze joga a tak su dobre sposoby. Skus porozmyslat, co Ta "vyhadzuje z miery", v com nie si vyrovnana, spokojna...Musis zacat od svojho premyslania a dopomoct Ti mozu tieto "alternativne" metody. Zvazovala by som aj navstevu psychologa (!) Odpis mi, prosim.

Návštěvník (Út, 5. 2. 2008 - 17:02)

Ahoj Peto,

mam uplne ale uplne stejne problemy - zitra se chystam poprve k obvodnimu lekary - uz takle trpim asi 3 roky a to je mi stejne jako Vam....dam vedet, jak jsem dopadla

Maruška (Pá, 1. 2. 2008 - 00:02)

Edito, kde jsi chodila na akupunkturu? Jsem z Prahy a rok se trapim desnyma bolestma leve lopatky a leve ruky. Dekuju Maruska

Dáša (Út, 29. 1. 2008 - 15:01)

Pro Petru:rozhodně nejsem doktorka ,ale zrovna jsem četla,že podobné příznaky jsou u Bechtěrovovi choroby.tuhnutí kostí a kloubů,zkus si to vyhledet.'

Evina (Čt, 17. 1. 2008 - 19:01)

Ahoj Peťo, je mi 24 a mám dost podobný obtíže, zatím jen měsíc, ztuhlá záda, dušnost, nemůžu se občas jakoby dodýchnout, bolí mě hrudník, někdy se mi z toho až zvýší teplota. Hůř se mi polyká a tak, stejně jako ty. Ortoped mi diagnosstikoval že je to od zad, při záchvatu bolesti beru Neurol 0,25a Veral, to mi dost uleví, svému lékři si řekni ať ti zkusí udělat obstřiky páteře, je to mazec jak to bolí ty injekce, ale vážně uleví, i od toho dýchání a křečí. Nic mi nikde nenašli, plíce páteř srdce v pořádku, je to pravdu od zad, respektive od nervů od obratlů.'

Návštěvník (St, 16. 1. 2008 - 20:01)

Podobné potíže mám zhruba rok a půl,
po vyšetření na interní pohotovosti, kterou jsem navštívila v noci, vzbudilo mě ztížené dýchání, bolest na hrudi, byla všechna vyšetření v pořádku, všechny tyto obtíže mohou být opravdu od zad.'

Daniel (Pá, 11. 1. 2008 - 23:01)

Granvine, slyšel jsi někdy o pravopise?'

Granvin (Pá, 11. 1. 2008 - 22:01)

Nechci dělat chytrýho, ale slišeli ste někdy o józe?'

Edita (Pá, 11. 1. 2008 - 02:01)

ja mam to samy,nejen zablokovanou bederni pater ale i krcni a hrudni.Me pomaha kranio-sakral masaze,fysioterapie,a cvicit.A taky jsem chodila 3 mesice,2x tydne na akupunkturu,presly me bolesti hlavy,od zad.

Petra (Čt, 10. 1. 2008 - 14:01)

Dobrý den, prosím o radu nebo se chci zeptat jestli nekdo nema podobnou zkusenost jako ja.
Jiz rok a pul trpim ztizenym dychanim (pocit jako kdyz se nemuzete dodechnout), bolesti na hrudniku pri nadechu, rano po probuzeni neskutecně stuhla zada (hlavne v bederni oblasti), dusnost i pri nepatrne zatezi. Obcas me picha u srdce a mam pocit jako kdybych mela namozenou branici (pri doteku boli), stejne jako pocit krece na srdci a plicich, unava, obtizne polykani. Mam za sebou navstevu na plicnim (negativni), rehabilitace (nezabraly) a opetovnou navstevu na plicnim, kdy mi doktor predepsal leky na astma ""ze by to mohlo byt tim a pokud to zabere tak mate astma slecno""...(zvlastni pristup ze). Ted se chystam zkusit vsechna mozna vysetreni (kardio, interna, endokrinolog), protoze si rikam ze neni mozne se ve 25 citit na 50... Nevim, zda mi nekdo poradi, ale predem vsem dekuju.'

Monika (Ne, 8. 3. 2020 - 13:03)

Dobrý den, mám stejné problémy jako vy. Mohu se zeptat, jak Vám vše dopadlo.

Reklama

Přidat komentář