Reklama

Ortognátní operace

Varování! (Út, 20. 3. 2018 - 15:03)

Kvůli kráse uděláte všechno, že? Až budete mít trvalé zdravotní následky, dobře vám tak, vy umanuté šlechtíry!
Už nevíte, co byste si ještě nevymyslely! Bláznivé ženské z Jižní Koreji, ty se pro tyto ortognátní operace rozhodují velmi často! Ač jsou mladé a celkově zdravé, výsledkem jsou následky, až v 52% případů! Jedná se o trvalou necitlivělost obličeje, ochrnutí a sebevraždy! Čelistní chirurgové, ti z vás mají akorát prachy! Až budete mít trvalé zdravotní následky, tak si nestěžujte! Leda tak samy na sebe! Ty mladé nány v Jižní Koreji, už na ten svůj perfekcionalismus, taky pěkně dojely! Važte si toho, co vám příroda dala "do vínku"! A nevymýšlejte kraviny! Je vidět, že máte málo starostí a práce! A NEBO VÁS MRZÍ, ŽE JSTE ZDRAVÉ?! Ani dokonalá krása těla nevyváží nekonečnou liskou blbost!!!

EL (Pá, 26. 11. 2021 - 04:11)

Dobrý den, jde očividně vidět, že se pěkně nudíte nad svým životem, že se musíte s prominutím srát do života druhých. Tak za prvé je to věc druhých, jestli budou chtít operaci i za cenu nějakého rizika. Co jste?! Aby jste rozkazoval/a lidém co mají dělat. Ortognátní operace není jenom kvůli estetice, ale mnohdy i k vzhledem zdraví. Např. předkus může způsobit špatné dýchání (jazyk nemá prostor v dolní čelisti a proto většinou blokuje ústní dýchací cestu), nebo špatná arktikulace, hlavně špatný skus, který může způsobovat špatné a nesnadné rozžvýkání potravy a jiné problémy. Kolikrát tyhle operace zachrání i člověku život, či usnadňuje ke společenskému životu. Mimochodem v dnešní době je medicína tak pokročilá, že případy co tam máte uvedené, jsou méně pravděpodobné. Jde vidět, že jste člověk, co soudí ostatní... Lidí, co jdou do takových operací by potřebovali mentální podporu, ne souzení jejich činu. Rozhodnutí někdy není lehké, ale pokud si to přejí, tak by jsme je měli respektovat. Konec konců, když to člověku udělá šťastným a kolikrát sebevědomím člověkem, tak by jsme jim to měli přát nebo alespoň respektovat jejich rozhodnutí.
Teď za druhé, jížní korejky jsou překrásné s i bez operací, to, že nejsou se sebou spokojené a potřebují něco zdokonalovat je jejich věc. Nicméně nemění to na tom nic se změnou chování člověka, když nevezmu v úvahu některé faktory... A konečně poslední věc SAMA JSTE BLBOST ;*

Jana (Čt, 15. 3. 2018 - 15:03)

oprava:plno

Jana (Čt, 15. 3. 2018 - 15:03)

Vykašlete se na nějaký předkus! Co je lepší? Zdraví, nebo dokonalost?! V mém případě, každopádně zdraví! Ortognátní operace je, jednoznačně, hazard se zdravím , potažmo i se životem! Lidi, zvláště ženy, kašlete na to, co si o vás kdo mluví! "Krása duše je rozhodně mnohem důležitější, než krása těla!" A že si operaci lno lidí rozmyslí?!! Není vůbec divu!
Všichni by si takový velice závažný a riskantní zákrok měli rozmyslet, a nikdy ho nepodstupovat!!!

Anna (St, 14. 11. 2018 - 20:11)

Janka, tieto operacie zmenily zivot mnohym ludom k lepsiemu.

Jitka (Ne, 21. 11. 2010 - 19:11)

Jsem objednaná na operaci...Já měla štěstí, zavolala jsem MUDr.Pavlíkové,poprosila jí a ona vyhrabala místečko o 4měsíce dřív :) Chce to zkoušet,sestřička na Karláku mi říkala,že plno lidí si to rozmyslí,a pak mají mezery v objednávkách,ale chce to fakt zkoušet a volat... hodně štěstí. Jíťa

dolphinn (St, 24. 2. 2010 - 22:02)

Jsem objednaná na operaci bimax u Foltána, bohužel jsem dostala termín operace až na listopad 2011. Naneštěstí mám díky předchozí lečbě zuby úplně rovné a připravena na operaci můžu být tak do třech měsíců. Dostala jsem tip, že termíny se občas mění, takže kdyby někdo chtěl vyměnit, ozvěte se mi na [email protected].
Je to asi nepravděpodobné, ale naděje umírá poslední :-))

Jitka (So, 5. 12. 2009 - 23:12)

mam docela velky pre¨dkus a...Loverko - já jsem si sama řekla mé ortodentistce,že chci číslo na Foltána do Prahy a ať mi připaví podklady její práce,že bych se chtěla zeptat na možnost operace. U MUDr.Foltána jsme se domluvili,jak mě má moje ortodentistka připravit na opku a až budu připravená znovu pojedu do Prahy domluvit se na podrobnostech. Bohužel zde jsou dlouhé čekací doby,já jdu na opku a v roce 2011 :( ale těším se,že pak výsledek bude dokonalý

loverka (Pá, 6. 11. 2009 - 18:11)

mam docela velky pre¨dkus a nossim fixni rovnatka.chtela bych jit na operaci ale newim kolik stoji atd...prosim poradte mi nekdo predem dekuji docela se tim trapim

Monika (Ne, 31. 5. 2009 - 14:05)

tak ortognátní operace jsou ještě do konce toho roku "na pojišťovnu".
Ještě bych chtěla ty které tato operace čeká,
upozornit na zajímavé stránky,s info ohledně
této léčby - www.rovnyusmev.estranky.cz
Jsou tam i nějaký videa

Magda (Pá, 2. 5. 2008 - 09:05)

Nemá někdo ponětí o tom kolik bude operace stát po tom, pokud jí pojišťovna přestane hradit??

Daniela (St, 19. 3. 2008 - 21:03)

ahoj, podívej se na stránky http://www.omlazeni.cz/ortognatni-operace-7-854-0.html

lenka (Ne, 30. 12. 2007 - 20:12)

Máte někdo zkušenost s tímto zákrokem? V březnu mě čeká operace,vůbec nevím co mě čeká a tak budu ráda za jakoukoliv informaci.
Předem moc díky.

Reklama

Přidat komentář