Reklama

Kourite priteli penis ??? Nebo ne ?

Kája (Čt, 24. 1. 2008 - 14:01)

Anonymko, jasně se vyjádři-hulíš nebo nehulíš, co to sem zas dáváš za blbosti?

terka (St, 23. 1. 2008 - 01:01)

Milenci to dělám ráda ,ale svému starému to nedělám i když se mu to líbilo.

Návštěvník (Ne, 12. 7. 2020 - 22:07)

Máš to ráda velkým pérem až do krku?

Lenka (Ne, 12. 7. 2020 - 22:07)

Asi nevíš o čem to kouření vůbec je.

Zlatka (Út, 22. 1. 2008 - 13:01)

Dělám to při každém milování.Mě samou to šíleně vzrušuje,běžně se u toho spontánně udělám.

Kotlár Laco (Po, 21. 1. 2008 - 15:01)

Sabulko,neznám Tě,ale za Tvá slova bych Tě pohladil.Díky že jsi.

sabulka (Po, 21. 1. 2008 - 13:01)

Já teda kouřím a kouřím ráda,je to skvělý pocit vidět ho jak se rozplývá v rozkoši.On mi to potom vrátí skvělým lízáním.Myslím si že v sexu je dovolené všechno co chtějí oba a člověk nesmí být sobecký.Např.já tě kouřit nebudu ,ale ty mě lízat můžeš.Jde o to aby se našli ti správní lidé kteří si voní a chutnají a pak jde všechno

Taťána K. (Po, 21. 1. 2008 - 12:01)

Já nekouřím, nebaví mě to a ani to neumím a vím, že mě natolik miluje, že stejně neuteče

Věra (Po, 21. 1. 2008 - 11:01)

Já na tom nic nevidím. Nejmenší riziko hrozí od ex-partnerů. Když na to tak, Dančo, myslím, přijde mi to docela vzrušující. Vidět jak jiná holka kouří mého přítele. Věřím, že tomu tvýmu se to muselo líbit, jedná kouří, druhá olizuje koule. Kluci jsou starý prasáci. Ale proč ne, když to pomohlo vztahu. Není nad živej příklad.

Návštěvník (Po, 21. 1. 2008 - 10:01)

proč? že udělala něco, co by jiná nedokázala? Její věc, jen říkám, že já bych na to neměla žaludek a žárlivostí bych mu ho radši ukousla:))

Zd. (Po, 21. 1. 2008 - 10:01)

Možná je spíš kráva,než frajerka.

Návštěvník (Po, 21. 1. 2008 - 08:01)

jsi frajerka, já bych na to neměla žaludek.

Danča (Po, 21. 1. 2008 - 08:01)

Můj přítel kuřbu po mě vymáhal dost neomaleně a i mi řekl, že s holkou, která nedělá orál, nebude. Hulení se mu líbí víc než normální styk. Nikdy jsem předtím žádného svého kluka nekouřila, nenapadlo mě to a oni to po mě nevyžadovali. Byl to docela problém, nakonec jsem ho kouřit chtěla, protože jinak ho moc miluju. Ale nešlo mi to, byl s tím dost nespokojený. Nakonec požádal svou ex-přítelkyni, jestli by mi to názorně nepředvedla. Naštěstí nikoho ještě neměla a souhlasila. Mě se to nejdřív moc nelíbilo, na druhou stranu jsem to chtěla vidět, jak mu to bude dělat, protože jí neustále vychvaloval, jak to skvěle dělá. Úplně mne uklidnilo, když řekl, že u toho budeme obě oblečené. On sám si jenom rozepnul džíny a strčil jí ho do pusy. Čučela jsem na to a nevěřila vlastním očím, že se něčeho takovýho zúčastňuju. Ještě mi pak někdy v půlce řekl, ať se taky zapojím a lížu mu kulky, na tom že nic nezkazím. Když jsem pak viděla jeho orgáč, řekla jsem si, že se to musím taky takhle naučit. A stalo se, dneska tvrdí, že jsem v tom úplně dokonalá a našemu vztahu nic nechybí. Jsme spolu už 2 roky.

Andy (Po, 21. 1. 2008 - 08:01)

albany: prostě nechodím, nežiju a nesouložím s každým! Vybírám si, páč vím co chci! Nechci toho od chlapa moc, jsem samostatná žena, ale podporu, porozumění a pořádnou šukačku vyžaduju:) Pokud se mi jedna z věcí nedostává, stav blaženosti pomíjí, tudíž si vybírám velmi rozumně, abych se neustále netočila v bludném kruhu:)
Není to prio č. 1, asi tě překvapím, ale tou je, aby chlap miloval moje dítě, takže celkem vysoké nároky, které se mi podařilo svou trpělivostí splnit:)

Fotograf (Po, 21. 1. 2008 - 07:01)

Myslite, ze by se vam libilo tohle?

http://www.freefoto.cz/srandicky/10989/

Zuzana (Ne, 20. 1. 2008 - 21:01)

já moc ráda patří to neodmyslitelně k sexu a k chlapovi samotnému je to naprosto přirozené když slyším jak moc ho to vzrušuje jak se rad dívá když to dělám.Je to úžasná rozkoš slyšet svýho miláčka mlaskat blahem a vyvrcholení pak už může být kamkoli do pusy na bříško na prsa kluci všechno je krásné ještě že vás máme.

albany (Ne, 20. 1. 2008 - 20:01)

Předešlá reakce směřovala k Andy.

albany (Ne, 20. 1. 2008 - 20:01)

Jestli fakt nejseš v hlavě úplně totálně vygumovaná, tak prostě tady veřejně přiznej, že ten penis je pro tebe priorita číslo 1.A je to úplně to samé,jako když chlap nezačne pařit s holkou, protože se od někoho dozvěděl, že nekouří.Prostě totální ubožárna na druhou.Jo,a totálně vygumovaná jseš stejně.

Mates (Ne, 20. 1. 2008 - 20:01)

Kdyz me holka pekne vykouri je to fajn, ale kdyby nechtela, nikdy bych to po ni nevyzadoval, ac se me to libi. Takze by me nevadilo kdybych ja ji lizal a ona me nekourila. Horsi by bylo, kdybych ji ja nesmel lizat, protoze to me vazne bavi a bez toho sex si nedovedu ani predstavit. Lizani mokre kundicky je nejlepsi vec co muze byt.

Nezmatená (Ne, 20. 1. 2008 - 17:01)

Ty jsi prostě kráva a krávou budeš.

Reklama

Přidat komentář