127 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Jani, gratuluji, chtělo to odvahu, ale určitě to časem bude lepší než dříve!
31. Květen 2008 - 10:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Petr - tak konecne budete oba spokjojeni.
31. Květen 2008 - 13:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Nelly (anonym)
Tady promluvil Petr. Zjevně jde o typ, který sám týral a teď to obrací. Toto myšlení velmi dobře znám a dělá se mi zle.
1. Červen 2008 - 7:59
Obrázek uživatele Návštěvník
jiri (anonym)
ziju s takovym clovekem dvacet let a misto nejakeho byt maleho zlepseni se nedockam.Vecna nespokojenost,se vsim a z kazdym.Je takova od nasi svatby.Naivne jsem si myslel,ze materstvi ji zmeni.K detem se umi take hrube chovat.Pokrytecka!Musim si letos najit spriznenou dusi,jinak asi omarodim...
20. Duben 2009 - 5:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
CHOLERICI. Je to asi všude stejný.chtějí mít pořád pravdu,překřičí nás.Jsou i agresivní.Nemají snad ani k nikomu úctu.
18. Červen 2009 - 21:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Bearnsdorf (anonym)
Pokud vyraz cholerik je spojen s akcnosti nejen ve vztahu, ale i v domacich pracech a kolem baraku, tak to jeste jde, ale pokud cholerik=agresor, to uz je na povazenou. V pripade muzu fyzicky, zen pak psychicky agresor. To je v mnoho pripadech daleko horsi. Od toho prvniho muze pomoci soud pro domaci nasili, od te druhe par facek a soud, ktery toho, co tech par facek dal, protoze to uz nemohl vydrzet, zavre.
19. Červen 2009 - 7:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Skandalita (anonym)
Prožívám druhé...Dobry den, neviem do akej miery bude pre vas moj prispevok dolezity, ale vzhladom k tomu, ze som sama cholerik, rada by som vam poskytla svoj nazor a pohlad. Mam priatela, zrejme podobnej povahy ako ste vy. Dokaze ma vytocit a ja mu svojimi prehnanymi reakciami ublizujem. Velmi sa snazim, vcera sme boli v parterskej poradni po jednom nevhodnom excese, ktory som vyrobila. Viem, ze je tazke to pochopit, ale vidiet spust, ktoru som sposobila je pre mna naozaj tazke a urobim vsetko, aby som sa naucila ovladat svoju osobnost. Velmi si vazim priatelovu snahu pomoct mi najst cestu stat sa lepsim clovekom. Neviem do akej miery je vas manzel ochotny podobne kroky postupit, ale sme vseobecne velmi tvrdo pracujuci ludia a verim, ze ohromnu energiu dokazeme vlozit aj do snahy zmenit sa, aspon zcasti. Skuste mu prosim pomoct, tak ako mne pomaha moj priatel. V bode jeho varu jednoducho odidte, po upadnuti prvotneho vzplanutia by mal jednat logicky a naozaj sebakriticky...Vela sily a krajsie dni...
27. Srpen 2010 - 16:31
Obrázek uživatele Návštěvník
aktivní (anonym)
Prožívám druhé...Děvče zlatý, je mi přes 60 a mám pocit,že ho to nezvládnu. Prostě manžela nenávidím. Ať po dobrém - ani si nevšimne za 14 dní, že se snažím, prostě už mám tu nálepku, jakou mi dal - věčně nespokojená s ním - (jsem údajně moc akční - bohužel jsem zvyklá si dělat všechno sama), prý jen na něj křičím, s ničím se mi nezavděčí (raděj nedělá nic).- Už jsem byla i v manželské poradně, prý mám manžela nechat, ať si dělá po svém, co chce. neudělá nic, naopak, stále musím být při ruce, nic nenaje, za všechno mohu, že něco "není". Děvčře, úpoku máš sílu a hlavně věk - uteč, dokud to jde!!!!
28. Březen 2011 - 18:56
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Na choleriky často dobře zabírá OBELISK (facka na obě tváře).
28. Březen 2011 - 21:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Hola (anonym)
Snažit se změnit cholerika je zbytečné, marné! Od takových pryč, co nejdál a strašně rychle. Věřte mi, vím o čem mluvím, stálo mě to několik zničených let života a žaludeční vředy. Jsou to psychopati, kterým není pomoci, s přibývajícím věkem se to ještě zhoršuje. Zaslouží si utrápit se o samotě v té jejich nenávisti, kterou cítí ke všemu a všem. Nenechte je otrávit vám život. Máte jen jeden a ten rychle uteče, tak proč ho promarnit s idiotem?!
26. Duben 2011 - 22:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Je mi 59 (anonym)
A jsem rozvedená. Celý život jsem nežila nikdy sama a ted...Je to úúúžasné a za ten strach a obavy ze samoty to stálo.Nikdo nemusím mít věk, jaký je nejlepší? V každém věku lze začít lépe. Radím od zlounů utíkat co síly stačí a když nestačí,nabrat dech a mazat dál.
26. Duben 2011 - 23:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Drew (anonym)
Rozvadim se a jsem stastna jak blecha. Taky jsem se snazila a snazila a to 15 let. Ted me stve ze jsem neutekla driv, jsem na antidepresivech a je mi casto zle, jak fyzicky tak psychicky. Nastesti mi to stale slusi a dite je jeste celkem male. Nikdy, nikdy nezustavejte, nezavdecite se ani kdybyste se rozkrajely...
26. Duben 2011 - 23:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Ela (anonym)
Děvče zlatý, je mi přes... Ve tvém příspěvku jsem shlédla sama sebe. Je mi též přes 60, jednám i trápím se zrovna jako ty. A není jak z toho "vlaku", který už tak dlouho jede, jak vystoupit. To je to, co mne trápí, co vymyslet. Každý řekně-odejdi a já to nedokážu, jsme příliš propojení tisíce věcmi, jejichž vyřešení by vzalo poslední síly. Pokud by mne tedy ještě dříve nezabil. (a to nejsem žádný slaboch)
27. Duben 2011 - 5:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
holky držím Vám palce a přeji hodně sil!
27. Duben 2011 - 8:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Vladan (anonym)
Ve tvém příspěvku jsem...Jakými tisíce věcmi prosimtě? To si jen namlouváš, aby sis nějak obhájila, že žiješ s kreténem. Přesně na tebe sedí rčení "Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod." Tak se vzchop a začni jednat, než to špatně skončí! Ale komu není rady, tomu není pomoci. Takovým ženským může říct člověk jen: Dobře vám tak!
27. Duben 2011 - 10:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Ela (anonym)
Jakými tisíce věcmi...Vladane asi nevíš, jak funguje do široka rozložená velká rodina s domy a zahradami, co všechno se musí zvládat a co všechno je propojené a zamotané do sebe.
27. Duben 2011 - 13:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena/59/ (anonym)
Já to vím,asi jak funguje...No a co, dcera zůstala, starší sestra je daleko a nikdo jiný. Bydlím už sama a neměnila bych.Rodina? Ti, co se od tebe odkloní,ti za něco stojí? Mně tedy NE. Můj bývalý začal být hnusný poslední dva roky a tak to si mám nechat ničit život? Žít s takovým chlapem jako některé ženy dokonce celý život, plodit s ním dál děti? Utekla bych dávno.Nekritizuji,jen radím..Byla jsem dlouho doma,nárok na důchod žádny, ale pro peníze se neprodám.Žádny člověk nemá právo druhé ničit. Elo, jednou by projevil zájem tě napadnout,okamžite volat policii. On když uvidí, že jsi akční, stáhne se.Cholerik co dává ženě zabrat, je v jádru posera! Proto si troufá na slabší, proto týrá rodinu. Držím palce,třeba požádej některé s dětí,nevím jak to máš.Ale nezůstávej s ním.Já si nastartovala nový život.
27. Duben 2011 - 14:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Ela (anonym)
Já to vím,asi jak...Helen, on by mne snad ani nenapadl.Kdybych se ale chtěla rozvést, odejít, tak by mne snad i zabil. Nemůže být beze mne a přitom mne za to že s ním málo mluvím, asi nenávidí. Já se uzavřela do svého vnitřního světa, pokud jsem s ním doma. Mluvíme jen o nejnutnějším. Naštěstí je tu velký prostor, dům i zahrada, kdybych byla v bytě, tak bych zešílela. Všechno je tak složité, že je to téměř nesdělitelné, co všechno nás pojí (nemyslím city, to tedy ne) a co nás rozděluje.
27. Duben 2011 - 15:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Ela (anonym)
Helen, on by mne snad ani...A jsem ještě o 3 roky Helen starší nežli ty. A napsala jsem blbě, že by mne snad nenapadl,to je pravda, ale kdybych chtěla odejít, tak tehdy by mne možná i zabil.To, že bych odešla, by "nedovolil". Vždyť mu sloužím celá léta. On mne napadnout ani nemá proč, když vyjede, otočím se a odjedu a on vychladne. A zase nemluvíme a tak dokola. A prosím tě, nemysli, že jsem nějaká slepice. Jen se to všechno tak semlelo, jak jsem si nikdy nedokázala představit. Jinak jsem docela i vzdělaná a mám široké zájmy. To není samochvála,jen jsem chtěla, aby sis nepředstavovala jak píšu, nějakou chudinku. Ahojky.
27. Duben 2011 - 15:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena/59/ (anonym)
Elo, moc tě lituji..Vůbec si nemyslím, že jsi slepice a nic podobného. Já chápu, že někdy to prostě asi nějak nejde.Netuším, co bych na tvém místě dělala. Neuměla bych být hodná a starat se o něj.Každy jsme jiný a jinak vychovaný. Poznala jsem i z příspěvků, že nejsi nevzdělaná a hloupá a o to je to jistě horší.Vidíš a já si myslela...jenže pokaždé se najdou lidi,co jsou na tom hůře. Všem takovým ženám, kdyby to jen trochu šlo,bych pomohla ráda a tou pomocí klidně trávila zbytek života. Mně totiž strašně vadí,jak ženy žijí a dostávají zabrat,jak je špatně platí v zaměstnání. Jak děláme rovnou služky atd..však víš.A nakonec doma mít tohle, je hrůza. Já nejsem cholerik,ale taky nejsem utrpná a mírná.Musela jsem se rozvest, mně by možná časem zavřeli. To jsem si uvědomila, vztáhne ruku a neznám se.Byl by to jistě jednou udělal.Věkem byl hnusnější a hnusnější-je mladší než já! Ale duši starou a zlou.Aspon se sem chod vypovídat, ale to zase tak moc nepomůže. Děti by možná pomohly, jenže ne všude.
27. Duben 2011 - 15:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Ela (anonym)
Elo, moc tě lituji..Vůbec...Víš, já dětem (dospělým) nic neříkám. Vědí jen to, co sami vidí. On je ale před nimi v pohodě, jak to psala Eliška, nikdo by neuvěřil! Ale jinak, sobec, lenoch,mrzout, nekomunikativní, netečný, a když mu něco vytkneš, nesnese pravdu a hádá se a řve... Já jsem tak unavená, že zařvu svoje,odcházím a za dveřmi zvedám s chutí prostředník... Jen je mi každé ráno smutno, když začne další a další nový bez radosti, lásky a úcty...
27. Duben 2011 - 17:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarka (anonym)
To jsem ráda, že v tom nejedu sama. Je to všude stejné. Pán vesmíru, všechno ví líp, všechno zná, zásadně nedělá chyby, vždy vše dělal pro rodinu, musí mi radit a neustále mě kontrolovat. Říká o sobě, že má vždy pravdu a myslí to doopravdy. Jinak pořád řve, je ublížený, všechno mu vadí, překáží, já neudělám nic dobře, musí mě vychovávat. Je to peklo na zemi a já jsem s ním navíc celý den v práci. Kdybych nebyla na práškách, tak už jsem vyskočila z okna. 10 let se léčím na deprese, on to ví, ale o to víc ho snad baví, se do mě navážet. Jedno období jsem měla stavy, kdy psychická bolest byla tak strašná, že jsem se tloukla kabelem přes nohy a ruce a ono se mi částečně ulevilo. Trestala jsem se a nevím vlasně za co.Když se ohradím, tluče hlavou o zeď, vykřikuje, že už se dočkám a brzy chcípne, zatne zuby a začne se třást. To vím, že se zase rozjíždí.Přitom nemá snad jediný důvod, aby si stěžoval. Doma nemusí nic dělat, postarám se o všechno, všechno zařídím, vlastně na mě leží celá domácnost . Stačí však malá chybička a je zle. Vůbec nevím jak k tomu všemu došlo. Měli jsme se moc rádi, brát jsme se nemuseli.Asi jsem moc ustupovala- Já vůbec nevím co chce. Je mi 52, pečuji o sebe, snad nejsem úplně blbá, mám VŠ, celý život, krom 3 let mateřské, pracuji a ne špatně, jeden čas jsem dokonce vydělávala víc než on. Nic neuzná. Přitom před příbuznými hraje milujícího manžela, samé Jaruško sem, Jaruško tam. Vždycky jsem z té drzostí a přetvářky mimo. Jednou jsem mu řekla, že bych si nepřála nic, než otce, který by mu řekl, že s jeho dcerou takhle zacházet nebude a rozbil mu hubu. Bohužel, táta mě nesnášel a jedinou radu, kterou mu dal před svatbou do života, bylo to, aby mě občas propleskl, abych si nedovolovala. A já si opravdu myslím, že kdyby mu někdo těch pár facek dal, možná by zkrotl. Ale není kdo. Navenek je to vzorný člověk, nepije, neflámuje, je oblíbený. To co seděje doma, by mi nikdo nevěřil. Jsem vdaná 30 let a rozvádět se už nechci
27. Duben 2011 - 22:28
Obrázek uživatele Návštěvník
V. (anonym)
To jsem ráda, že v tom...Chlap si začne dovolovat v okamžiku prozření, kdy ženská nemá zastání. A pokud to nevychytá v prvopočátku, tak si začne dovolovat víc a víc.
27. Duben 2011 - 23:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarka (anonym)
Ano, ustupovala jsem moc dlouho, abych měla klid a přitom jsem se řítila do záhuby.
27. Duben 2011 - 23:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Vladan (anonym)
To jsem ráda, že v tom...Další taková. Toto v životě nepochopím. Žiješ s naprostým kriplem, stala se z tebe psychická troska co si sama ubližuje, ale nerozvedeš se. Na to nejde napsat nic jinýho, než opět: Dobře ti tak.
28. Duben 2011 - 12:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Ela (anonym)
Další taková. Toto v...Píší sem ženy a napíše-li muž, i když ve prospěch žen, přeci jen vidí svět mužskýma očima a proto může napsat že "dobře nám tak "... S chlapem jde žít pouze pokud má alespoň kus ženské duše.
28. Duben 2011 - 12:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarka (anonym)
Další taková. Toto v...Když ono není zase tak jednoduché odejít. Pokud nemá člověk zázemí rodičů a má dítě, které tatínka miluje............tak to prostě vydrží a potom si zvykne a čeká, že se to jednou zlepší. A čas běží. Žijete z těch šťastných chvilek, kdy je klid. Kdyby se mě to netýkalo, tak bych také řekla, honem od něho pryč, ale.......... Žít sama není jednoduché a najít si jiného, také může být krok z bláta do louže On ten můj, také nebyl hned psychopat.
28. Duben 2011 - 13:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Vladan (anonym)
Ela a Jarka: Ženské myslí jinak než chlap, to je jasné a je to tak dobře. Já bych třeba nechtěl ženu co myslí jak chlap. Od toho mám kamarády, abych se s nimi bavil o fotbale a boxu, nadával na politiku a chodil na pivo. Ale hrozné je to, že se nepoučíte ani z chyb ostatních ženských a opakujete je stále dokola. "tak to prostě vydrží a potom si zvykne a čeká, že se to jednou zlepší." Tisíce vašich předchůdkyň už zjistily, že je to nesmysl. "najít si jiného, také může být krok z bláta do louže" Může a nemusí, ale šance tam je. Štěstí se musí jít naproti. Nejhorší je do smrti zkysnout v tom blátě. Jak říkal Jack Nicholson v Přeletu nad kukaččím hnízdem: Ale aspoň jsem to zkusil, kurvafix!
28. Duben 2011 - 13:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Ela (anonym)
Ela a Jarka: Ženské myslí...Odejít by bylo snadné, kdyby nebylo tisíc vazeb, které je třeba rozbít zároveň při rozbíjení toho svazku. Jsou to vazby nejen mezilidské ale i hmotné a tahanice po soudech a v neposlední řadě i lítost k tomu hajzlovi, který bez vás bude ztracený, až mu to dojde, že je to doopravdy! Toto všechno člověk hodí přes hlavu v mladém věku, čím jste starší, je to těžké, slovy nesdělitelné...
28. Duben 2011 - 13:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Ela (anonym)
Odejít by bylo snadné,...Vladane, napsala jsem "kus ženské" duše a ne myslet jako ženská. Tím kusem ženské duše jsem myslela hlavně empatii, jakou ženské mají.
28. Duben 2011 - 13:59

Stránky

Přidat komentář