Reklama

Máte zkušenost s klukem a jste na dívky?

Matěj (Út, 7. 6. 2016 - 15:06)

Chtěl bych to taky spustí ale nikoho neznámého kdy by se někdo našel kolem 16 let v praze tak ať napíše

Jarda (Čt, 19. 5. 2016 - 10:05)

Měl tady někdo pohlavní...Když čtu o těch rovnátkách, tak něco podobnýho asi zažívá Sobotka s Babišem.

MazlikPAVEL (Čt, 19. 5. 2016 - 09:05)

Někdo může mít sex s...Cau jsem gay Pavel 30 182 70 hledam gaye 20az 80 let na sobotu 21 kvetna odpoledne na gayholandu za Teskem jsem z vesnice prijedu vlakem tel 737038673

Venda (Čt, 31. 3. 2016 - 16:03)

Měl tady někdo pohlavní...Někdo může mít sex s holkou i klukem.Na táboře mě vedoucí ve sprše prohlížel pinďoura a pak mi ho vyhonil,já jemu pak vykouřil.

Honza (Čt, 31. 3. 2016 - 16:03)

Ahoj ja mam manželku a pravidelne me pichaj aspon dva chlapi tydne(mam asi 7 kamosu na tyhle akce takze zadny ulety) a je to fajn. Jinak jsem k tomu prisel asi jako ty na kamosove oslave naroznin jsme se zlili pak jsme chteli sukat a nejak se to zvrhli ze zacli pichat me nejdriv des a pak supr ted uz bozi

Matěj (Čt, 31. 3. 2016 - 10:03)

Měl tady někdo pohlavní styk s klukem a zároveň má vážnou známost?Já byl o Velikonocích na oslavě kamarádových narozenin a tam jsem se seznámil s klukem který se mi zalíbil na první pohled.Hned při seznámení mě úplně zamrazilo.Asi po hodině jsem se omluvil ,že půjdu domů,kvůli bolestem hlavy,on se omluvil také,že musí ráno brzy vstávat.
Po cestě jsme zjistili,že bydlíme kousek od sebe a tak mi nabídl,jesti si nechci dát ješte panáka.Řekl jsem že jo a šli jsme k němu domu.Hned za dveřmi bytu jsme se začali líbat,potom nalil dva panáky sedl si na sedačku,sundal si kalhoty,vzal mi hlavu do dlaní a pomalu přibližoval ke svému údu,chtěl jsem se bránit,ale najednou jsem měl jeho úd v puse a začal mu ho kouřit,trochu jsem měl strach,
protože mám rovnátka a bál jsem se,aby se mi jeho předkožka nezachytila do drátků.Na víkend jsem pozvaný zase k němu domu,nevím co mám dělat s přítelkyní jsme spolu rok a skvěle nám to klape,nechci o ní přijít,ale zároveň mě to táhne k tomu klukovi.

Řehoř (Po, 14. 3. 2016 - 09:03)

Ahoj když jsem měl 30 tak...Hm takže tobě se povedlo kouřit týpka přes inzerát? Klobouk dolů, to by nezvládl ani Copperfield.

Leoš (Po, 2. 12. 2013 - 12:12)

To bych nemohl, jen když si to představím, tak mi je špatně.

Viktor. (Po, 2. 12. 2013 - 12:12)

Priamo sex to nie.Mal som kamarátov, ktorí ma občas vyhonili rukou a nevidím na tom dodnes nič zlé.

volkar (Pá, 6. 9. 2013 - 01:09)

Ahojky..novy klubik...hlavne pro gay komunitu...dnes stryp 22 leteho zajicka...vice lidi, vice sexu, vice zabavy..
Www.pierotclub.webnode.cz nebo www.facebook.com/pierotclub

Petr (Pá, 5. 2. 2016 - 13:02)

Mě by vůbec nevadilo se scházet často a diskrétně s mužem od 45 do 55 .K vzájemnému kouření nebo jen já tobě dlouhodoběji.Anál a jiné praktiky vůbec.Jsem Olomouce

tom (Pá, 5. 2. 2016 - 13:02)

Ahoj když jsem měl 30 tak jsem zkoušel kouřit típka přes inzerát.Dnes jsem ženaty a někdy mám chutě to z opakovat.Vykouřit vyholeného .Nic víc bojím se to říct ženě.Po 2 ročním vztahu,bojím také aby to nebyla nevěra.

tom (Čt, 8. 10. 2015 - 21:10)

Zkusil jsem vše. Ve fitku jsem se seznámil s borcem o pět let starším, tak měsíc jsme kámošili a pak mě pozval k sobě domů. Došlo na péčko, pak hoňka navzájem a pak mě i vykouřil. Začli jsme to dělat častěji, došlo i na anál (ten orgasmus v něm je báječný !!) no a scházíme se dodnes. Je to výhoda, sexík je rychlý, intenzívní a velmi dráždivý. S holkou je to taky dobré ale je to na dlouhé lokte. No, láká nás, že by jsme se skámošili s další dvojicí, at se můžeme po sobě vzájemně dívat jak si užíváme. Ale v tom ještě nemáme jasno, mě se to moc nepozdává. Sexík má být jen mezi dvěma.

Motyl (Pá, 7. 8. 2015 - 15:08)

GayprivatHODONIN TEL NONSTOP 737038673 Filip 29

Otec (Čt, 6. 8. 2015 - 08:08)

Když mně bylo asi 20 let...Muj syn je gay pomuze nekdo sms 737038673

Mazlik (Čt, 30. 7. 2015 - 23:07)

Ahoj jsem 29 gay a rad te vykourim v Brne v kabinkach ty 25az 65 let muj tel 737038673 mazlik

Jirka (Pá, 3. 7. 2015 - 00:07)

Nevidím na tom nic...čau, já to s klukem nikdy nezkusil, kdyby se ti chtělo, napiš na [email protected]

Pepa (So, 7. 9. 2019 - 11:09)

Byl bych moc rád napiš na [email protected].

Piskor josef (So, 7. 9. 2019 - 11:09)

Byl bych moc rád napiš pepa

Q (Út, 16. 6. 2015 - 21:06)

Já opravdu netuším kde...To je klasicky binární vnímání problému. Člověk může být buď rodilý heterosexuál, nebo rodilý homosexuál, třetí možnost neexistuje. Takhle to však nefunguje. Příroda nezná ani absolutní černou, ani absolutní bílou barvu. Ve skutečnosti existuje i v sexuální orientaci spousta mezipoloh, a jisté výkyvy mezi nimi v průběhu života jsou možné a časté. Obrovský je též vliv kultury na sexuální orientaci člověka. Například na některých místech v Oceánii končí muži-lovci a bojovníci svůj sexuální život jako homosexuální pederasti. Ve svých "nejlepších letech" požádají rodiče některého mladého chlapce ze své vesnice, který se jim zalíbí, aby mohli být jeho mentory a sexuálními partnery v jedné osobě, a rodiče chlapce tomu zpravidla vyhoví.

Reklama

Přidat komentář