Reklama

jde dělat něco s velkými prsními dvorci?

Alena (Út, 22. 6. 2021 - 08:06)

Já mám bradavky v klidu tak půl centimetrů velké ale když si jich požmoulám nebo při sexu tak se mi zvětší až na dva centimetry , jsou tvrdé a stačí když mi je přítel masíruje jazykem a jemně kouše tak se i někdy udělám. Ale je to takový jiný orgasmus než při klasickém sexu.

Tdhy (Po, 22. 2. 2021 - 15:02)

Je to tím, že dospíváš. Váha s tím nesouvisí. Je důležité, mít se ráda taková, jaká jsi. Takovou tě bude mít rád i ten druhý.

adel (Po, 22. 2. 2021 - 14:02)

potrebuju pomoct je mi 14 a moje dvorce 6cm (dejte si do prtavitka 6 cm a taky se nad tim zastavite) nevim co delam spatne nebo je to protoze jsem tlusta ... jde to nejak zmenit ?

Nela (So, 14. 11. 2020 - 04:11)

POKUD TI TO MOC VADÍ JÍT NA OPERACI.

Dáša (Pá, 13. 11. 2020 - 22:11)

Přesně tak jak to píše Věrka, měla by jste si zajít na konzultaci za odborníkem. Já jsem si nechala rovnou poradit na klinice perfectclinic .cz v Praze, kde jsem si potom nechala prsa upravovat. Mají ale pobočku i v Brně a Liberci co jsem se dívala, tak třeba máte něco blízko

Věrka (Čt, 12. 11. 2020 - 06:11)

Poradit se se svým lékařem a jít na operaci, pokud ti to tak vadí.

Dana (St, 11. 11. 2020 - 22:11)

Podle čeho se rozhodnout? jak poznat kvalitní implantáty? a hlavně jaký v nich je rozdíl?

Dáša (Ne, 8. 11. 2020 - 02:11)

Plastika nemá pak na funkci vůbec vliv. Nechala jsem si zvětšovat prsa, a teď už půl roku kojím. Doporučuji upřednostnit kliniku, kde používají kvalitní implantáty

Dana (Po, 2. 11. 2020 - 18:11)

Můžu si nechat upravit prsa ještě před kojením? má to na prsa nějaký vliv?

Návštěvník (Po, 2. 11. 2020 - 18:11)

Tak tady jste na špatné adrese. Koukněte na nějako kliniku plastické chirurgie nebo Komplet to máte na Estheticon.cz

Lenka (Čt, 31. 5. 2018 - 08:05)

je krásné slyšet Vaše...Jedno prso větší a je to levé prso? Taky ho mám větší a většina žen. Říká se, že je větší kvůli tomu, aby více krylo srdce.

!!! (Út, 5. 11. 2013 - 00:11)

Nejlepší je prostě je milovat! Tak proboha přestaňte v tom hledat problém nebo se opravdu z toho zblázníte!

jde dělat něco (Út, 5. 11. 2013 - 00:11)

Jde. Mačkat, cumlat, hladit atd.

!!! (Po, 4. 11. 2013 - 21:11)

Vždyť to říkám, že jsou to slepice bláznivý! Raději se nechají znetvořit jenom aby si dokázali, že je po jejím! To si nechají zjizvit prsa aby jednou zjistily jak byly blbý a že to jejich mindráky stejně nevyléčilo.Hlavně, že to stálo moře peněz, ryskovali, že se jim do toho něco může dostat a začít to hnisat, co bolesti vytrpěly a stejně to nic nepřineslo! Raději se nechá zohavit. Jsou to hold slepice! Nejhorší je, že stejně nikomu neuvěří, že to je ta nejkrásnější ozdoba ženy a co by muži za to dali, kdyby ta jejich takové měla.Prostě ona musí prosadit to co si do té duté hlavy vzala. Za každou cenu!

kaja (Po, 4. 11. 2013 - 13:11)

co bych za to dal kdyby moje přítelkyně měla takový prsa

Elena (Út, 7. 7. 2015 - 18:07)

Máme absolutně stejný...Ahoj, mam uplne stejny problem s nafouklými dvorci..hrozne me to stve, bez podrpsenky to vypada opravdu hrozne :/ jak to ty resis? Stydivas se treba i pred chlapy? Pokud budes mit cas, napis mi na e-mail : [email protected] ; rada si s tebou o tom popovidam..

Kočka (Út, 2. 2. 2010 - 11:02)

No řečeno výstižně, ale prosím nepoužívejte tato slova...hrůza. Jsou to opravdu kokotiny.

(Út, 2. 2. 2010 - 08:02)

Spíš bys měla dojít za dobrým psichiatrem aby tě vyšetřil! Něco si do těch vašich slepičích mozečků vsugerujete a všichni se posaďte na prdel já mám hroznej problem.Nemáte co na práci a tak si vymešlíte pičoviny!!!

Sára (Pá, 23. 10. 2020 - 15:10)

Naopak vy by jste si měl/a chvilku na tu prdel sednout a projít si pravidla českého pravopisu a skládání vět.

Vaše starosti.. (Po, 1. 2. 2010 - 19:02)

Co dělat ? Nic. A co dělat s malou výškou, nepůjde to nějak natáhnout, nebo že bych rovnou ani nevycházela mezi lidi?

Reklama

Přidat komentář