Reklama

Honění

Moon (Čt, 12. 11. 2009 - 23:11)

Antionanie : To mě dost pobavilo. :DDDDDD

Antionanie (Čt, 12. 11. 2009 - 18:11)

Zvláštním druhem antionanie je vojenská služba, kdy čuráci honí mladé muže.

Danny (Čt, 12. 11. 2009 - 18:11)

Může se říct i o ženské, že si honí, nebo jenom o chlapovi? V některých erotických časopisech se třeba píše: Vyhonila si kundičku, ale mně to na ženskou moc nesedí

m. (So, 7. 11. 2009 - 12:11)

Vis, co se rikava malej,ale milej...

Mura (So, 7. 11. 2009 - 03:11)

ty ho mas jen na hrani, tak nekecej. :-)

jashax (So, 7. 11. 2009 - 01:11)

muj přítel ho má taky tak ale...Muro, nevis o cem mluvis, a protirecis si

Návštěvník (St, 2. 9. 2009 - 19:09)

muj přítel ho má taky tak ale zatim bylo jen honění člověk ani neví jak na to stak malim ale jde to minule jsem mu ho honila a přitom masírovala kulky děsně se mu to líbilo když byl skoro hotový tak jsem stim přestala a přimáčkla si ho mezi prsa uplně jsem cítila jak mu pulsuje a přitom jsem mu stále masírovala kulky po chvíli jsem ho vyndala a zase začla honit když byl zase skoro na konci tak jsem přestala a zase si ho přimáčkla mezi prsa pak jsem ho vatáhle a dodělala uplně se kroutil když se udělal a hekal, kroutili se mu z toho prsty u nohou jak se mu to líbilo.Děsně se mu líbí když si ho přimáčku mezi prsa

Návštěvník (St, 2. 9. 2009 - 18:09)

já to udělala prvně příteli u nás když naši odjeli bych stydlivej a tak jsem si k němu nejdříve lehla pomalu mu jezdila po noze přes kalhoty až do rozkroku,on ležel ani se nehnul pak sem mu rozepla kalhoty zajela rukou do nich pomalu mu ho hladila přes trencle pak jsem mu sundala kalhoty a pomalu začla stahovat trenýrky.Když byly dole tak jsem mu ho začla ppomalu hladit a pak přetahovat,vypadal že se mu to líbí tak jsem pokračovala ale teda když se mu postavil nic moc asi proto mě nechtěl dlouho pustit do kalhot nějakých 12cm a 2cm na šířku takže fakt malinkatej bimbásek ale doufám že mu ještě doroste je nám teprve 16 tak snad jo jinak si neumim představit sex

Návštěvník (St, 26. 8. 2009 - 16:08)

Právě že toho víme o lásce až moc, proto si raději v klidu pohoníme.

Návštěvník (St, 26. 8. 2009 - 15:08)

Ale víme, a proto raději honíme.

cp (St, 26. 8. 2009 - 13:08)

prasata nechutná kurvy,kokoti nevíte nic o lásce čubky čubkovské

Bearnsdorf (St, 26. 8. 2009 - 12:08)

Klasicka otazka ze skolnich ucebnic.

Co je to masturbace(honeni)?
Masturbace je, kdyz ty honis organ.

A co je to antimasturbace ?
... kdyz ORGAN honi tebe

Linda (St, 26. 8. 2009 - 12:08)

nejdřív olízat,cucat sát honit mazlit se s ním protáhnout si ho mezi prsy a pak až do konce vysát zpolykat a pěkně mu přitom laskat kuličky semtam olíznout vcucnout pak chlap heká a kňučí jak malinký zvířátko.Musí ale jíst vhodná jídla aby měl semínko dobrý.Nejlépe je cpát chlapa banánama a sladkostma :-)

Jarda (Út, 25. 8. 2009 - 12:08)

Když jsem chodil do pátý třídy, nechal jsem jednou ségru, co chodila do třetí, aby mi ho vyhonila. Bylo to vzrušující. Jenže se lekla, když vystříklo sperma a už mi pak nechtěla podržet s roztaženejma nohama. Do týá doby jsme to zkoušeli dost pravidelně. Takže mi to přišlo líto. Pak za mnou přišla až v šestnácti, abych ji odpanil. To v dětství bylo jen takový šimráníčko na okraji....Ale pěkný....

honzík (Út, 25. 8. 2009 - 06:08)

Když mě ho partnerka honí, tak to necháváme osudu kam to doletí. Když si ho honím nad jejím zadečkem tak ji postříkám celou zezadu, to má ráda.

aneta15 (Pá, 21. 8. 2009 - 21:08)

chtěla bych se zeptat mám staršího 18 přítele nechci ještě sex ale chtěla bych mu udělat dobře ale vůbec nevvím jak na to jak začít a tak poradtě mi prosím moc děkuji

Petr (So, 7. 2. 2009 - 22:02)

re:15. 12. 2007 16:50:39, orecha. Ty nádhero a z tebe teče slehačka asi vid a díky tomu hnusu dneska seš na světě. Sperma žádná dobrota neni ale já s jeho ochutnáním nikdy problém neměl a moje žena taky ne.

Jupí (Čt, 8. 1. 2009 - 08:01)

To je tím,že špatně šlukujete péro.......... :-)

Návštěvník (So, 18. 1. 2020 - 13:01)

jo jo

Návštěvník (Čt, 8. 1. 2009 - 07:01)

Taky mi to několikrát přistálo v oku,fakt není snad blbější flek na těle,tak papapa...

Reklama

Přidat komentář