Reklama

Sex s kondomem - ano nebo ne

Tomáš (Po, 14. 12. 2009 - 17:12)

Sex s kondomem provozeujem s přitelkyní, jen když má menstruaci, jinak vždycky bez. bere HA.

souhlasím s Teb (Ne, 13. 12. 2009 - 00:12)

...

Edita (Ne, 13. 12. 2009 - 00:12)

Sex jedině s kondomem! Je to lepší, bezpečnější a nezůstává ve mně žádné svinstvo!!

sex sex sex (So, 12. 12. 2009 - 21:12)

je to supet oooooo

Markéta (So, 25. 7. 2009 - 13:07)

Karlosi dělají větší kondomy, ale v normálních obchodech jsou téměř k nedostání, stačí si zadat do vyhledáváče kondomy xxl a ono ti to vyskočí...řešíme s přítelem stejný problém, protože jsem taky bez HA a tak používáme kondom. Někdy si dáváme pozor, protože ten pocit pronikání bez gumy je samozřejmě několikanásobně intenzivnější, než s.

karlos (So, 25. 7. 2009 - 13:07)

Chtěl bych se zeptat jestli máte někdo problém tak jako já. Když mám stopořený penis a nasazuju si kondom, tak mi to pořádně nejde, ptž je kondom dost malej a pak když už ho nasadím, tak mi penis ochabne a to je problém :/...Nevíte jestli se dělají větší kondomy nebov čem je problém ?...díky za radu

:-)) (Út, 14. 8. 2012 - 16:08)

Mělo být psáno syfilisu, překlepla jsem se..

:-)) (Út, 14. 8. 2012 - 16:08)

Jste mladí a hloupí. Nikde na světě takhle blbě neuvažují. Neexistuje spolehlivý a prověřený partner-ka. každý může někdy "uklouznout". Sex bez kondomu je samozřejmě bezva,ale je to jako "ruská ruleta". Později se malér nevyřeší. Zvláště dnes, kdy je např. na Vysočině plno sifilisu a neléčitelné kapavky. Asi nečtete a taději si užíváte,ale jak dlouho. Ti nemocní a nebo mrtví vám asi nic neříkají.Kvůli lepšímu sexu obětovat zdraví,nebo život je dost ubohé uvažování. kondomy jsou dnes různé a stačí si zvyknout. Mladé ženy jsou v Česku blbky,že na kondomu netrvají.
"Když já ho miluji a on má jen mně" a podobné kecy slyším stále.Třeba kočky umírají velmi často na leukemii-kočičí a ta se u nich přenáší sexem. Vy si myslíte, že u lidí neexistuje jedna varianta leukemie,takto přenosná? A nejen ona..Jenže kdyby se o tom všude psalo, lidi by byli zděšení a nebo jako vy tady na vše kašlali. Je děsné,jak specialně v Č.R se v tomto ohledu chováme laxně.Také statistiky nemocí tomu odpovídají. Tak si užívejte a nepoužívejte hlavu a mozek. On ten živější sex bez kondomu vám koukám zato stojí.

Medvidekpu (Út, 14. 8. 2012 - 14:08)

Partnerov mám stabilných,...Tak to je moje řeč...kondom mi není vůbec příjemný, protože pro "moji velikost" není běžně dostupný a jiný mě škrtí a nebo vůbec nesedí.Bez kondomu, tak to je paráda.

Linda (Út, 14. 8. 2012 - 13:08)

Partnerov mám stabilných, osvedčených, spoľahlivých a zodpovedných takže kondóm nepoužívam.
Neviem aké je to s kondómom ale bez neho je to úžasné a myslím si, že nielen pre mňa.

S (Út, 14. 8. 2012 - 12:08)

Kondom

Fero (Út, 14. 8. 2012 - 11:08)

Je pravda, že nejlepší je sex bez a až do úplnýho konce tj. vystříkání čuráka do kundy, nebo do krku, možná do prdele. Když jí to tam stříkáš cítíš jak je otevřená a když má přitom orgasmus tak je to úplně nejlepší!

ajud (Čt, 10. 10. 2019 - 23:10)

nejlepší je stříkat do prdele ja kondom nepoužívám nikdy

Patrik (Po, 30. 7. 2012 - 05:07)

Ahoj,chtela bych znat vas...Záleží s kým ten sex chceš mít. Jestli s kámošem nebo s klukem kterého miluješ. Určitě s kondomem. Já jsem měl první sex v 16 a taky s kondomem, protože po chvilce jsem stříkal. Tak si musíte dát pozor aby do tebe nevystříkal semeno pokud teda nechceš otěhotnět?

auuu (Ne, 29. 7. 2012 - 22:07)

Ahoj,chtela bych znat vas...Neměla bys už jít spát a nepřemýšlet o blbostech?

Cottoncandy (Ne, 29. 7. 2012 - 22:07)

Ahoj,chtela bych znat vas nazor na sex v 15ti.. Me to prijde normalni,navic je to i zakone dovoleny a prijde mi to jako vek tak akorat na sex.. Ale spousta mych kamosek je opacneho nazoru,ze je na sex v 15ti brzo.. Tak chci znat vas nazor:-) predem dekuji.. Mimochodem me je 15 :-)

Ondra (Čt, 21. 6. 2012 - 16:06)

Ja si myslim, ze ak ide o nahodnu znamost na jednu noc tak urcite s kondomom, predsa ak to skusa so mnou, nemozem byt naivny a myslet si, ze ja som ju prvy tak ocaril a nikto predo mnou nebol. To plati samozrejme rovnako aj pre zeny aj muzov. A ak ide o kondom vo vztahu, ak skutocne nechcem mat dieta, tak potom urcite kondom + nejaka antikoncepcia co uziva zena. Istota je istota, aj ked vsetko samo staci, ak su ludia mladi, tak by si mali davat pozor dvojnasobne. A suhlasim s tym, ze s kondomom to ide muzom tazsie. Plati to aj u mna, bud nic necitim, alebo sa mi dostane kondom medzi predkozku a zalud a stale nic necitim iba kondom a ten ma spravi.

Rek (Čt, 21. 6. 2012 - 15:06)

Kondom používám často...Bohužel jsem nikdy nenarazil na holku, která by si chtěla jen tak zašukat. Takže kondom řešit už nemusím, a když jsem ho používal s expřítelkyní, tak to bylo na nic, pořád sklouzával a nic jsem necítil, takže nikdy jsem při sexu neměl ejakulaci. Nejlíp si to člověk udělá asi sám, ale nemůžu soudit.

Petr (Čt, 21. 6. 2012 - 15:06)

Kondom je super,jen amateri...Kondom používám často obzvláště když jdu na diskotéku kde mám spoustu kámošek, pal když si chce některá zašukat tak jedině s kondomem a pak to do ní můžu prát jak o život.

Tygro (St, 20. 6. 2012 - 23:06)

Kondom je super,jen amateri ho nepouzivaji pri nechranenem sexu paksi stezuji na pohlavni nemoci a nechtene tehotenstvi.
Jenulko, mas pravdu kondom byl,je a bude spravny reseni.

Reklama

Přidat komentář