Reklama

dieta štefana margity-kdo ji držel?výsledky?

Kerim (Pá, 8. 9. 2006 - 13:09)

Každý člověk by se měl jednou týdně postavit před zrcadlo nahý a rozhodnout se jestlipak dietu jo nebo ne.

J.U. (Pá, 8. 9. 2006 - 12:09)

Také mě to zajímá - jenom o tom čtu a nevím jak si udělat názor, není na co. Dík

H (Pá, 8. 9. 2006 - 12:09)

Kde najdu návod na tuto dietu? Dík.

pepé (Pá, 8. 9. 2006 - 11:09)

Ahoj všichni. Nejsem zastáncem diet, raději se hýbu. Teď marodím, tak se moc nepohybuju, jenom tloustnu. Zkusím tuto dietu. Jsem zvědavý jestli taky něco zhubnu. (5kg dolů by se hodilo).

LPPP (Pá, 8. 9. 2006 - 10:09)

Takže něco podobného jako dělená strava, že.

Nika (Čt, 7. 9. 2006 - 09:09)

Ahoj, já držela dietu už 3x a pokaždé se super výsledkem. Z 94 kylo jsem se doslala na 76. JO JO efekt se u mne neporjevil, neboť jsem začala o tom co jís přemýšlet a to si myslím, je nedjůležitější. Omezila jsem přílohy, přidala jsem zeleninu a nejím sladké. Samozřejmě jsem se začala hýbat, jezídm na kole, nejezdím výtahem, chodím hodně pěšky. Všem Vám přeji hodně úspěchů.

Stellina777 (Ne, 17. 1. 2021 - 12:01)

ahoj, tato diskuze je staršího data, ale přece jen pokud bych obdržela reakci budu ráda. Zajímalo by mě s jakým časovým odstupem jsi tu dietu držela. Výsledek je skvělý a držím palce, aby se to takto udrželo.

LPPP (So, 2. 9. 2006 - 22:09)

A v čem spočívá????

Návštěvník (Út, 29. 8. 2006 - 00:08)

ahojky vsichni,drzela jsem ji poctive 14dni a zhubla o 8kilo...bylo mi fajn,citila jsem se uvolnena,neprejedena,v pohode...jen ke konci,jsem byla malicko nervozni...ale ted se na ni chystam zase...tak hodne stesticka vsem:-)

lenka (Po, 28. 8. 2006 - 23:08)

poradí někdo kolik ovoce a zeleniny mužu sníst a hlavně jestli v určitou dobu nebo kdykoliv během dne moc děkuji

monika (Pá, 18. 8. 2006 - 09:08)

Ahojte vsichni,tak vam vsem pisi jak jsem slibila.Vcera to bylo 14 dni,co jsem drzela margitovu dietu.Jak jsem se jiz vyse zminovala nemela jsem behem diety zadne zdravotni problemy a doufam,ze ani mit nebudu.Rucicka na vaze mi ukazala o 6 kilo mene takze ted vazim 52kilo.Citim se moc dobre co jsem ted zhubla a konecne se zase vejdu do kalhot co mi lezeli ve skrini.Slibila jsem si,ze si budu pekne hlidat co snim.Takze mi vsichni drzte pesti.Jeste jednou vsechny zdravim a hone uspechu pri shazovani kil.Jsem s pozdravem MONIKA.

Karel (Čt, 10. 8. 2006 - 13:08)

U mě byl jojo efekt skoro pět kilo navíc.

Martin (St, 9. 8. 2006 - 13:08)

Já jsem zhubl 6 kg, ale mám zpátky 8 kg jako jojo efekt.

Monika (St, 9. 8. 2006 - 11:08)

Ahoj,ja drzim tuhle dietu taky.Je to 6 dni.Musim rici,ze citim na sobe,ze opravdu hubnu i kdyz jsem se zatim jeste nevazila.Velmi mne prekvapilo to,ze mi z ni neni spatne,mam energii a dobrou naladu.Kterou jsem vzdy pri dietach ztracela.Ale urcite to na kazdeho pusobi invidualne.Za tyden po skonceni vam napisi,kolik jsem zhubla.Jeste bych chtela dodat,ze nejlepsi je opravdu zdrave jist a hybat se.Ovsem i ja patrim mezi vas,ty ktere vi,ze je to cesta na dlohou trat.A chceme zhoubnout behem kratke doby.HODNE STESTI VSEM.

Jana (Ne, 28. 5. 2006 - 00:05)

Já jsem ji držela měsíc a zhuba jsem 8 kg (165cm/původně 67kg). Hlad jsem neměla, protože jsem neomezovala porce, pokud nebylo vysloveně stanoveno množství jídla - takže ovoce, zelenu, maso, rybu, sýr atd. jsem jedla v docela velkém množství. Nechtěla jsem, aby si tělo zvyklo na mini příděl jídla, pak by bylo horší začít jíst normálně, kila by šla určitě hodně rychle nahoru. Jinak si myslím, že tato dieta není špatná, obsahuje v podstatě vše, co bychom měli jíst - pečivo, ovoce, zeleninu, rybu, kuře, červené maso, sýr... Teď ji už 2 měsíce nedržím, samozřejmě se hlídám, jím tak nějak rozumně 5 x denně a cvičím a zatím jsem nepřibrala. Ale myslím si, že pokud se někdo překoná, drží ji 14 dnů a přitom si dává miniaturní porce a potom ihned najede na svůj původní režim, díky kterému se dopracoval k nadváze a ani necvičí, určitě kila nabere zpátky jako po jakékoliv jiné dietě.

Simona (So, 6. 5. 2006 - 17:05)

Dnes jsou to tři dny,co tuto dietu držím a mám 3kg dole,až ji dokončím,dám vědět,jak to dopadlo.Jestli ovšem vydržím......

marcela (Út, 25. 4. 2006 - 12:04)

já při této dietě sice zhubla 7 kilo, ale ihned po skončení byly zpátky a ještě mi navíc v průběhu diety bylo fakt děsně z hladu, to radši atkinsonovu dietu-je to podobný systém,ale člověk netrpí hlady...

Veronika (Čt, 16. 3. 2006 - 10:03)

Ahoj, Margitovu dietu jsem držela celých čtrnáct dní a zhubla jsem 10kg. Cvičení ten efekt asi umocnilo.. Jinak jsem se cítila docela fajn - jen ty svačiny chyběly :o)

Jana (St, 8. 3. 2006 - 15:03)

Pro krásu? Bez pohybu zhubneš jen svaly a bude z tebe hnusná rozklepanina.

Janik (St, 8. 3. 2006 - 14:03)

Ahoj, ja sem ji drzela tyden a zhubla sem asi 4 kg. Nato ze sem lezela doma s anginou a vubec se nehejbala tak to jde. Navic sem misto kafe pila kefir. Ted ji chci drzet znovu, ikdyz vim ze to neni vubec zdrave, ale my zensky sme schopni pro krasu udelat snad vsecko :)

Reklama

Přidat komentář