Reklama

Absolutně na sobě nesnáším Pihy co vy?

Jindra (Po, 28. 8. 2006 - 01:08)

Co to zbývá, bezejmenná krásko?

Návštěvník (Ne, 27. 8. 2006 - 01:08)

No mne se tedy na mne pihy vubec nelibi, prijdou mi otresne no, ale s tim mi asi nikdo nepomuze no, tak ja si je teda necham, no... =o)

Jindra (Ne, 27. 8. 2006 - 00:08)

To Místní kulturní dům (MKD): Ty jo, to vůbec neřeš! Škoda dávat prachy za ten, jak se říká, mejk ap! A navíc připravíš tolik kluků o krásnej pohled! Víš jak mě se to děsně líbí, když má holka pihy! Vykašli se na šminky a buď přirozená. Pihatá!

Návštěvník (So, 26. 8. 2006 - 00:08)

Kup si Fixy.

ivuška (Ne, 20. 8. 2006 - 16:08)

Ahojky,já si chcu naopak pihu pořídit,nevíte kam bych se s tim mela obratit?

MKD (Pá, 18. 8. 2006 - 13:08)

Ahojky,ja jsem taky pihata - myslim na obliceji. Mam velke a tmave pihy po celem obliceji.Trapi me to uz od detstvi. Vzdycky se nasel nekdo,kdo se mi posmival.I ted. Kamaradky rikaji,ze si me bez pih nedokazou ani predstavit,ze mi slusi.Ale 100x radši bych byla bez nich, s hladkou,jemnou prirozenou bezchybnou tvarickou.Take nosim make-up.I kdyz se du projit po vesnici.Ale zit se s tim da.

Tomas (Ne, 30. 7. 2006 - 17:07)

Me byli pihy vzdycky ukradeny paz sem jich mel malo a to ma skoro kazdej, ale posledni pulrok se mi jich udelalo tolik ze z nich silim, protoze pokud to pujde touto rychlosti tak do 2 let je ze me dalmatyn. Pihy jak rikate ze se vam libej tady vetsina tak ale oni nejsou prijemny kdyz se rychle zvetsujou a meni i barvu no. Posledni 3roky jsem jezdil k mori a dost se opaloval je mozny ze se to ted projevilo, nebo je to sprecitlivelosti protoze sem si tam taky spalil vicka a od ty doby mam problemy s ocima mam ruzny sracky na to jako kortikoidy v kapkach do oci taky to muze bejt tim, ale vidim dobre to je hlavni. Tak sem se sveril. Kazdopadne Vam radim moc se neopalujte, negelujte vlasy a nenicte se jako ja pak toho budete litovat, ted si pripadam jako reklama na destrukci sam sebe.

teruska (St, 21. 6. 2006 - 10:06)

Ahojky, ja jsem pihata taky a musim rict, ze pihy absolutne nesnasim. Bez tuny makeupu bych ven nikdy nevysla. Jo a popravde mi vsichni spis rikaj, ze bych nebyla oskliva, ale ty pihy...

Majka (Čt, 27. 4. 2006 - 21:04)

Já jsem pihatá už hodně dlouho! Jako malé se mi smáli, trápilo mne to, ale současně byly příčinou i mé velké uši, cha, cha. Dnes už se tomu směji, pihy vnímám jako svou zajímavou přednost a uši dovedu zakrýt vlasy. Žádný problém. Je fakt, že pihy již tak z kůže nemizí, musíme si odhalené části obličeje a těla - např. i krk, dekolt, chránit přípravky s UV filtry!!!
Současný trend - chránit se před sluncem MAXIMÁLNĚ.

Sarah (Pá, 24. 2. 2006 - 16:02)

pihy sou nahodou super!!! nechapu co vam na nich vadi! ale clovek si holt dycky na sobe najde neco co mu vadi, i kdyby byl sebehezci

kety (Pá, 24. 2. 2006 - 15:02)

Já také nesnáším své pihy,nešla bych ani s košem bez makeupu je to hrozný ,ale je to tak.

Ji. (Po, 12. 9. 2005 - 15:09)

Holka, neblbni, nikdy jsem neslysela chlapa, kterej by tvrdil, ze se mu nelibi pihaty holky. Ja jsem taky pihata, zvlast v lete na slunicku mi pihy vyskacou. Mum pritel moje pihy zboznuje a i spousta jinych chlapu mi rikalo, ze se jim libi, jak jsem pihata, ze je to roztomily. Tak kdyz ty pihy mas, tak je pekne ukazuj a nestad se za ne.

Klárka (Pá, 9. 9. 2005 - 14:09)

já mám pihy na sobě ráda. V létě mi vylezou na obličeji takový ty jemný,ale jinak mám po celém těle ty tmavý větší. Ale nedala bych je za nic na světě!

Ira (Čt, 11. 8. 2005 - 21:08)

mě se pihy líbí!! a příjdou mi roztomilé,sexy ale kdybych je měla jen na obličeji a ne na zádech,..můžeš použít chcemický peeling ale stejně ti v létě vylezou je ti to dáno!!!! :-)

Woland (Pá, 8. 7. 2005 - 22:07)

Škoda :) Pihaté holky bývají hezké a často i zábavné ;) ...(hurá zobecněním)

Lenik (Po, 4. 7. 2005 - 09:07)

Já mám pihy také ráda a myslím, že i spousta chlapů. Jinak pokud se jich fakt chceš zbavit, slyšela jsem, že pomůže napařovat obličej nad horkou vodou s heřmánkem. Ale nevím, jak dlouho to vydrží.

Ivka (Po, 4. 7. 2005 - 08:07)

U mě to teda neplatí. Mám svý pihy velice ráda. Taky mám ráda, když si zajdu na solárko a ty pihy mi vylezou ještě víc. Ale mám to tak jen do večera..Dřív jsem je taky neměla ráda, ale teď už to nějak neřeším :)

Veronik" (Po, 4. 7. 2005 - 07:07)

Co si myslíte o pihatejch holkách?Já mám pihatý obličej a pořád se tím moc trápím newím co s tím a mám strach že o mě nikdo nebude mít zájem až uvídí ten můj pihatej ksicht:(Co vy?

mamada (So, 25. 1. 2020 - 16:01)

Pihaty holky jsou podle me krásný. Ale většinou každá chceme to, co nemáme. Snad své pihy začnete mít ráda. :)

Reklama

Přidat komentář