Reklama

26let...a ještě jsem nechodil s holkou

Hele (St, 12. 11. 2014 - 19:11)

Mě ještě sice není...Ty jsi gay?

Mirek (St, 12. 11. 2014 - 17:11)

Jsem na tom hůř, je mi...Mě ještě sice není ještě třicet,ale už mi bruo bude,a to příští rok.S klukem jsem taky ještě nechodil,a pěkně mě to štve.Ale co s tím člověk nadělá?

raubíř (St, 12. 11. 2014 - 14:11)

Magdi, nechceš to trochu rozvést?

sam (Út, 11. 11. 2014 - 16:11)

Máš to snad napsané na čele? O co jde? Když chceš s někým chodit, tak se příležitost najde - ale není to povinné.

to: sam (Pá, 4. 3. 2022 - 15:03)

Máš to snad napsané na čele? O co jde? Když chceš s někým chodit, tak se příležitost najde - ale není to povinné.

Magdalena B. (Po, 10. 11. 2014 - 23:11)

Jsem na tom hůř, je mi třicet a ještě jsem nechodila s klukem / v mém věku spíše s mužem/. Když si zvykneš, dá se nad to povznést.

Lída (Ne, 20. 10. 2019 - 11:10)

Začínala jsem s robertkem a ted bez něj nemohu být.Šukáníčko obden.

Lída (Ne, 20. 10. 2019 - 11:10)

Začínala jsem s robertkem a ted bez něj nemohu být.Šukáníčko obden.

Čistá pravda (Čt, 19. 6. 2014 - 23:06)

Pokusit se ukecat holku, aby...To jsou předem domluvené kurvy.

Jarka (Ne, 20. 10. 2019 - 12:10)

Kdyby si jezdil na hory tak budeš šukat každý den.Holky by šukaly ale jsou zdrženlivější.Klukovi se postaví péro a už kouká kam by ho strčil. Jarka.

Honza (Čt, 19. 6. 2014 - 20:06)

Projevením zájmu byla...Pokusit se ukecat holku, aby si moh člověk smočit, je samozřejmě možný. Co už ale tak samozřejmý není, je to, že se to povede, he he.

Jo, ten jouda na webovejch stránkách www.rychlyprachy.cz taky ukecává holky, aby si moh smočit. Jenže ten jim za to smočení, respektive eště před smočením, dává prachy - a ne zrovna málo.

A to bohužel pro každýho neni.

Katka (Čt, 19. 6. 2014 - 13:06)

nevím kdyby si viděl moje medvědí ucho,tak by si asi utek,nebo vytek.

Jana (So, 13. 7. 2019 - 14:07)

Aby kun...da vypadala slušně a ne jak medvědí ucho,chce to občas nůžky nebo žiletku.

S. (So, 17. 5. 2014 - 11:05)

Projevením zájmu byla myšlena například chuť sdílet společné zájmy. To znamená, že když navrhnu nějakou společnou aktivitu o které vím, že jí dotyčná provozuje a ona se začne vymlouvat na "nedostatek času", je jasné, že zájem nemá. Pokud skutečně má málo času, ale má zároveň zájem něco podniknout, alespoň navrhne náhradní termín a aktivně se podílí na plánování. To je asi nejjednodušší způsob jak poznat zájem z druhé strany. Je tam šance alespoň na kamarádku.

Souhlasím s názorem, že ukecat holku která je "úplně jinde" nemá perspektivu. Je to dobré pro ty, co si chtějí alespoň smočit. Ale na pěkný vztah to určitě není. Mám kamaráda co to takhle táhne už skoro rok. Oba vědí, že to musí skončit, nerozumí si, ale protože kamarád nemá moc šancí jinou holku sehnat, snaží se udržet vztah co nejdéle.

Zkrátka narazit na protějšek s podobnými zájmy a životním stylem, může být někdy nemožné.
Navíc je taky důležité, aby se oba fyzicky neodpuzovali. A to může být další problém.
Na druhou stranu jsou holky co žádné vlastní zájmy a názory nemají, ale když se zamilují, přejmou je od partnera. Ale tam už je potřeba mít schopnost dotyčnou okouzlit. Nicméně mít protějšek, který se ve vztahu jen veze, taky není zřejmě žádná výhra.

R. (Pá, 16. 5. 2014 - 18:05)

Problém je, když je muž...Ano to je další věc. Pochybuju, že to napíše atraktivní sympatický modelín. Spíš máme problém my "neatraktivní" (aniž bych se chtěl někoho dotknout).
A "projevit zájem" je nicneříkající a všeříkající zároveň! Ale třeba jakousi aktivitu směrem třeba k mým zájmům, nebo k mé osobě zaznamenám spíš ze strany vdaných kamarádek. Asi jim už připadám divně...
Občas se taky setkám s pojmem "ukecat holku". Ta ale (pokud se vám to podaří) později zjistí, že vlastně ji nepřitahujete a zase nic. A postupem času už ani nevěříte, že by se něco mohlo podařit a to je cesta do ....

Marcel (Po, 6. 12. 2021 - 03:12)

Jsi Borec

S. (Pá, 16. 5. 2014 - 17:05)

Problém je, když je muž pro ženy neatraktivní. To potom může mít kolem sebe žen kolik chce a je mu to stejně k ničemu.
Zajímalo by mě, jestli o ty kteří zde píší, že ještě neměli vztah, skutečně nikdy žádná žena neprojevila zájem(nedala jim najevo své sympatie).
Protože pokud žena dá najevo, že jí je muž ukradený, tak mu sebevětší aktivita nepomůže.

Marcel (Po, 22. 11. 2021 - 07:11)

Jsi borec

Marcel (Po, 26. 10. 2020 - 11:10)

Jsi borec

K. (Čt, 15. 5. 2014 - 23:05)

Podle mě je to asi tak, že...No je to tak. S věkem klesají šance se seznámit a přizpůsobovat se jiným. A nemusí být člověku 46, stačí už 30 a je to marný. Internetové seznamky jsou k ničemu, všichni známí už se natolik odcizili, že o sobě nic nevíme. Kamarádi už mají své rodiny a čas si najdou 2x roka na večer na jedno pivo. Zkrátka nadšení pro věc a seznámí vyprchá a v člověku zůstane prázdnota a nakonec se uzavře do sebe. Pokud už není nikdo, kdo by ho z toho vytáhl, sám si většinou nepomůže. Prohlížení seznamek už je jen zoufalost pro zahánění večerní samoty a deprese

Reklama

Přidat komentář