Reklama

alkohol+Sertralin

Asvalh (Ne, 3. 1. 2010 - 07:01)

Sertralin akorát odstaví takzvaný "svědomí", tudíž se chlastá parádně, bez "morálních" kocovin. S neurolem ještě lepší, akorát to člověka rychlejc vymastí, plus epelepťáky samozřejmě...

... (St, 27. 3. 2013 - 00:03)

Myslím si, že problém je v...Ahoj.Máme to složitý.Slepák ti vyoperují a je klid,ale ty nervy to je mazec.Já také měla špatného lékaře,nic nechtěl řešit,na nic neodpovídal a když z něj něco vylezlo,tak to bylo,máte ještě něco? Raději jsem nic neřekla a odešla.Změnila jsem lékaře,no žádná slast,ale je to o drobet lepší.Také mám sertralin,ale před tím spousty jiných,které mne málem dostaly až na samé dno.Sertralin je v pohodě,jinak to pískání mám přes rok a nastartovala to asentra,nemohu se toho nijak zbavit a je to hnus,hlavně v noci.Musíme si hormon štěstí navodit sami bez léků :) :)

Anonym (Út, 26. 3. 2013 - 21:03)

Zmen lekara. Je ich vsade...Myslím si, že problém je v neschopnosti toho prášku udržet v těle optimální hladinu serotoninu... Přece jenom člověk nemá náladu pořád stejnou a třeba u mě dochází k výkyvům neustále... Když je na tom člověk dobře, tak i mozek začne sám produkovat serotonin a v takovém okamžiku může docházet k předávkování, protože v tabletách bere člověk pořád stejné množství... A jelikož je to neurotransmiter, který vzájemně ovlivňuje i spoustu jiných hormonů štěstí, tak se prostě chová jako "droga", která se při předávkování neodplaví jako třeba vitamin B. Alespoň jsem zatím nikde nic takového nečetl... Každopádně děkuji za odpověď a vážně uvažuji o změně lékaře...

Anonym (Út, 26. 3. 2013 - 20:03)

tady ti zřejmě nikdo...Děkuji za odpověď... Ano beru toho maximální dávku a lékař tvrdí, že žádné vedlejší účinky u tohoto prášku nejsou. To prostě kategoricky popírá a to co píšou na letáku prej nemám vůbec číst...
Což se mi zdá hodně krátkozraké...
Navíc mi začalo pískat v uších... :-)

Nikolaj (Út, 26. 3. 2013 - 12:03)

Ahoj... Dovolte abych se...Zmen lekara. Je ich vsade dost. Mne to trvalo asi 4roky najst dobreho lekara, ale podarilo sa.

... (Po, 25. 3. 2013 - 23:03)

Ahoj... Dovolte abych se...tady ti zřejmě nikdo neporadí,od toho je lékař,ale ti na to kašlou,nacpou léky a víc je nezajímá,máš poměrně silou dávku toho sertralínu???

Anonym (Po, 25. 3. 2013 - 19:03)

Ahoj... Dovolte abych se podělil o své zkušenosti se sertralinem. Na začátku léčby vypadalo vše nadějně, nicméně v průběhu jednoho roku se vše začalo měnit spíše k horšímu. Na jedné straně se sice trochu utlumily pocity úzkosti, strachu a deprese, ovšem na druhou stranu jsem se stal apatickým, všemu odevzdaným, bez elánu a energie, špatně se soustředím a koncentruji, dřívější koníčky mě uplně přestaly zajímat, přestal jsem hledat i zaměstnání, jsem neustále unavený a ospalý a život jako takový mě přestal zajímat... Beru 2 x 100mg a lékař i přes moje upozornění nehodlá na léčbě nic měnit. Stal jsem se živoucí mrtvolou, neschopnou čehokoliv...
Osobně si myslím, že tenhle neurotransmiter je doposud nedostatečně probádaný a může u každého působit jinak.
Jestli někdo ví jak poradit tak budu vážně vděčný za jakýkoliv nápad...

Jani (So, 23. 3. 2013 - 11:03)

Beru Sertralin 50mg 3 roky.Na noc mám Trittico,ale to neberu.Přibrala jsem a nejde to dolů,klidnější asi jsem,nebrečím,ale všechno řeším víc než jindy.S doktorkou není řeč,tak jí raději nic neříkám.Napíše mi prášky a za 5 minut jsem venku.Je to špatně,ale doktoři nejsou...taky je mi po ránu špatně od žaludku.

lukáš (Ne, 17. 3. 2013 - 11:03)

No jasně, až zaberou léky,...davide taky moc děkuji doufám že se dám rychle zas do kupy beru setralin dva deně taky mi chybí chut do života říkáš že za tři týdny zabere?

Michal (31) (So, 26. 1. 2013 - 12:01)

Začněte meditovat lidi a neřešte tyhle psychicke problémy takovým humusem,který vám stejně nepomůže.Možná se budete cítít líp po dobu užívání,ale po vysazení budete tam,kde jste byli na začátku.Já se zbavil depresí díky meditacím a poměrně za kratkou dobu.

Hela (St, 23. 1. 2013 - 20:01)

Ahoj já beru setralin 6den a...Já jsem si také ubrala na dávce sama protože mi bylo lépe,ale není to dobré,je to možné až po třech měsících,to mi řekla sama moje lékařka

megie (St, 23. 1. 2013 - 20:01)

Ahoj já beru setralin 6den a mohu jen potvrdit zmíněné vedlejší účinky. Bolest hlavy,třes rukou, malátnost,celková apatie,pocit na zvracení atd..Dokonce uvažuji že budu brát jen půlku 25mg denně. Na druhou stranu má silné pozitivní účinky na moji úzkost a deprese a sociální fobii. Nyní zvládám běžné situace - např nakupování,mluvení s cizími lidmi více v klidu a jsem celkově klidnější a to beru setralin teprve 6den,ale opravdu vidím tu změnu k lepšímu až na ty vedlejší účinky..

marcela (St, 30. 12. 2009 - 18:12)

Chci se zeptat,jestli můžu jeden den vysadit neurol a sertralin, kvůli tomu abych se mohla napít alkoholu na Silvestra.Děkuji

Návštěvník (Po, 23. 2. 2009 - 21:02)

Přestaň dělat tečky mezi slovy a uleví se ti.

Návštěvník (Po, 23. 2. 2009 - 17:02)

Nějak jsi vybočil:-))

bodlinka (Čt, 5. 11. 2020 - 13:11)

vadí, když si při užívání sertralinu občas trošinku přihnu, tak se trochu ovíním?

bodlinko (Pá, 22. 10. 2021 - 22:10)

Vadí a moc ovínění .

Milan (Po, 23. 2. 2009 - 17:02)

Ahoj.jsem.milan.a.léky.beru.us.necokolem.šesti.měsíců.furt.je.mi.mizerne.ale.doufam.ze.se.to.zlepší.taky.sem.se.pokoušel.zabít.marně

Dáša (Ne, 9. 12. 2012 - 16:12)

Jee strašně moc děkuji za podporu.Je fakt,že jsem člověk,kterému šlo všechno až do června v normálu,práce rodina,děti a zničehonic,vůbec nevím co k tomu přispělo jsem tak dopadla.Navíc se ve všem štourám,chci všechno vědět a ted je mi mizerně a nechce se to zlepšit a trvá to na mě už hrozně dlouho.Budu se muset fakt snažit více myslet pozitivně!!! Ještě jednou děkuji .

Adina (So, 8. 12. 2012 - 20:12)

Já mám pocit,že mi...Dášo, nemysli na to že nezabere, nezkoumej každou minutu jestli funguje a zabírá, říkej si, cítím se fajn a jsem šťastná a spokojená.... Ten pocit úlevy přijde sám, věř mi. Pro mě začátek byl šílený, dnes s odstupem 3 let co Sertralin beru jsem naprosto vyrovnaná, v pohodě a říkám si, že je dobře že jsem to nejhorší období zvládla na jedničku. Musíš sama v sobě se přesvědčit, že jsi zdravá a spokojená, udělej si s něčím radost a mysli jen pozitivně, věř mi. Držím ti palce, jestli ti doktorka nevěří, běž k jiné, musí to být tvoje opora a musí ti hnát kupředu a dávat sílu, jinak je to špatně ..... Držím ti moc moc palce a napiš a hlavně vydrž!!!!

Reklama

Přidat komentář