0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Je to zoofilie ?!?

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Mam problem,a nevim, kam se s tim mam obratit , nebot se silene stydim. Muj pritel se prilis moc mazli s nasim psem , ale ne nejak normalne , pristihla jsem ho , jak mu hladi kulky a masiruje prirození , taky ho pořád líba na bříško a zpívá mu písničky . Už jsem ho několikrát napomenula aby toho nechal , že mi to pripada zvrhle , ale on mi opačil , že ho má jen moc rád a to je vše .
25. Květen 2005 - 18:21
Obrázek uživatele Návštěvník
eva (anonym)
A co na to pes,líbí se mu to?
25. Květen 2005 - 20:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Tina (anonym)
je to fakt divný, jakmile mu sahá na přirození, tak už to není obyčejná láska ke zvířeti, znám spoustu lidí, co mají psa včetně nás, ale toto není bežné, zoofilií to zavání, a to nevíš, co s ním ještě dělá...
26. Květen 2005 - 7:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Pert (anonym)
Dobry denmůj Kamarád mí problém.Je to zoofil.nechava se krejt od svého psa.Dá se to léčiti?
8. Únor 2006 - 23:12
Obrázek uživatele Návštěvník
JOHANZ (anonym)
HOMOSEXUALNÍ ZOOFIL TO JE SÍLA...
8. Únor 2006 - 23:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Ponocny (anonym)
A jak hned pouzila toho zvireciho terminu pro voba - "nechava se krejt". Fak dobry
9. Únor 2006 - 1:14
Obrázek uživatele Návštěvník
bič Boží (anonym)
Je to hnusné, perverzní zoofilní hovado!!!
9. Únor 2006 - 12:43
Obrázek uživatele Návštěvník
rara (anonym)
Prasák je to!!!
9. Únor 2006 - 13:36
Obrázek uživatele Návštěvník
rara (anonym)
určitě by v tomto případě poradil schopný sexuolog. taky by mi to na mém příteli vadilo, měla bys to zkusit řešit přes odborníka, než vám to přeroste přes hlavu.
10. Únor 2006 - 11:22
Obrázek uživatele Návštěvník
schopný sexuolo (anonym)
Vykastrovat prasáka!
10. Únor 2006 - 13:00
Obrázek uživatele Návštěvník
ggresewe (anonym)
mrdat
7. Září 2006 - 21:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Zarri (anonym)
To ggresewe: Dobrý, leč poněkud svérázně vajádřený názor. Budiž vám to prominuto, moudrý muži, příště již snad dáte si větší pozor na svá slova. Jinak léčit se to nedá, stejně jako jakákoli jiná úchylka (např. nekrofilie, pedofilie). Člověk toto provozující to může pouze přestat dělat a potlačit v sobě tyto pudy, které mu vnukla matka příroda, ale vyléčit se to nijak nedá. Jinak proč myslíte, že lidé spí ze psy a kočkami v posteli? To vám přijde normální?
7. Září 2006 - 21:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Nezarri (anonym)
George Clooney spává v posteli s vietnamským prasetem - co to o něm vypovídá?
7. Září 2006 - 21:48
Obrázek uživatele Návštěvník
robo (anonym)
Že není rasista.
8. Září 2006 - 7:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Dovoluji si oponovat v tom,že komu spí pes v posteli musí být už divný či dokonce foofil.My máme taky psíka,vzali jsme ho z útulku.Byl bojácný a nechtěl spát sám vedle.Od štěněte nám spává kde chce,takže i v posteli u nohou.Někdy i dětem.Necítím se ani já ani nikdo z rodiny jako zoofil:-))To výše popsané už tím zavání,to je fakt.Ale neházela bych jakoukoliv náklonnost ke zvířeti do jednoho pytle.
8. Září 2006 - 9:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Alkeš (anonym)
Řekl bych, že Tvůj kluk trošku posunul hranice dál. Přeber si to jak chceš, ale co kdyby jsi ho načapala s Tvou kamarádkou, jak jí hladí po bříško, líbá, rukou se jí dotýká na postěváčku ... taky by jsi psala na forum, jestli je to normální?? Pokud si nedovedeš odpovědět sama, tak asi nejsi zrovna moc inteligentní slečna. Zamysli se.
11. Září 2006 - 14:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Zarri (anonym)
To Martina: Netvrdím to o každém, kdo si bere psa do postele, ale spousta lidí (většinou těch, co žijí sami) si svá zvířata dokonce vycvičila k tomu, aby je uspokojovala. Jak muži, tak ženy. Potom už také byly nesčetné problémy se všelijakými úrazy vzniklými právě při zoofilních hrátkách - ty psí zuby jsou přeci jen ostré. Fakt ale sorry, jestli jsem se Tě nejak dotknul. Nejsem z těch, kteří házejí hned všechny do jednoho pytle. Jen pro mě (máme německého ovčáka, tedy dobře vím, co je to pes) je představa, že bych měl se psem sdílet lože společné naprosto nereálná! Ale proti gustu...
11. Září 2006 - 20:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
No nedotkl,spíš jsem hájila jiné,co jimi nemusí být.U rodin,kde je pes opravdu přítelem a členem rodiny si myslím k tomu výše popsanému nedojde.Ale jak jsi popsal ty osamělé,tak jsem o tom taky slyšela a nevylučuju-brrrr...My máme takovou rasu,že musím dávat pozor,abych ho nezašlápla:-))Takže o něm člověk neví ani na peřině.No žádné "tele" bych si tam taky nepustila:-))Ale to se této diskuze netýká.Ten první problém,co byl zadám je víceméně jasný.Teda jak komu... P.S. naštěstí se mám ke komu tulit a je to člověk:-))
11. Září 2006 - 22:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Niekde som čítal, že i pri psích zápasoch dráždia majitelia psov svojich "bojovníkov" na prirodzení. Ako a prečo, to neviem.
12. Září 2006 - 13:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Zarri (anonym)
To Martina: Dobře. Přeješ-li si, abychom se navrátili k původnímu problému, nastíněnému Luckou - jak je libo: I mě jest podstata věci jasná - zoofilie jak vyšitá!
12. Září 2006 - 19:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Já můžu povídat o čemkoliv,ale abychom v té posteli neuvízli:-)) A pak někdo by mě mohl nařknout,že to je mimo téma.Já když se rozkecám,tak nevím kdy skončit:-)) Jinak přesně jsi popsal co jsem si myslela,já nechtěla tak přímo,i když ono to samo o sobě smrdí už na dálku,že co to je:-))Ale po té době,kdy bylo téma zadané,už buď mají štěňata nebo bojovného Azora-viz. příspěvek výše:-))
12. Září 2006 - 21:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Zarri (anonym)
To Martina: No já bych v posteli klidně uvíznul, tedy ovšem pouze se stejným živočišným druhem, nejlépe ještě opačného pohlaví... :-))) Ano i já jsem jinak pro kultivivané vyjadřování... ačkoli nazývejme věci pravými jmény - lépe to potom vyzní. A co se té doby týče, tak už se buď slečna s přítelem rozešla, nebo nechli pejska utratit :-(, případně jej ještě nechali posloužit v potravinářském průmyslu - jedna ves poblíž od místa mého trvalého bydliště jest proslavena tím, že místní obyvytelé s nebývalou oblibou konzumují nejlepší přátele člověka - ještě se mi nestalo, že bych tam viděl po venku volně pobíhat nějakého psa. Prý tam lidé odvážejí i zvířata, která najdou jinde... No jo, já když se rozepíšu, tak to taky nemá konce...
12. Září 2006 - 22:39
Obrázek uživatele Návštěvník
xxcd (anonym)
Obyčejná žárlivost na psa !!! :-)
12. Září 2006 - 22:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Dobré ráno Taky jsem dneska uvízla v posteli,se dvěma živočisnými druhy,ale ne tak,jak by si to člověk představoval.Prostě jsme zaspali no:-)) To,co ty nazýváš potravinářským průmyslem,taky znám,ale je to jen sídliště na kraji města.Jen nevím jak ty "zaměstnance" nerasisticky nazvat,abych se někoho nedotkla.Princip je stejný-co peklo schvátí,již nikdy nenavrátí (myšleno pejsky).Jak překvapující je fakt,že se naše město nepotýká s volně pobíhajícími psy,ani útulek nepotřebujeme.Na druhou stranu je znám nejeden příklad,že se ztratil pes ze zahrady-hlavně větší přátelské rasy.Ani tam poblíž radši nechodíme venčit.Teda přiznám se,že bych se tam ani sama nehrnula.No a je tato láska ke zvířeti zoofilie?Odpovím si sama-pouze láska k "jídlu". P.S. Jak se tam dává To...,že je to někomu adresované?Je to automaticky nebo ručně?Jsem tu krátce a prve jsem něco hledala až jsem se nakoec prodrala až sem.Sice je víc témat,kde bych měla co dodat. A jejda-zas román.Už mlčíííím:-))
13. Září 2006 - 8:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Zarri (anonym)
Pěkné vyjádření, Martí: Láska k jdlu, nebo též gurmánství... :-))) Ano! Jest bohužel pravdou, že tato národnostní skupina v tomto zžejmě vyniká, ale abychom se nevzdalovali moc daleko od tématu, tak jsem slyšel o docela dosti případech, kdy nebohé zvíře, ještě před tím, než bylo předloženo na stůl k nedělnímu obědu, posloužilo svému "majiteli" i k uspokojení některých tělesných potřeb... A co se týká adresování, tak mi nezbývá, než s lítostí konstatovat, že nono "To..." před Tvým jménem musím u každého příspěvku pracně vypisovat ručně (což, jak všichni jistě pochpí, mě celkem dost zatěžuje, neb jsem velmi zaneprázdněný člověk :-))), především duševně... :-O). Někdy si taky dopřeji adresování milým oslovením, jako například teď... Mám potom k oslovenému hned jakýsi lepší vztah... ;-)
13. Září 2006 - 19:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Takže od jídla se vracíme zpět k danému tématu.K tomu,co jsi popsal,můžu jen říct chudák zvíře.I když ani prakticky si to neumím představit pro poměry či nepoměry...Vzpomněla jsem si taky na jednu zkušenost,ne přímo vlastní.Jeden kamarád,dnes už spolu moc nemluvíme (z jiného důvodu) mi popsal svou sexuální zkušenost.On je pracovně v dost vysoké funkci,ale soukromě,teda intimně ho láká být submisivní.Až moc,dokonce si našel dominu.Nic proti gustu...každého věc.Každý jsme nějaký.Tak ta jeho domina mu dala za úkol či jak se to nazývá,že musí vykouřit psa.Vím jen o tom,že přemýšlel jestli to má udělat,i když by měl,protože si to paní přeje.Jak to dopadlo už nevím,ani to vědět netoužím.Taky druh zoofilie,spíš nucené.Ale co ta domina,co je ona??? K tomu adresování,fakt jsi mě zklamal,že to nejde automaticky:-))Ne vážně,asi si domyslíš,že s kým komunikuju.
14. Září 2006 - 14:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Zarri (anonym)
Tak tedy k tématu. Již to bude také pár dní, co se do mých uchou donesl poučný a pravdivý příběh. Seďte tiše, pohádka začíná: Ještě v dobách hlubokého komunismu neměl jeden zaměstnanec drůbežárny zrovna co na práci a tak se přímo ve své pracovní době začal věnovat poněkud nadměrné konzumaci alkoholických nápojů. Když už měl onen muž něco málo v krvi, uzrála mu v hlavě zajímavá myšlenka a chuť si... zasouložit. Bohužel, byl v práci sám (jeho kolegyně měly dovolenou) a ani poblíž se žádná svolná žena nenacházela... Samozřejmě jej to velmi rozlítilo a tak pokračoval v popíjení čím dál tím tvrdšího alkoholu. Když v tom ho napadlo jediné uspokojivé řešení - pracoval v drůbežárně! Inu, nebohé slepičky... Ty to, chudinky, odnesly, neboť samozřejmě jejich kloakální otvory nejsou uspůsobeny půniku tak velkého předmětu a tak všechna zvířata, na kterých se pán ukájel musela být utracena. Později byl po zásluze potrestán okresním soudem. Protože však nikdy neexistoval trest, který by zakazoval sexuální styk s faunou a muž musel být nějak postihnut, byl odsouzen za "Poškozování socialistického majetku". "Odměnou" mu byl peněžitý trest. Jinak, Martí, nevím jak na to pohlížíš, ale taky se přiznám k tomu, že jsem lehce submistivní, ale to co popisuješ ty, to už je opravdu trochu - trochu příliš - silné kafe. Zoofil totiž nejsem určitě, tím jsem si jist! A ta domina - to je prostě domina, to dominy dělají! A k tomu adresování - jak to zpívá Plíhal: "...nebuďte, prosím, adresní..." :-)))
14. Září 2006 - 17:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Jejda,teď nevím jestli plakat nad nebohou slepičkou,teda asi jich bylo víc nebo se smát nad verdiktem soudu.Jo tehdy bylo víc takových výroků úsměvných,ale nejinak je tomu i dnes.S tím rozdílem,že spíš nad něčím zůstává rozum stát.A to už zase odbočuju. K tomu předešlému-domina si asi může říct o cokoliv ze své pozice-chápu,ale zas i ten otrok by měl být trochu soudný i sám sobě a dát si nějaké hranice,kam až je schopen zajít.Jsou různé odchylky a úchylky,ale právě ty ...filie se mi zdají za hranicí lidského chápání někdy i zákona.Jenže to asi není na povel (pokud v tom nehraji roli přemíra alkoholu jako ve tvém příběhu) a mělo by se to brát jako nemoc,která by se měla léčit.Sice pochybuju jak právě ten zoofil běží k lékaři se svěřit.No to já nevyřeším,jen polemizuju. A k tomu poslednímu odstavci-už prve jsem zmínila,že lidi s jakýmkoliv postojem k sexu neodsuzuju,pokud to opravdu není sodoma gomora:-))No a pak každý má nějakou odchylku,jen se k ní buď přizná nebo ne-jako já:-)))
15. Září 2006 - 10:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Zarri (anonym)
No, tamuhle jsem se teda já smál z plných plic :-))). Nad nebohým zvířectvem se vybrečím jindy - jsem totiž vcelku ekologicky založený člověk a tedy zásadně nesouhlasím se součastným způsobem chovu hospodářských zvířat... ale to už je spíše na jinou diskuzi. I když nezřídka se fyzické utrpení zvířat chovaných v nelidských podmínkách nedá s jakýmsi jejich "zneužitím" ani srovnat... :-( Bohužel, ne všechna Tvá slova mohu odsouhlasit, neb ony "filie" mají v lidské psychice asi stejné postavení jako např. homosexualita - tj. nedají se vyléčit, ba dokonce je nelze ani nijak léčit... jediné, co s nimi lze dělat, tak potlačit. Tak už je to na světě prostě zařízeno. Zoofil, který neprovozuje svoji úchylku je stejný, jako já, když nemám žádnou holku... a taky nejsem "vyléčený" nebo impotentní... :-))) A ten třetí odstavec jsem myslel spíš vyloženě ze srandy... Jinak, abych to uvedl na pravou míru. Ke své úchylce jsem se již přiznal - jsem spíše masochista, než cokoli jiného... a rozhodně NEJSEM ZOOFIL - to píši především kvůli všelijakým hnidopichům, kteří rádi odsuzují diskutující podle toho, do jaké diskuze přeispívají...
15. Září 2006 - 21:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Nejsem zrovna mudr. Chocholoušek,abych věděla jestli se filie dají léčit či nikoliv,jen jsem spíš doufala,že aspoň léky dají nějak držet pod kontrolou. K tomu poslednímu,jestli já bych mohla být zoofilem,jsme už řešili tím pitváním té problematiky,kde jsem se poprvé zapojila do diskuze.Takže stále NE.Jinak na maso jsem:-))ale masochista asi ne.Můj muž říká,že jsem úchylná v mnoha směrech,ale naštěstí se to netýká zvířátek.
15. Září 2006 - 22:31

Stránky

Přidat komentář