Reklama

Byla jsem nahá před svým třídním...

Jarka (Út, 19. 7. 2011 - 16:07)

Mne učitel také viděl nahou když jsme nechtějí cvičit a vymlouvali se že máme krámy tak jsme si musely sundat kalhotky a roztáhnout kundičku a pan učitel nám tam strčil prst a zkontroloval jestli si nevymýšlímé.

Jasutakovaslep… (So, 30. 10. 2021 - 07:10)

( hm ) Ale to by tam měl být třeba tampon ne? (ー_ー)

Ondřej (Ne, 22. 11. 2020 - 20:11)

Mmmm asi přejdu z práce na učitele.

Věrča (Po, 18. 7. 2011 - 16:07)

A postavil se mu

Vero (St, 22. 6. 2011 - 19:06)

Učitel mě viděl nahou a...tak prijd na skype analnik.j a pokecáme nebo popíšem o tom..

Vera (St, 22. 6. 2011 - 18:06)

Učitel mě viděl nahou a odté doby mě svrbi vagina.

Sara (Ne, 19. 6. 2011 - 09:06)

Já taky a bylo to krásné

Jarka (Út, 14. 6. 2011 - 21:06)

Oblečená nebo nahatá...Ten učitel tě viděl nahatou a viděl co má každá zenská tvoji kun..čku.,svět se asi zastaví,

Klára (Ne, 15. 5. 2011 - 14:05)

Oblečená nebo nahatá všechny ženský jsou stejný tak že se ti nic nestalo,oba jste to přežili.Kdyby se chlapům penis nepostavil tak by jsme všichni vymřeli.

Pavel (Ne, 11. 5. 2008 - 09:05)

To Peťo: U nás to takhle chodilo na ZŠ. Když jsme měli plavání, chodila nás učitelka kontrolovat do sprch. A to až do 8.třídy. Prý holky jsou čistotný, ale my jsme prasata a nemejeme se. Prostě do šatny, svléknout donaha, nadupat pod sprchy, pořádně umýt a pak obléct plavky. Kdo se chtěl sprchovat v plavkách ten měl smůlu. Když jí někdo řekl že se stydí tak ona mu řekla že má doma sama kluka v našem věku-takže není důvod proč se stydět. Já jsem se taky styděl, ale nakonec jsem to bral tak, jako by to byla moje máma. Prostě čtyřicetiletá ženská, bere nás jako děti a sexuálně ji to nevzrušuje.
Ono to někde opravdu takhle bylo. Muž-učitel samozřejmě nikdy nesmí ani vstoupit do dívčích sprch, protože ho to silně vzrušuje a mohlo by se stát leccos. Žena-učitelka do chlapeckých sprch může, protože se na ty kluky dívá jako máma na svoje děti, vůbec ji to nevzrušuje, nejde tu o nějaké očumování.

tom (So, 10. 5. 2008 - 19:05)

jak bych se sprchoval a ona čumněla tak by jsem ju vyšukal

Návštěvník (Pá, 9. 5. 2008 - 18:05)

Teda ze se ji chce koukat se na maly fakany! To je pedofilni nebo
co? A nebo sis to spis vsechno vymyslel,protoze je to tve zbozne prani..

Peťo (Pá, 9. 5. 2008 - 15:05)

Ne, ona se vůbec nepřevléká do plavek, protože se ani nekoupe. Ona nad námi jen dohlíží, jestli se sprchujeme nazí, jestli se při tom umýváme atd. ...

marek (Čt, 8. 5. 2008 - 11:05)

Ne jak se rika, do 15. muzes, od 15. musis :D
A to se tam prevlika s vama?

Návštěvník (Út, 6. 5. 2008 - 18:05)

Tak 15letý už můžou!:-)

Peťo (Út, 6. 5. 2008 - 17:05)

Já dělám závodně atletiku a občas si jdeme místo tréninku zaplavat do bazénu. Naše trenérka při tom chodí normálně s námi do šaten, kde na nás dohlíží, abysme nedělali bordel. Nejdřív se musíme svlíknout, potom se jdeme osprchovat a teprve potom si můžeme oblíct plavky a jít do bazénu. Nejmladším klukům v naší skupině je 14, nejstarším 16.

Ignacius R. - m (Pá, 18. 4. 2008 - 23:04)

Nemravové necudní,styďte se!

Avšak přináším Vám zvěstování,že i na Vaši nápravu není ještě pozdě.

Polepšete se a nehřešte více!

Vězte,že tichá modlitba ku sv.Horsvitě posílí Vaše odhodlání zachovati si mravní integritu.

Posílám Vám svoji fotografii,ana budiž vám posilou ve chvílích zkoušek a rozličných protivenství:

http://www.imghosting.eu/view.php?img=B359.jpg

Připomínám: APOKALYPSA je blízko!

http://www.lide.cz/pracujici.mladenec
----------------------------------------

JohnKey (Pá, 18. 4. 2008 - 17:04)

Este ze nemame resp. nemeli sme zadnou mladou ucitelku :D.

Paf (Ne, 13. 4. 2008 - 00:04)

Vsadím se,že kecáš !!!

... (So, 26. 5. 2007 - 00:05)

No ja mam taky peknyho tridniho,asi o 11 let starsiho,namakanej,krásnej..kdybych vedela ze by to chtel taky,sla bych do toho :) vsak co,o co jde..zivot se ma uzivat..

Reklama

Přidat komentář