Reklama

Svádění synem

Syn (So, 16. 2. 2019 - 12:02)

Ti co to neschvaluji ať to nečtou a nevyjadrujou se tu. Co na tom že syn si zkusí ženskou a ještě k tomu s mámou před kterou se nemusí stydět. Každéj druhéj kluk mysli na to jak to dělá s mámou.

Milan (Po, 18. 2. 2019 - 21:02)

tak ne kazdy ma v puberte stesti na devcata , Sou kluci kteri by byli stastni se otom pobavit s matkou ktera jim muze pomoct ... zadne oplzlosti ale kdyz ma syn trapeni a nema to komu rict pouze matce ... tady nejde oto matku oplodnit nebo znasilnit , ale najit pochopeni a prijmout jeji pomoc .. Já v puberte zboznoval matciny kalhotky ... predstava jak me zaucuje a dela ze mne muze, by mi asi vyhovovala , aspon kdybych se mohl pred ni udelat , presne hodne chlapu to tahne za matkou ...

Ja (Pá, 15. 2. 2019 - 22:02)

Jako proč ne když ti může ukázat a pomoct svým tělem.ja si to přál taky si sáhnout a ne se tajně dívat. Taky když spla tak sem si shnul.

J. (St, 16. 1. 2013 - 20:01)

ty seš ten syn co? ha ha ha...Taky jsem tu nebyla asi rok a zase jsem se pobavila. Pořád stejná paka.

(Ne, 13. 1. 2013 - 15:01)

Dlouho jsem se sem...ty seš ten syn co? ha ha ha proto píšeš takový děsný hrubice.....

Martina (Ne, 13. 1. 2013 - 15:01)

Dlouho jsem se sem nepodívala. Vlastně od té doby, co jsem napsala poslední příspěvek. Chcete vědět jak to dopadlo. Syn si prostě občas nedal pozor. Tak máme zdravou holčičku, která už chodí do první třídy. Vychvávám jí čtyři roky s přítelem, který o tom nemá ponětí. Je stejná jako normální děti. Dobře se učí. Syn má přítelkyni a už mezi náma nic není.

Anonymsen (Pá, 15. 4. 2022 - 09:04)

Moc závidím, sex s matkou je něco o čem sním už od svých 11ti let. Bohužel si myslím ze by neměla pochopení. Žili jsme nějakou dobu sami a sténat ji za stěnou nebo dveřmi bylo to nejhezčí co jsem kdy slyšel. Dnes už je mi přes 30 a nedávno mamka mluvila o sexu jako o potřebě a zdá se mi jakoby naznačovala ze ji to chybí.
Poradíte?
Kdo to má podobně?

Návštěvník (So, 23. 4. 2022 - 08:04)

Spíše si je vědoma toho jak to s tebou doopravdy je a jak tě ta tvá touha po takovém vztahu pořád trápí a opatrně ti naznačuje že díky její mateřské lásce k tobě by ti s tím chtěla pomoci.

Anonymsen (St, 27. 4. 2022 - 01:04)

Byl by to splněný sen. Zrovna jsem si uvědomil že se mě začala nedávno více dotýkat. Nevinně, ale přece. Večer si představuji různé varianty o tom jak bych s ni mohl třeba vypít nebo tak, ale opravdu se bojím. Mám ji vzít někam na dovoleno nebo tak? Poraďte

Ává (Čt, 28. 4. 2022 - 19:04)

Dle mého z toho nebude nic. Nemáš na to! Jen fantazíruješ.

Anonymsen (Čt, 28. 4. 2022 - 20:04)

Proto se ptám na radu jak kdo prolomil ledy. Nechci jen fantazirovat.

Návštěvník (St, 20. 4. 2022 - 09:04)

Nejsi sám kdo to tak má, promluv sní

Roman (Čt, 3. 10. 2019 - 10:10)

Vse je tedy v pohodě ne?

HA HA HA (So, 26. 3. 2011 - 15:03)

Další spisovatelka erotických povídek.

Kylián (So, 26. 3. 2011 - 07:03)

Jsem matka 15letého syna....zachovej se takto: přes den si opakuj gramatiku (máš hrozné mezery). Pořiď si spolehlivou antikoncepci a večer si to se synem rozdávejte.

Je to (So, 26. 3. 2011 - 01:03)

normální, neboj se.Prostě jsi se stala jeho sexuálním objektem v ranné pubetě. Na to by jsi mohla být hrdá.

JUDr.PhDr.Mgr. (Po, 27. 10. 2008 - 11:10)

Stručné sdělení: Nejsem autorem "příspěvku" ze dne 8.9.2008 17:49:18,
který je mi zde lživě podsouván. Anonymní a mně neznámý autor
tohoto "příspěvku" tento svůj příspěvek neoprávněně publikoval
pod mým jménem a příjmením proti mé vůli i bez mého vědomí.

JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola

Henryk Lahola (Po, 8. 9. 2008 - 17:09)

Jardo,
můj brate v Kristu,pravdu díš !

zuzkasoukupova" (Pá, 30. 5. 2008 - 20:05)

co to muze byt za matku kdyz udela neco takovyho,to je normalni prasarna,za kterou by se mela jit lecit.FUJ!!!!

taky matka syna (St, 24. 2. 2021 - 01:02)

že tý "matce" není hanba, měla kluka upozornit, že už je dost velkej, aby chodil doma v kalhotech . Asi ho sama prvně sváděla. Jinak to nevidím. Ona by si měla najít chlapa a ne svádět synáčka. Je to duševní ubožačka bez skurpulí. Co z něj vychovává?

Reklama

Přidat komentář