Reklama

Holky a ženy,jak vám chutná mužské sperma?

Radek (Po, 19. 2. 2018 - 22:02)

Miluju semeno a že už jsem...Rad Ti dam semeno jen se ozvi

Radek (Po, 19. 2. 2018 - 22:02)

Dneska za mnou přišel šéf...Taky bych Te mrdal?

Jana (Po, 19. 2. 2018 - 15:02)

Miluju semeno a že už jsem pár vzorků chutnala :) Stane se, že Ho má občas pan trochu divné mno tak Ho jednoduše vypystim koutky úst po bradě, i tak je to beztak sexi. Nejraději asi mám sperma nladicku, ty jsou hezky nadrzeni a když je hezky pět dnů uzrale. Miluju, když mi exploduje do pusiny.

luci (Po, 19. 2. 2018 - 14:02)

Mě tedy sperma vždy...Je to jen o puritánských předsudcích.Některé ženy by nevzaly penis do úst,natož aby polykaly sperma.

Jára (Ne, 18. 2. 2018 - 14:02)

Mě tedy sperma vždy...U těch, kterým se ze spermatu dělá špatně, jde o psychosomatiku. Nějak si milování oškliví.

Honza (So, 17. 2. 2018 - 20:02)

Uklidním Tě.. někdo...Já jsem vlóni chytnul, nevim kde a jak, zánět prostaty a taky jsem ňákou dobu měl bezbarvý semeno.

Ale jinak na dobrou chut' semena je dobrý chlastat ananasovej džus. At' si kluk dá ananasovej džus a pak at' ti semeno nastříká do pusy.

Alena (So, 17. 2. 2018 - 20:02)

Mě tedy sperma vždy chutnalo, a připadalo mi nějak normální ho spolknout. Nikdy mi špatně nebylo, ani si to neumím představit, proč by se z něj někomu mělo špatně udělat. Jsem zdravotní sestra, tak znám složení.

lacko12 (So, 17. 2. 2018 - 08:02)

Uklidním Tě.. někdo...Lenka.. ty mas ale skusenosti.. dakujeme za pekne vysvetlenie :D sty si lepsia ako doktorka.. nejdes aj mna prehliadnut ci zijem zdravo? :D

Lenka (So, 17. 2. 2018 - 02:02)

Sperma nechutná moc dobře....Uklidním Tě.. někdo chutná dobře a někdy to je fakt brůtus, ale když říkám brůtus, tak myslím fakt FATALITU. Můj ex chutnal strašně, nejednou jsem z toho zvracela a měla žaludeční obtíže a velké bolesti břicha. Ale co bych pro něj neudělala.... (ač on to pro mě nikdy nedělal - asi i proto to byl kkt a rozešli jsme se ... :D klasika... ale pak tu byli tací, že neměli žadnou chut ci zadnou barvu... pruhledne semeno a nebo jsem mela tak sladky az to bylo divn a neprirozeny. Nicmene takhle slecna pozna zda zijete zdrave nebo ne. Pokud panove chlastate hulite kourite stravujeze se jako dobytek ( zadne ovoce malo zeleniny atd...) uprimnou soustrast vasi slecne ....

Steve (Po, 21. 11. 2016 - 18:11)

Jo .. a před tím když se vymočí, ne? ;-)

Jinak jakou jinou návaznost by to mělo? Trávení nejde přes šourek.

Kamča (Ne, 20. 11. 2016 - 21:11)

Přítel má chut'ově velmi dobré semeno, hlavně když před orálním sexem vypije ananasový džus.

Julie (Ne, 20. 11. 2016 - 19:11)

Myslím si ze také záleží na tom co ten partner ne muž ji.Pak to má takovou chuť buď je to takové slané nebo na sladké.

subik (Ne, 20. 11. 2016 - 13:11)

Náhodou :D mě ti chutná,...moje partnerka to má ráda ale než to vše spolkne tak se líbáme a je to strašně vrůšo já ji u toho dráždím a ona u toho dostává ty nej orgasmy

Jarča (Ne, 20. 11. 2016 - 11:11)

Mám sperma ráda a přijde mi, že to k milování patří, takže to při orále nijak neřeším a ani mě nenapadlo, že by v tom někdo mohl mít problém.
Dokonce jsem ho začala používaz místo kosmetiky jako pleťovou masku a přijde mi, že se mi pleť neuvěřitelně zlepšila a tak jako vnitřně projasnila. Už si toho všimly i kolegyně a ptaly se, co používám za kosmetiku :-)

Karl (St, 2. 1. 2019 - 15:01)

Ahoj jestli chceš mohu ti dodat kolik budeš chtít mám kvalitní doloženo testy

Tom (St, 2. 1. 2019 - 15:01)

Muck

ondra (So, 19. 11. 2016 - 18:11)

Hezke tema ja to jeste nezazil kazda partnerka a dokonce byvala zena to nikdy nepolikala porad rikaj ze je jim na bliti ze to uz skousely

Cookie (So, 19. 11. 2016 - 17:11)

Náhodou :D mě ti chutná, můj to má takový sladký a vůbec mi nevadí polykat + mám z toho ještě úžasnej pocit, že je on šťastný

No (St, 16. 11. 2016 - 10:11)

Lucie, v 16 jsi měla uhry a nastanou pleť...

Míla (Út, 15. 11. 2016 - 11:11)

Já to celkem snáším v okamžiku výstřiku, ale je fakt, že za pár minut se mi pravidelně udělá dost blbě. Do pusy prostě ty spermie nepatří.

Reklama

Přidat komentář