Reklama

Holky a ženy,jak vám chutná mužské sperma?

L. (Čt, 9. 11. 2006 - 07:11)

Fuj-Semeno je humáč a kentus!!!!!!

Renátka (St, 8. 11. 2006 - 19:11)

slaný,hořký,hnusnej pocit v puse ještě pěkně dlouho :-P
ale když má ta holka kluka ráda,tak...to pro něj udělá,ale neměl by ji do toho nutit,nechutná to zrovna nejlíp;)si to sám vyzkoušej,jaký to je a pak napiš,jestli to tvé přítelkyni fakt chutná,moc tomu teda nevěřim :D

Lenka (St, 8. 11. 2006 - 14:11)

Přítelovo sperma je jemně nahořklé...moc mi chutná...jen když jí hodně kořeněná jídla, nemá zrovna nejlepší chuť.

Žaneta,16 (St, 8. 11. 2006 - 12:11)

záleží jak od koho, sperma ex přítele chutnalo přijatelně, dá se říct, že dobře ale sperma mého současného partnera je velmi hořké, záleží co muž jí, a jaký je jeho životní styl Takže je cpěte hlavně sladkostmi a mlékem, vyhnněte se kořeněným jídlům.

Bobek (St, 20. 9. 2006 - 18:09)

Ahoj, no články jsem přečetla, ale jestli jsi je četl i ty, tak bys věděl, že ženský ejakulát NENÍ moč... doslova to tam píší. Pouze se to tak jeví, ale moč to není. Kromě toho jsem neměla na mysli ženskou ejakulaci (to je stejně až jakoby vrchol, že), ale spíš, když se ten orální sex provádí - nic moc přeci nevytejká...

Návštěvník (St, 20. 9. 2006 - 18:09)

www.spokojenejsizivot.cz/clanek.asp?klic=442

Návštěvník (St, 20. 9. 2006 - 18:09)

www.mineralfit.cz/mineralfit/clanek/1509--orgasmus-a-ejakulace-zeny.html

Návštěvník (St, 20. 9. 2006 - 18:09)

www.victorie.cz/magazin/intimnosti/zenska-ejakulace.aspx

Bobek (St, 20. 9. 2006 - 17:09)

No, já ti nevím. Beru ze své zkušenosti a ze zkušenosti kamarádek, který prostě tak "netečou". Asi jsi měl holt smůlu, že jsi narazil jenom na takový, co ti pod rukama vytečou do kýble a ještě u toho močí, protože jsem se tedy ještě nikdy nesetkala s tím, že by žena vypouštěla při vzrušení moč. Co je to proboha za blbost? Pokud mi tento fakt - nefakt někdo vysvětlí - odborně, pak tomu možná uvěřím, ale takhle promiň, ale dle mě je to hovadina

Návštěvník (St, 20. 9. 2006 - 17:09)

Bobek: Nevím, kolika ženám jsi již dělala orální sex, ale je vidět, že asi moc dobře nevíš, v jakých nejrůznějších podobách a v jakém množství poševní hlen v průběhu orálního sexu z ženy vytéká, navíc ještě v souvislosti s fází menstruačního cyklu. Jestli sis jen párkrát olízla prsty, tak o tom nemůžeš mít ani ponětí. A rozhodně toho sekretu v průběhu orálního sexu z ženy vyteče mnohem víc, než kolik semene vystříkne muž, u některých žen dokonce mnohonásobně a některé i stříkají mnohem intenzívněji než muži, hodně záleží na poměru moči ve vylučovaném sekretu.

Bobek (St, 20. 9. 2006 - 15:09)

Dokud si ale vy muži budete myslet, že poševní sekret je stejně hnusnej, jako vaše sperma, tak je ve Vašem mužském myšlení něco špatně, řekla bych... naprosto v tomto případě nelze srovnávat tyto dvě tělní tekutiny. Okus to a uvidíš...

Návštěvník (St, 20. 9. 2006 - 14:09)

(14:08:08) Jde pouze o to, aby muži přestali být diskrimováni, aby nastala rovnoprávnost mezi spermatem a poševními sekrety. Dokud pro ženy bude sperma hnus a vylizování poševního sekretu naprostou samozřejmostí, pak je v ženském myšlení něco špatně.

Návštěvník (St, 20. 9. 2006 - 14:09)

Ano pane anonyme! Poníženě děkuji všem mužům, že nám tak ochotně přenecháváte svou vzácnou tekutinu, plnou těch nejcennějších látek a zárodku nového života, abychom byly zdravé a plné síly a energie. Ani kapičku si neponecháváte pro sebe, protože to by přece bylo sobecké, kdybyste měli vypít trochu té životadárné šťávy sami. Myslíte jen a pouze na nás a na naše dobro. A za to bychom měly být vděčné a už vůbec nechtít, abyste vy byly nuceni vylizovat naši bezcennou "vazelínu".

Bobek (St, 20. 9. 2006 - 14:09)

Tak ještě jednou... já vás prostě nechápu. Samotnou by mě zajímalo, kolik tekutin muži Spolykají, když provádí orální sex ženě... myslím, že tak leda svoje sliny a to, co ze ženy vyteče, je naprosto zanedbatelné... Předešlý příspěvek psal zase nějakej debil

Návštěvník (St, 20. 9. 2006 - 12:09)

Když žena nechce polykat mužovi, tak ať se žena nijak nediví, když on nebude polykat jí. Není žádný důvod, aby byl pouze jednostranný orální sex, kdy muž polyká ženu, jak si to většina žen automaticky představuje. Ženy, uvědomte si konečně, kolik tekutin muži zpolykají, než zase budete vykřikovat, jak je vám z mužského semene na blití.

Robin (St, 20. 9. 2006 - 10:09)

Lu, zase je to nějaký nepochop. Nikdo neřekl, že to je u muže urážka cti, i když to není zrovna příjemné. Asi tak, jako když řekneš partnerce: má milá, tvé mezinožní tekutiny jsou nechutné a chce se mi zvracet.
Když se ti bílkoviny ze spermatu nezdají, tak je nemusíš, dej si ta vajíčka s cholesterolem, když ti to chutná. Zase žádné nucení. A to nucení: ano, platí oboustranně. Když nechci orální sex já, není fér to požadovat po partnerovi.

Návštěvník (Út, 19. 9. 2006 - 17:09)

Donekonecna tady resite uplne blbosti, vzdyt je to tak jednoduche...Komu to chuti, at lize a polyka a komu se to hnusi, at to proste nedela, nechapu co tady jeste resite!

Lu (Út, 19. 9. 2006 - 15:09)

Robine, já to myslela tak, že mnohem častěji vyžadují polykání tekutin jako důkaz lásky chlapi než ženský. Když jim ženská řekne, že jí to nechutná, tak je to urážka jejich cti. Od ženské jsem tady podobnou hlášku nečetla.
A argumentovat tím, že sperma je základ nového života a ty nejcennější látky...bla bla bla... míchaná vajíčka mám ke snídani raději...taky je to základ nového života...
Ale jinak by měla platit zásada - co odmítám dělat já, to si nemůžu VYNUCOVAT po druhém.

kate (Út, 19. 9. 2006 - 15:09)

teda chlapy vy mi dáváte :-) lízání a polikání mi přjde uplně přirozený když se to někomu nelíbí tak at to nedělá

kate (Út, 19. 9. 2006 - 15:09)

teda chlapy vy mi dáváte :-) lízání a polikání mi přjde uplně přirozený když se to někomu nelíbí tak at to nedělá

Reklama

Přidat komentář