Reklama

Holky vadí vám, když se kluk dívá, jak čůráte?

Victoria (Pá, 30. 6. 2006 - 14:06)

V žádném případě mi ani ta představa není příjemná, natož abych měla chuť ji zrealizovat. Je mi i nepříjemné, když se na WC nemůžu zamknout a tak mi tam kdokoliv může kdykoliv vtrhnout, natož aby mě někdo při konání potřeby sledoval. Aktivity typu pissing mi dokonce přijdou dost nechutné.

Lukas (Čt, 29. 6. 2006 - 21:06)

lucko, to verim, ze pohled na curajiciho kluka nepovazujes za vrchol krasy, ale nemyslis, ze penis vymyslela priroda genialne? Umoznuje nam se pohodlne vycurat skoro kdekoliv a kdykoliv. Dale nam slouzi k vlastnimu blahu, k blahu nasich holek a ke snadnemu oplodnovani. Uzasny organ!

xxcd (Čt, 29. 6. 2006 - 20:06)

Vážně zajímavé ... Jsem asi úchylák no ... :) Ale nic na tom není a dívat se na svou dívku je snad vpořádku ... a jinak ... i piss (jak který) je pro mě sexy ... I když věřím, že dívce to nemusí být příjemné, když tak poctivě hledá místečko, kde se vyčůrká a pak ji nějaký lovec uloví zrakem :-)

lucka (Čt, 29. 6. 2006 - 19:06)

on i pohled na kluka jak čůrá není moc krásnej!

Lukas (Čt, 29. 6. 2006 - 19:06)

Mne jednou holka drzela pri curani penis, ale divat se na holku jak cura je uchylny.

lucka (Čt, 29. 6. 2006 - 18:06)

mě to teda taky vadííí!!!

a (Čt, 29. 6. 2006 - 18:06)

jo zda se mi to docela nechutne...

Dana (Čt, 11. 5. 2006 - 05:05)

Při čůrání bych to ještě snesla, ale při sraní nikdy. nevím jak by se tvářil on, kdybychom ho pozorovaly, jak mu vylízá hovno ze zadku.

V (Čt, 16. 3. 2006 - 21:03)

A už tě někdy Aneto nějaký kluk viděl?

Aneta (Ne, 5. 3. 2006 - 15:03)

Tak mě to nevadí.

TRANTA (Čt, 6. 10. 2005 - 17:10)

Simono, nemusíš se hned červenat,je naprosto normální, že se holka za keřem vyčůrá.No a co , že ji při tom někdo viděl.Mě se líbí, jak holky chodí čůrat spolu a ještě stihnou při tom družně spolu pokecat.A vůbec, jsem si všiml, že holky se mezi sebou rády baví o svém čůrání a ještě jim to připadá zábavné.Akdyž je někdo přistihne, to je potom smíchu !

Simona (Čt, 29. 9. 2005 - 16:09)

Určitě vadí. Vím to z vlastní zkušenosti. Jednou jsem musela v parku akutně na malou, důkladně jsem si vybrala klidné místo za keřem, ale po provedení potřeby jsem z hrůzou zjistila, že kousek byla další lavička, na mteré seděli milenci a pozorovali mě. Oblelo mě horko a rychle jsem zmizela. Jinak když čuráme někde venku s kamarádkama, tak to samozřejmě nevadí, třeba se u toho i bavíme.

Lucka 19 let (Út, 2. 2. 2021 - 01:02)

To já jsem zrovna jedna z těch, které to nevadí, nosím pod sukní stahovací kalhotky takže když jdu za keř tak kalhotky sundám ba sukni nadzvednu a jede to. Kolikrát mě u toho někdo viděl. Před kamarádkama jsem dokonce curala i úplně nahá, jednou jsem byla u jedné té jedné kamarádky na přespání a já ona a ještě jedna jsme t někdo blbli a kolem půlnoci jsme se nějak svlékli (nebyly jsme opilé, jen jsme blbly) a barvali jsme se do jedné vany pustili na sebe vodi pak se tam i vyčurali

Peter (Čt, 29. 9. 2005 - 10:09)

Zdielam Tvoj názor Franto. Mňa na močenie a nasledovnú pomoc s utieraním zbalila priate?ka a po troch rokoch to na mňa stále funguje.Drž sa

Vašek (St, 31. 8. 2005 - 23:08)

ano jsem s tebou za jedno.

kissak (St, 10. 8. 2005 - 15:08)

ale sex je přece taky tělesná potřeba. podle mne spolu tyto věci úzce souvisí

monika (Čt, 28. 4. 2005 - 16:04)

ahoj,stejne jako ostatni prede mnou, kdyz se diva muj pritel,tak mi to samzrejme nevadi,ale on se stejne moc nekouka:-) kdyz jsme nekde venku u ohne a jdeme s holkama na malou,tak mi to taky neva,ale kdyby me spizloval cizi kluk,to mi teda vadi.

Monstro-damus (St, 27. 4. 2005 - 08:04)

Navrhuji ještě každý rok v den výročí napsání příspěvku půst, tvrdé lože a místo mattoniho minerální vody šaratici.

Mravní hlídka (Út, 26. 4. 2005 - 21:04)

* FRANTA * Zasloužíš býti zbičován do bezvědomí a poté topen v septiku za davového volání Halelujááá. Čiň pokání a zažeň své necudné myšlenky. Pij Mattoniho kysibelku a surfuj po www.katolik.cz :-))

Kissy (Út, 26. 4. 2005 - 20:04)

Samozřejmě vadí a moc !Je to naprosté narušení soukromí !Tělesná potřeba nemá nic společného se sexem.

Reklama

Přidat komentář