Reklama

Zlute rosolovite sperma proc?

Juraj (Po, 10. 3. 2008 - 01:03)

Také mám podobný problém s rosolovitým spermatem. Měl jsem ho v pohodě bíle a teď asi poslední týden mám také rosolovité kousky spermatu. Také nevím, čím to může být. Přítelkyně nestřídám, mám jen jednu u tkeré mám jistotu, že je zdravá. Pohlavní nemoc tedy nehrozí. Fakt nevím co s tím.

Návštěvník (Ne, 2. 3. 2008 - 12:03)

Co je to titul panic ve volném stylu?

Muf (Ne, 2. 3. 2008 - 12:03)

Mě je dvacet a mám stejný problém mám žlutavé sperma a v něm jakýsi rossolovitý žlutý kousky, absolutně nevím co s tím.Nekouřím, nepiju, nedroguju, jsem obhájce titulu panic ve volným stylu, netrpím nadváhou a každej den jezdím na kole, takže fakt nechápu v čem je chyba. Někdo mi říkal že je to úplně normální a že to časem zmizí ale nestalo se tak mohli byste mi prosím vás poradit? Prosím.

Roman (Po, 25. 3. 2019 - 21:03)

Měl jsem stejny problém stačilo mi pouze zvýšit počet ejakulací za týden coz je ideální dvakrát denně a mám klid.

Slu (Po, 18. 6. 2007 - 12:06)

jo jeste sem chtel poodotknut ze jak nastal tento problem tak me spolecne s nim zacaly vypadavat vlasy muze to s tim mit spojitost?

Slu (Po, 18. 6. 2007 - 11:06)

mam stejny problem jako vy fuurt ze me vystrikne jedune zlute sperma je to hnus pomohl ten ocet?

filip (Pá, 16. 2. 2007 - 19:02)

tak jsem si koupil ten jablecny ocet v tabletach.diky za radu!pokud si to precte nekdo kdo ma stejny problem a byl na dukladnem vysetreni at mi prosim napise cim to je ze se vytvari zlute rosolovite sperma,proc a co hlavne stim?jak moc je to zavazne!pred dvema lety jsem mel stejny problem jak ted ale postupem casu to ustoupilo a tento jev se vyskytoval zridka,ted po tech dvou letech jsem onemocnel a po skonceni nemoci se mi to opet vratilo v te stejne forme jako pred dvema lety.to znamena hodne zlutych rosolovitych kousku spermatu az snad nekdy nepruchodnych pri vyvrcholeni!dekuji za odpoved

m (Pá, 16. 2. 2007 - 13:02)

jablečnej ocet v tabletách mají běžně v jakékoli lékárně. Koloidní stříbro určitě najdeš na netu.

filip (Pá, 16. 2. 2007 - 09:02)

a pokud se to da bezne sehnat nekde v obchode tak jake je davkovani!?

filip (Pá, 16. 2. 2007 - 09:02)

ahoj!kde ho prosim sezenu?at uz v tabletach nebo jako jablecny ocet!?da se sehnat v lekarne bez predpisu?i to koloidni stribro?predem moc dekuji za odpoved.filip

Lada (Pá, 16. 2. 2007 - 00:02)

Problém pomůže vyřešit užívání jablečného octa. Pokud ho nesneseš do jídla, je mnohem lepší v tabletách. To je tak určitě vhodné na 3 měsíce. Jinak když přidáš koloidní stříbro, vyřešíš i jiné přidružené problémy, které jsou spojené s kvalitou sekretu i krve.

filip (Pá, 16. 2. 2007 - 00:02)

ahoj ma ted posledni dobou upne stejny problem!jen zlute rosolovite sperma!prosim napiste co stim a jak to kdo zvas vyresil!zad na to je njake reseni!

H (Út, 5. 9. 2006 - 18:09)

Kraku jak pokračuješ se sestřičkou, ozvi se.

Ondřej (Út, 5. 9. 2006 - 16:09)

Vyřešil se těmi antibiotiky daný problém?

H (St, 7. 12. 2005 - 01:12)

Krak - tak obzvlášť s tou sestřičkou je to drsné... :Du mně se zdá že jdu teď taky s podobným problémem na uru... p.s. napiš jak jsi dopadl a jak to dopadlo se sestrou :)

Krak (Po, 15. 8. 2005 - 20:08)

Predepsal me ciplox 250.Nevim co to je ani za antibiotika ale je tam psane,ze to leci zanety pohlavnich organu atd.JInak s tou sestrickou jsem zacal chodit :)Ne nejsem z Brna

Leos (Po, 15. 8. 2005 - 13:08)

Kraku, ta diagnoza ZANET SEMENNYCH VACKU zni pravdepodobne, protoze ty vacky slouzi jako docasny sklad spermii. Ale pricina muze byt take nekde uplne jinde. Jake antibiotika ti na to doporucili ?Pokud by ti to pomohlo nechal bych si je predepsat taky - mam stejny problem.S tou sestrickou je to narez :) Nejsi nahodou z Brna ?

Ne-mravní hlídk (St, 27. 7. 2005 - 12:07)

No, jestli jde s každým kterýnu se postaví péro, tak potěš pámbu.

Petra (St, 27. 7. 2005 - 12:07)

Kraku, gratuluju :o)))

Krak (St, 27. 7. 2005 - 11:07)

Ok tak jsem tady.Dnes jsem byl na ultrazvuku a u urologa.Verdikt je takovy>>na ultrazvuku me nasli na ledvinach nejake rozsisirene cosi.Pry to nema na nic vliv.Jinak rikal,ze mam asi zanet semenych vacku nebo ceho to jeste.Dal me antibiotika na to a rikal ze by se to melo dat do normalu.I tak kontrola za 6 tydnu.Ted ten trapas na ultrazvuku co jsem zazil!Ultrazvuk me delala takova hezka holka mojich roku (23)Privni me projizdela ledviny jestli su ok a potom me rekla at si sundam trenky.Namastila gelem ten aparat chytla me za penis a za varlata a bum erekce jako vysita.Rikala ze se ji to jeste nestalo aby se ji nekdo tak vzrusil a rikala ze mam erekci vybornou :)Jsme si spolu vykladali az mi na konci prohlidky dala svoje cislo telefoni,ze se mam ozvat a zajdem si nekam na veceri :) Dobre ne?To je posledni misto kde bych cekal ze sbalim holku a jeste k tomu takhle.

Reklama

Přidat komentář