Reklama

Mudr. Hoffman a TCM - PODVOD?

sona (St, 18. 1. 2017 - 01:01)

Ráda bych přispěla něco...Dobry den.mohla byste mi na toho cinskeho poslaz kontakt?dekuji [email protected]

Ivana (Ne, 8. 1. 2017 - 14:01)

Růženko to je mi tě líto,...Paní Kamilo jen vydržte a držte se rad. Vím je to o penězích , ani Vám nebudu psát co nás to stálo , ale vyplatilo se . Ivana

Ivana (Ne, 8. 1. 2017 - 14:01)

Ráda bych přispěla něco do této diskuze . Nevím jaké kdo máte zkušenosti s čínskou medicínou . Já velice dobrou . Jezdila jsem na Hlubokou , kde sídlil čínský lékař. Musím říci že je to o penězích , ale díky jemu můj manžel nepřišel o nohu. Po osmi měsících manžel opět SKÁKAL PŘES KALUŽE. Dr. Hoffman měl údajně s tímto čínským lékařem spolupracovat . Tak toto je má zkušenost . Na čínské bylinky nedám dopustit . Čínský lékař je již přestěhován do Tábora . Přeji všem aby měli takovou zkušenost jako já . Ivana

Irena (So, 9. 3. 2019 - 18:03)

Ahoj Ivano,mám dotaz,prosím Tě,jak se ten čínský lékař jmenuje? Mimochodem k MUDr Hofmanovi jsem chodila před lety a moc mi pomohl s l. uzlinami.Děkuji Irena

Růžena Tušková, (Pá, 2. 12. 2016 - 17:12)

Růženko to je mi tě líto,...Dobrý večer, děkuji, že mě chápete. Nevíte, kde by mi vyléčil pálivý jazyk, ve kterém nemám chut. Budu vám velice vdděčná. Ing. Růžena Tušková, Brno

Marie (Pá, 11. 11. 2016 - 14:11)

Uvedeného pana neznám, ale...Ivane přečetla jsem si tvůj příspěvek.Doporučuješ odborníka s 23.letou praxi ale co je mi to platné když nevím o koho jde?

Jindra z Prostě (Čt, 3. 11. 2016 - 09:11)

Má stejné zkušenosti s doktorem z Otrokovic. Stálo mě to 20 tisíc a pak jsem si řekla, že jsem kráva a možná v tom byl ten efekt! Já jsem se na svůj mizerný důchod celý život nadřela, on se mi věnoval 2 minuty a už čaroval.....

Kamila (Čt, 3. 11. 2016 - 08:11)

Růženko to je mi tě líto, všem to pomoct asi nemůže, já byla zase docela spokojená, sice jsem dlouho čekala na objednání a vyšetření pak trvalo sotva 10 minut (je tam pořád moc lidí v čekárně), ale hlava mi po 4 měsících léčby už skoro nebolí, za to jsem fakt ráda, už jsem toho předtím oběhala hodně, všude jen dryáky na bolest a samý rentgeny, teď nesmím pít černý káfe, to mi teda dost chybí, jo a platim vždycky jenom byliny a to je tak kolem 2 000 Kč měsíčně.

Růžena Tušková, (St, 2. 11. 2016 - 16:11)

Ahoj Míšo, k MUDr....Zdravím všechny neštastníky, kteří dopadli jako já.
Pan "doktor" mě léčil půl roku. První platba za léky bzla cca 8 tisíc Kč. Další návštěva za 3 měsíce se stejným výsledkem a stejnou finanční částkou.Výsledek nebyl žádný i po dalších návštěvách. Až si myslel že ze mě vytáhl dost peněz, tak řekl že mě nevyléčí.............

no vidíš (Po, 23. 5. 2016 - 11:05)

Je to teď byznys a lidi...až když si člověk pořádně natluče držku, a to ve všem co je v jeho životě omyl a to už od začátku, tak si uvědomí jaký je vůl. Investovat finance do špatna - pofidérna, stejně jako vkládat city také od samého začátku do špatna - pofidérna je prostě zkušenost. Někdo se poučí, určitým dnem to skončí a dá pokoj, jiný je prostě nepoučitelný blbec.

Ivan (Ne, 22. 5. 2016 - 15:05)

Je to teď byznys a lidi...Znám čínského doktora 23let. Je to můj mistr na bojová umění... Pokud vím, nikdy až na výjimky nepoužíval žádné byliny. Léčil čínskou masáží, akupunkturou, energií Chi, a lidem ordinoval cvičení Chikung.

Nikdy víc z Otr (Ne, 22. 5. 2016 - 14:05)

Je to teď byznys a lidi platí jak mourovatí doktorům, kteří by se jinak neuživili. Přečtou si o TČM a dělají chytré. Ty čínské byliny jsou kdoví co. Mě to stálo 10 tisíc, než jsem dotyčného kývače virgule poslala do prdele. Kéž by mě dal nějaký vůl taky tolik peněz.

Jistě , (So, 21. 5. 2016 - 22:05)

Neznám ho, ale pokud bych...Pokud budu chtít odborníka na vaření piva, půjdu za cechem, a ne eskymakem.

pavel (So, 21. 5. 2016 - 21:05)

Neznám ho, ale pokud bych chtěl čínskou medicínu, šel bych určitě za čínským odborníkem.

Radmila (So, 21. 5. 2016 - 20:05)

Byla jsem na radu kamarádky u MUDr. Hoffmana. Asistentka mu vše napsala, on se mi věnoval cca 3 minuty. To, co mi řekl, bylo sice zajímavé, ale nic k mým chorobám, jen komentoval můj jazyk. Tepu se věnoval asi 5 vteřin. Zakoupila jsem si doplňky, co mi napsal a hned po prvním dni mě tak bolela hlava a dostala jsem průjem, že se další várku bojím vzít a asi poletí do popelnice. Jsem opravdu zklamaná a už nikdy více.

Dobrý den (Čt, 17. 3. 2016 - 12:03)

Takě jsem zaplatila i s celou rodinou za hloupost. Tentokrát v Otrokovicích. Když se mě zeptal v jakém jsem znamení , tak jsem chtěla okamžitě odejít. Byliny nepomohly, mojí matce uškodily. Za hloupost se platí a škubat hýla je snadné...

Jana (Čt, 17. 3. 2016 - 09:03)

Našla jsem článek v...Přikládám do diskuse svoji zkušenost. U doktora Hoffmanna jsem také byla, lékaři si nevědí rady s jedním mým zdravotním problémem, který však není až tak děsný, ale mám ráda své tělo zdravé.Přístup pana Hoffmanna mě nenadchl. vše tam dělá jeho nějaká asistentka, on se mi "věnoval" cca 7 minut a stále byl jednou nohou na odchodu a byl dost nervózní z toho, že jsem na něj měla dotazy, které mi nedokázal vůbec řádně zodpovědět. To, že mi řekl, že můj problém je také proto, že mám střední jazykovou rýhu jinak postavenou, mě pobavilo. Já jsem se kdysi totiž do jazyka kousla a mám rýhu tedy trochu jinak díky srůstu odkousnuté části jazyka.
Napíše obrovské množství léků, naštěstí jsem si vzala jen jednu dávku místo 3, ale i tak jsem tam nechala přes 2000,- Kč. Do 5-ti dnů po jejich užívání jsem se cítila strašně oslabená a chytla jsem hned virózu, kterou jsem neměla nejméně 15 let. Celý organizmus se mi strašně rozházel, po 10-ti dnech mi bylo stále hůře, bolesti hlavy, průjem, viróza trvala 2 měsíce, stále ještě pokašlávám a necítím se dobře, velice lituji, že jsem ho navštívila. Když jsem si přečetla složení předepsaných tablet a k čemu jednotlivé složky jsou, tak to vůbec nemůže řešit můj problém.
Navíc jsem se pak v jednom článku o čínské medicíně dočetla, a také jsem viděla jeden pořad o léčení čínskými bylinami, že byliny z
Číny mohou úspěšně léčit ty lidi, kteří tam žijí a ne lidi z jiné země, protože jsou přizpůsobeni na to místo, ve kterém žijí. Myslím si, že na tom opravdu něco bude. Ty tablety jsem odložila, resp. je vyhodím, obávám se, že by mně mohly naopak ještě uškodit. Dones jsem se řádně z té reakce po nich nevzpamatovala, stále pokašlávám a mám pocit lehkého dušení. Až do té doby jsem žádné léky nebrala, protože jsem pracovala 15 let pro jednu velkou farmaceutickou firmu, raději se vždy léčíme přírodně, a to úspěšně, ale těmi bylinami, které rostou u nás. Prostě za hloupost se platí, i když platit zdravím není zrovna to nejrozumnější.

Zdeněk (So, 5. 3. 2016 - 09:03)

Našla jsem článek v... Pan Hoffmann mi pomohl s velkou částí mých problémů kde klasický lékař mě odkázal na analgetika která potlačují bolest ale nic jinak neřeší . Jednou se opravdu netrefil a já měl velké problémy ale v druhé diagnostice se trefil a bolest přešla za jeden a půl měsíce

Martina (Út, 22. 9. 2015 - 11:09)

Jsou tam chyby..Promiňte. .mam nový dotykový mobil ?

Martina (Út, 22. 9. 2015 - 11:09)

Našla jsem článek v...Léčím se u Hoffmanna trictvrte roku,moje dcera také..mela jsem sok kde jsem to četla. .mate pravdu.za léky utrácím obrovske penízenavíc moje problémy opravdu zmizelo jen z casti .A také vyvstali jine..bojim se je dále uživatele, ale z medicínského hlediska je vysadit ze dne na den pokud obsahují opravdu kortikoidy nesmíte. Pokud jste to už neudělala. Snižte je na pulku. Třeba na měsíc a pak další měsíc na čtvrtku davy a pak další mesic nic.A potom bych nasadila podle potizi jinou bylinky. .českou. .a pila čaj nebo macerovala odvar..

Reklama

Přidat komentář