Reklama

kastrace

cvbnm (Pá, 12. 1. 2018 - 07:01)

vgbhnjm

sardanapal* (Čt, 11. 1. 2018 - 23:01)

mně je Luci sympatická.No mě taky , ale třeba by mě to taky vzrušilo ...

Tony (Čt, 11. 1. 2018 - 23:01)

Taky nechápu takovou bych...mně je Luci sympatická.

luci (Čt, 11. 1. 2018 - 23:01)

a co na to priatel hovori?...Co by říkal? Má také deviaci a já to snáším i když mi to vždycky příjemné není.

N (Čt, 11. 1. 2018 - 20:01)

Přítel to samozřejmě...a co na to priatel hovori?
to pritahovanie, neviem, cim to presne je, myslim, ze to bude mat nieco s D/s, ty vies presnejsie opisat, preco ta to vzrusuje? ;-)

sardanapal* (Čt, 11. 1. 2018 - 16:01)

Přítel to samozřejmě...Taky nechápu takovou bych nakopnul někam a pak bych ji předhodil Beduínům , nebo somálským pirátům ...

luci (Čt, 11. 1. 2018 - 16:01)

len som chcel vediet, ci...Přítel to samozřejmě ví,ale nechápu jak může někoho přitahovat žena která pociťuje vzrušení při sledování kastrace muže.

Jan (Po, 20. 7. 2020 - 19:07)

No mně to třeba vzrušuje hodně a moje žena o tom i mluví. Říká, že ženské tělo je hezčí a že mi to tam jen tak visí, často mluví o tom, jak mi je ušmikne a udělá si z nich náhrdelník apod. To mne úplně rajcuje, představa, že má moje kulky na krku a hraje si s nima. Popravdě nejlepší je na tom ta představa, že by toho byla vážně schopna, tak jako běžné by mne znehybnila, ale místo normálního konce by je fakt ušmikla. Zatím jsme se dostali jen k tomu, že mi do nich píchá jehly a skrz ně pouští proud. Brzo bych měl dostat ještě pás cudnosti. Je to spíš jen symbol, protože sám od sebe už mi stejně nestojí. Většinou ji stačí, když ji lížu, ale když chce, tak si píchne injekci do penisu a ten pak dvě hoďky slouží.

Návštěvník (Po, 20. 7. 2020 - 23:07)

Těmi hrátkami s jehlami a elektrickým proudem opatrně , může tě sterilizovat .

Jan (Út, 21. 7. 2020 - 11:07)

Což by nebylo od věci, tenhle problém vzhledek k věku a počtu dětí už neřeším. Ostatně téma je o kastraci :) Tohle je forma jak si užít se ženou, kterou baví kontrola nad koulema, vzrušuje nás, když je mučí a slibuje jejich odstranění.

N (Čt, 11. 1. 2018 - 13:01)

Když jsem o tom...len som chcel vediet, ci priatel pozna aj tieto tvoje pocity, alebo o nich netusi. Stretnut zenu, ktora sa k nim prizna je vzacne, mna napriklad zena, ktora ma taketo pocity, moc pritahuje ;-)

luci (St, 10. 1. 2018 - 21:01)

a ked si o tom len pocula,...Když jsem o tom slyšela,nebo četla,tak nic.Až ta scéna mne vzrušila.Pokud tě to zajímá,jsem zadaná,ale to s pocity přece nesouvisí.

N (St, 10. 1. 2018 - 14:01)

Nikdy mne nenapadlo,že něco...a ked si o tom len pocula, citala, uz vtedy ta to vzrusovalo a chcela si to zazit?
ak sa smiem spytat, slobodna? zadana?

luci (Po, 8. 1. 2018 - 23:01)

ten zazitok v Indii,...Nikdy mne nenapadlo,že něco takového uvidím naživo.Byla to nabídka za dobročinný příspěvek.Vždycky jsem o tom jen slyšela,nebo četla,tam jsem i viděla.Nevěřím na zázraky,nedějí se.

N (Po, 8. 1. 2018 - 11:01)

Upřímně,ano.Je to však...ten zazitok v Indii, polrok/rok pred nim, myslela si, ze by si to mohla zazit tak naozaj, alebo to bolo take nerealne? Kludne sa moze splnit aj toto ;-)

luci (Ne, 7. 1. 2018 - 20:01)

ako silno by to na teba...Upřímně,ano.Je to však nereálné.

N (Ne, 7. 1. 2018 - 13:01)

Ten akt kdy byl ten hoch...ako silno by to na teba (smiem Vam tykat? ;-) zaposobilo sa da zistit jedine tak,ze sa to skusi ;-) a uprimne, bez rozumoveho rozoberania, cisto tvoja tuzba, chcela by si to realne zazit? ;-)

luci (Ne, 7. 1. 2018 - 00:01)

,,Neumím to popsat,ale...Ten akt kdy byl ten hoch zbavován mužství mne opravdu silně vzrušil až tak jak jsem popsala.V žádném případě bych po žádném muži nepožadovala aby se podrobil kastraci pro moje vzrušení.Možná by tě zajímalo co by udělalo se mnou,kdyby při té kastraci do mne muž najel a udělal to do mne.Určitě by to se mnou pěkně zacvičilo,ale jak moc to neodhadnu.

Pavla (Čt, 31. 1. 2019 - 15:01)

Luci, zdravím. A při jaké příležitosti jsi tento akt viděla? To je v Indii obvyklé?

N (So, 6. 1. 2018 - 21:01)

A kdyby se ti líbila,nebo...,,Neumím to popsat,ale viděla jsem to v Indii a velice mne to vzrušilo.Pěkně jsem zvlhla a chvěla jsem se,kdyby do mne nějaký chlap šel,podržela bych." myslel som, ze Vas to vzrusuje ;-)
no a u mna je to podobne, len som na opacnej strane. A jasne, ze zase len tak by som do toho nesiel ;-)

Reklama

Přidat komentář