Reklama

Lízání

Yvetta (Pá, 14. 5. 2021 - 10:05)

Ty musíš být hodně nasranej na Marketu co? Ale ani tak se to nedělá ty psychopate. Psát něčí adresu sem. Chudáku.

Lízal (Út, 9. 11. 2010 - 18:11)

Lízat se musí!

K (Po, 8. 11. 2010 - 18:11)

Pánové,chcete se pobavit a...A co máš nejradši? Chtěl bych ti vystříkat rozkrok semenem a když mi budeš dráždit naušnici na bradavce tak ti tam naperu takovou dávku.

Yossarian (Po, 8. 11. 2010 - 18:11)

Pánové,chcete se pobavit a zadarmiko?Tak přijeďte za mnou.Jmenuji se Markéta Sommerová a bydlím na adrese Borovanského 2221 Praha 5 Stodůlky.To není vtip,adresa je pravá.Nechám vás vyspat,vykoupu si vás,nakrmím,vykouřím.Vše zdarma.Prosím dlouze zvonit.Chodím dlouho spát,přijďte i v noci.Čekám pánové.

!!!!!!!! (Po, 8. 11. 2010 - 18:11)

Kdo nelíže patří za mříže !!!!

Ämos (Po, 8. 11. 2010 - 18:11)

Lizat lizat lizat jako ucit se ucit se ucit se Ama

Alex (Ne, 7. 11. 2010 - 15:11)

Já to s manželem...Je mi 19 a mojí holce 18. Lížu jí před stykem i po styku, když se do ní vystříkám. A musím říct, že je to paráda. Uplně nejlepší je 69, jednou jsem jí lízal už po styku a ona mi ho kouřila, tak silně mě to vzrušilo, že sem se jí vystříkal ještě jednou do pusy. Všem doporučuji.

Hanka (Ne, 7. 11. 2010 - 15:11)

Ahojda mám takoví to...Já to s manželem praktikujeme už dlouho. Vždy, kdys se do mě udělá, necham mu jí pěkně vylízat. Nejlepší je, když si na něj kleknu a semeno mu vyteče z větší části do pusy. Docela mě to vzruší znovu.

Pavlína (Ne, 7. 11. 2010 - 12:11)

Chci to skusit,ale nevím co mi na to přítel odpoví!

Lizal (St, 3. 11. 2010 - 09:11)

Pořád...

Radek (St, 3. 11. 2010 - 08:11)

Ahojda mám takoví to dotaz,lížete někdo svou partnerku po souloži,myslím tím když se do ní uděláte?a jak holky necháváte se vylízat?nebo máte takové přání?Moje přítelkině to chce já jsem ještě nenašel k tomu kuráž.

Lízalka (Po, 27. 9. 2010 - 10:09)

Ráda lížu lízátko

Melesio (Po, 27. 9. 2010 - 08:09)

Kaňoura a Kundolizku plne s vama souhlasim mám taky doma takovou pitku roztáhne frajr ji stoji ale ani se nehne kouři to ani napad a ptáka tam trpí tak z nutnosti zkusi jsem bokovku už sice 43let ale tam dala vše lizacka kuřba mrdanice honemí parada taky asi budu měnit kluci čau a sexu zdar

Kundoliz (Ne, 5. 9. 2010 - 20:09)

Hoši, nejlepší pro ni je to vylízat do sucha.

Tonda (Po, 9. 8. 2010 - 14:08)

Kanoure uz se na tom pracuje před chvíli jsem vyzkoušel něco jiného a to je jiná kouří ližačka ji přímo fascinuje frajtr 2,5 cm tvrdý jak liskový ořech no prostě sex baba asi to sni zkusím čau

Kanec (Po, 9. 8. 2010 - 13:08)

Tondo, vyměň ju!!:-))

Tonda (Po, 9. 8. 2010 - 12:08)

Tak to ti ty kaňoure závidím moje stará si ji taky nechá líznou ale leží jak mrtvá žádná aktivita frajtr ji sice nateče ale nic ji to nedělájak ji ho začnu cucat tak řve že ji to bolí ale jak ji tam pinknu páka to troch ožije a začne se i hýbat ale asi ji vyměnim čau Toník

Kanec (Pá, 6. 8. 2010 - 19:08)

Strašně mě vzrušuje lízat dámské přirození. Pěkně si ho do široka roztáhnu, zlehka ho vylízávám a jak se naleje poštěváček , tak ho zlehýnka cumlám mezi rty.Holky šílí a já si to taky užívám.Čurák se mi při lízání naleje touhou a pak jen stačí dotyk jazýčka a slat se dostaví.Stříkám jak kanec.
Jako předehra bezvadné.

Monika (Pá, 6. 8. 2010 - 12:08)

Barco mě taky baví více nechat se lízat to mi je 35 ale to se vydraždím do maxima a pak klasická soulož stojí za to až se uděláme odpočneme si a znovu začínáme s lízánim i kouřenim nebuď sobec a taky mu ho vyhul no jdeme na další číslo , pitku si vymyju ať neslimpe semeno a pak nevidím problém však 69 je krásna poloha tak to zkus Monika

Blanka (Út, 6. 7. 2010 - 12:07)

Ja si kundičku nechavám lizat před stykem ať je pěkně mokrá a klouže tam ten krasavec hodně při tom teču takže si to s mužem krásně užíváme i on je slastí bez sebe jak mu ho kouřím po několika číslech si pak spokojeně vedle sebe lehnem a hladíme si navzájem pohlavni orgány až v obětí usneme zdraviBlanka p.s. je nám 18let

Reklama

Přidat komentář