Reklama

Představuji si, že jsem malý chlapec a že si na mne celou váhou stoupla dospělá žena

Mari (Čt, 21. 11. 2019 - 23:11)

Věř tomu, že tohle bys zažít nechtěla a já bohužel přesně tohle zažila!!!! Je to hnusný!

Návštěvník (Čt, 25. 10. 2007 - 12:10)

To je možné, ale vypadá to věrohodně...např. na netu je možno shlédnout i video. O jaké triky se jedná?

Hasa (Út, 23. 10. 2007 - 15:10)

Také jsem četl, že ty záběry na netu nejsou skutečné, že to jsou často jen různé triky.

Návštěvník (Út, 23. 10. 2007 - 14:10)

No, představit si to umym, ale zažít bych to nechtěl, viděl jsem to na netu, že je to reálné...

Hasa (Út, 23. 10. 2007 - 13:10)

No, nevím. Umíte si představit, že vám na hrudníku stojí např. 200 Kg?

Návštěvník (Út, 23. 10. 2007 - 13:10)

Tak představit si to umym...myslím si, že i 10 letý chlapec by to mohl ve zdraví přežít, když dospělý muž na hrudníku vydrží stát dvě i tři dospělé ženy.

IngJana (Út, 16. 10. 2007 - 14:10)

Naprosto souhlasím. A pokud by mne desetiletý kluk přemlouval, abych si na něj stoupla, tak by asi musel postrádat rozum, nebo si neumí představit tu tíhu, když mu šedesátikilová ženská stojí na hrudi. Ten váhový rozdíl mezi dospělou ženskou a takovým klukem je opravdu hodně velký.

Hanka (Út, 2. 10. 2007 - 13:10)

Tam jde zřejmě o ten váhový rozdíl. Je zcela něco jiného, pokud na dospělém chlapovi stojí dospělá žena v nějakém thajském salónu a diametrálně odlišná situace je, pokud pětašedesátikilová žena stojí na hrudníčku pětadvacetikilového kloučka. V tom druhém případě na něm stojí více než dvouapůlnásobek jeho vlastní váhy a to by takový klouček asi těžko přežil bez rozlámaných žeber a rozmačkaných orgánů v hrudním koši a následné smrti. Takže pokud si někdo představuje, že je desetiletý klučina a že na něm stojí dospělá žena, tak je to stejné, jakoby si představoval, že zemře následkem rozdrcení hrudního koše..

Petepetr (Čt, 20. 9. 2007 - 09:09)

Barboro, vůbec nechápeš, která bije. Hukvaldy si to dokáže představit, aniž by po něm někdo šlapal a o tom to je.

Petrvelikýspolo (Čt, 20. 9. 2007 - 09:09)

Já mám představu že se po mě projde slonice a pak mi řekne "Už alespoň víš, jak je dospělá slonice těžká".:)

Barbora (Čt, 20. 9. 2007 - 08:09)

Petepetře, pokud po dospělém chlapovi bude šlapat průměrně vážící atraktivní žena, těžko si představí, že je malý chlapec. To by ta žena nesměla mít průměrnou váhu, ale musela by vážit tolik, co dospělá žena v poměru k desetiletému chlapci, tedy dvakrát až třikrát víc, než kolik váží on.

Barbora (Čt, 20. 9. 2007 - 08:09)

Kdyby po mne můj desetiletý syn chtěl, abych si na něj stoupla, nejspíš by mne asi v první chvíli napadlo, že si určitě nedokáže představit, jak je těžká dospělá žena. Kdyby věděl, co je to 60 kg a co by to s ním udělalo, určitě by to nikdy zkoušet nechtěl.

Petepetr (Čt, 20. 9. 2007 - 07:09)

Probůh, tady jse přeci především o představy. Naprostu Hukvalda chápu. Asi touží zažít trampling, a pokud se mu to zadaří (t.j. že po něm jako dospělém chlapovi bude šlapat průměrně vážící atraktivní žena), ponoří se do představ a vyvolá představu, že je malý chlapec. Zřejmě asi bude chtít, aby s ním mluvila jako s malým chlapcem. To je naprosto pochopitelné. Hukvaldy, přeji Ti, abys to zažil. To že zažíváš při představách silné orgasmy Ti moc přeji. sám dobře vím, že vyvoláním představ a fantazií lze zažít pocity, jaké mnohdy člověk nezažije s partnerem. Znám to dobře z vlastní zkušenosti, i když představy mám trošku jiné. Přesto Ti dobře rozumím. P.

Jura. (St, 19. 9. 2007 - 16:09)

Mám takový dojem, že nedávno bylo něco podobného ve zprávách. Nějaká mladá žena schválně stoupla svému dítěti na hrudník celou svou vahou a rozšlápla mu jej. Dítě zakrátko poté zemřelo.

Jana (St, 19. 9. 2007 - 16:09)

Já myslím, že představa, že si na mne stouplo něco, co váží několikanásobně víc než já, není právě ta nejpříjemnější. A představa, že já si s mými pětašedesáti kily stoupnu na pětadvacetikilového kloučka, mne přímo děsí.

Jana (St, 19. 9. 2007 - 15:09)

A to tě ta ženská nerozšlápla?

Bohdan (St, 19. 9. 2007 - 15:09)

Já s tím mám zkušenost. Když jsem měl osm let, jednou si na mne omylem šedesátikilová ženská stoupla. A mohu říci, že jsem si tehdy myslel, že je po mne, jak byla těžká. Dodnes si to dobře pamatuji.

Milan (St, 29. 8. 2007 - 15:08)

Hele ale trampošky jsou v Thajských masérnách vcelku běžné a není to až tolik drahé. Mě tam jednou zatáhli kamarádi a kdyby mi nezlomila páteř, tak by se mi to možná i líbilo :-) (přeháním).
Ale je fakt, že si nemyslím, že by tramp byl nějak vyjímečný a těžko sehnatelný. Spíš mám pocit - co znám podobné dámy, že se na to hrnou spíše ty těžší. A co znám kluky a chlapy, tak milujou potlapkání xichtu. Osobně jsem to nezkusil a šlapal jsem akorát po nějakém nebožákovi na jedný demonstraci a jednak jsem ho nikdy neviděl (- páč byl pořád v suterénu a jen jsme ho nečekaně přešli ) a druhak si nemyslím, že by to byl ten kážený trampling :-)

Hukvaldy (St, 29. 8. 2007 - 11:08)

Neměl jsem na mysli stokilovku na malém klukovi, ale normální průměrnou ženu. Tedy v tom poměru, jako je dospělá normální žena proti malému klukovi, tak nějaká žena proti dospělému chlapovi. A bez jehlových podpatků, například jen bosá nebo v plochých sandálech.

Kuča (St, 29. 8. 2007 - 11:08)

Některý etnika to dupání po někom provozujou jako součást tělesnýho trestu a nezdá se, že by jich kvůli tomu ubejvalo. Takže s tou jasnou vraždou to nebude až tak horký. Akorát to někdy končí ve špitále a vymejšlením skínskýho útoku:-)

No ale taková thajská masáž nožičkama, to je úplně jiný kafe a z toho mám orgasmus zase já:-)

Reklama

Přidat komentář